infa.lt

Jolanta Blažytė. Titanų dvikova – Elonas Muskas prieš visus

Jolanta Blažytė. Titanų dvikova – Elonas Muskas prieš visus

01 gruodžio
15:20 2022
Jolanta Blažytė

Facebook nuotr.

Jolanta Blažytė: Įdomus video (vertimas į lietuvių k):

“Viskas, ką Klausas Schwabas sako apie Didįjį perkrovimą, yra melas. Elonas Muskas dar kartą bando atskleisti tiesą ir padėti mums įžvelgti oligarchų melą ir nesąžiningumą. Tačiau ką reiškia Didysis perkrovimas ir ką Elonas Muskas turi su tuo bendro?

Jei asmuo ar įmonė nesilaiko Pasaulio Ekonomikos forumo (PEF) darbotvarkės, jam viskas pasisuka į blogąją pusę. S&P 500 išmetė „Tesla” iš savo ESG indekso, kai ji atliko metinį atnaujinimą.

Po pastarojo žingsnio Elonas Muskas tviteryje išvadino pasaulinę reitingų agentūrą sukčiais, kuriais ginkluojasi netikri socialinio teisingumo kovotojai.

Amerika buvo užklupta netikėtai ir pamažu įtraukta į korporacijų valdomą pasaulį.

Dabar daugelis mano, kad jau per vėlu priešintis oligarchams iš Pasaulio Ekonomikos Forumo (WEF), nes jie yra pasaulio ekonomikos ir politikos lyderių elitas, manantys, kad žino, kas geriausia yra visiems ir laikantys save gelbėtojais, turinčiais apsaugoti likusius nuo mūsų pačių trumparegiškumo.

Jie perka informaciją ir žinias, dominuodami pasaulio svertuose, strategiškai įsigydami tokias įtakingas organizacijas kaip Jungtinių Tautų Organizacija, Pasaulio Sveikatos Organizacija, NIH, NATO ir daugybę trijų raidžių organizacijų, tokių kaip NSA, FDA ir CŽV.

Jungtinės Tautos, organizacija, sukurta remiantis vienybės idėja, patyliukais virto viešojo ir privačiojo sektorių partneryste, suteikiančia tarptautinėms korporacijoms teisę dalyvauti pasaulio valdyme. Ši kelių asmenų grupė yra pagrindiniai pasaulio politikai, bankininkai, verslininkai ir biurokratai, mėginantys sukurti, kaip jie vadina, teisingą ir labiau klestinčią ateitį.

Didžiojo perkrovimo mastas platus, jis apima klimato kaitą, darbo technologijų ateitį, tarptautinį saugumą, darbo vietas ir aplinkosaugos politiką. O Schwabo vizijoje suvereni valstybė tapo atgyvena ir jos nebepakanka vis sudėtingesnėms pasaulinėms krizėms įveikti. Tačiau jų plane šiek tiek trūksta nuoseklumo ir jis yra grėsmingesnis, nei gali pasirodyti iš pradžių.

Vyriausybės nustumiamos į šalį, panaikinant demokratines institucijas, nes pasaulinių sprendimų priėmimo procese dalyvauja nerinkti, suinteresuoti asmenys. Nors K. Schwabas ir WEF skelbia Didįjį prekrovimą, kaip problemų sprendimą, mes visi sumokėsime kainą, nes oligarchai bandys pertvarkyti ekonomiką ir visuomenę savo naudai.

Tačiau net ir tobuliausi nusikaltimai negali vykti be kliūčių. Jie neapskaičiavo, kad atsiras toks žmogus kaip Elonas Muskas. Elono Musko “Twitter” įsigijimas pridarė įtrūkimų WEF šarvuose.

„Twitter” įsigijimas sulaukė aršiausių jo kritikų ir pagrindinės žiniasklaidos susirūpinimo bei įvairiausių kaltinimų, tačiau jie pamiršo, kad Jeffui Bezosui priklauso „Washington Post”, o Rupertui Murdochui – „Fox Networks”.

Jie taip pat, regis, patogiai pamiršo Billo Gateso “pogrindinę” veiklą, finansuojant tokias žiniasklaidos priemones kaip CNN, NBC, PBS, „Al Jazeera”, BBC, „The Atlantic”, „Financial Times”, „Daily Telegraph”, „Le Monde” ir „El Pais”, 319 mln. dolerių.

Juos erzina ne Musko ketinimai, susiję su pirkiniu, o tai, kad jis užspaudė jų žiniasklaidos dominavimą ir įgavo svertus oligarchų kontrolei. Įsigijus šį turtą, bus atskleistas visas melas, kuris buvo slepiamas po dezinformacijos sluoksniais, nes vis daugiau žmonių sužinos apie sufabrikuotą pandemiją, iš PEF plintančią šalių vyriausybių kontrolę bei Didįjį perkrovimą.

Akivaizdžiai matyti, kad Elonas Muskas buvo atleistas nuo WEF Didžiojo perkrovimo, nes pagrindinė žiniasklaida bando jį priskirti prie ekstremistų ir sociopatų. Tačiau jis toks nėra. Sociopatai yra įgudę, mėgstami, populiarūs ir charizmatiški asmenys, gebantys įgyti pasitikėjimą ir apgauti beveik visus – nuo plačiosios visuomenės iki policijos pareigūnų.

Puikūs to pavyzdžiai yra Justinas Trudeau, Joe Bidenas ir Borisas Johnsonas. Jie nuolat papūgauja tas pačias WEF „build back better” kalbas. Sociopatas trokšta valdžios ir dominavimo, o tai aiškiai parodė Klausas Schwabas, paskelbęs, kad ateitis ne šiaip sau ateina. Ateitį neva kuria galinga bendruomenė, esanti WEF salėje.

Sociopatas negailestingai siekia savo tikslų – tai rodo nesėkmingi bandymai už milijardus dolerių parduoti „Tesla” akcijas ir taip priversti Eloną Muską bankrutuoti, po to, kai šis pasisakė prieš jų darbotvarkę. Kaip žmogui, kuris tikriausiai turi Aspergerio sindromą, E. Muskui būtų sunku pasižymėti bet kuria iš šių savybių.

Aspergerio sindromą turintys žmonės paprastai būna socialiai nerangūs, todėl jiems sudėtinga gerai pasirodyti socialinėse situacijose ir apskritai tapti mėgstamais. Paprastai jiems gerai sekasi valdyti techniką ir dirbti su skaičiais mainais į socialinius įgūdžius, kitaip nei tokie kaip Schwabas, Tony Fauci ir Bill Gatesas.

Jei jums sunku patikėti, kad kelių elitinių žmonių grupė bando priimti sprendimus už visą žmoniją be jos sutikimo, pats metas prisiminti, kad kai kurie įtakingiausi pasaulio žmonės ir jaunieji lyderiai susitapatina su Klausu Schwabu, PEF ir jo darbotvarke. Schwabas, kuris monologu kalba apie savo pagrindinį planą, pareiškė:

„Tuo, kuo dabar didžiuojamės, yra jaunoji karta, pavyzdžiui, ministras pirmininkas J. Trudeau, Argentinos prezidentas ir pan. Mes skverbiamės į kabinetus.”

Aukščiausio lygio teisininkai, tokie kaip Reineris, Michas, surinko tūkstančius mokslinių įrodymų, patvirtinančių Schwabo ir PEF nusikaltimus žmonijai. Tačiau jis vis dar išlieka vienos įtakingiausių pasaulinių organizacijų vadovu.

Tai tie patys žmonės, kurie įgyvendino drakoniškas priemones, kad sustabdytų kažką, kas egzistuoja tik Tonio Fauci pasaulyje, nors žinojo, kad lockdown’ai turės šalutinių pasekmių ekonomikai ir moksleiviams. Tos priemonės išstūmė smulkiąsias įmones ir suteikė daugiau erdvės tarptautinėms korporacijoms.

Kai didžioji žiniasklaida bandys jus įtikinti, kad Elono Musko įsigytas „Twitter” yra blogis, ir kaltins kitas jo įmones sunkiais nusikaltimais, prisiminkite, kad tai yra tos pačios naujienų agentūros, kurios stojo korporacijų pusėn, informuodamos visuomenę, kad vakcinos yra saugios, neturinčios sunkių šalutinių poveikių, pavyzdžiui, širdies smūgio.

Tai buvo tos pačios Billo Gateso apmokamos žiniasklaidos priemonės, kurios stūmė „Remdesivir” kaip svarbiausią vaistą nuo COVID, o JAV maisto ir vaistų administracija patvirtino šį vaistą, neatsižvelgdama į nesėkmingus bandomuosius tyrimus ir ekspertų grupės ataskaitas.

Jei vis dar tikite viskuo, ką apie Eloną Muską rašo didžioji žiniasklaida, paklausykite gydytojų Džordžo, Fareedo ir Briano Tysono, kurie pigiu vaistu „Ivermektinu”, kuris buvo pripažintas tinkamu tik gyvūnams, gydo kiekvieną COVID ligonį ir taip jau išgelbėjo daugiau nei 10 000 gyvybių.

Užuot sulaukę pagyrimo už savo pastangas, jų klinikiniai tyrimai buvo cenzūruojami, kėsinantis į jų reputaciją ir medicinos licenciją. Brianui Tysonui buvo uždrausta naudotis „Twitter” ir „Facebook” socialiniais tinklais už tai, kad jis pasisakė už ankstyvą COVID gydymą, o jų paskelbti vaizdo įrašai buvo pašalinti iš „YouTube”.

Jie pasmerkė Anthony Fauci komentarus, kad nėra ankstyvo pacientų gydymo nuo COVID. Jie taip pat pridūrė, kad Dr. Fauci yra pagarsėjęs tuo, kad dažnai nuvertina veiksmingą gydymą, teikdamas pirmenybę metodams, iš kurių uždirbami pinigai. Ši žinia pagaliau tampa girdima ir įsisavinama.

Kai Elonas Muskas kaltinamas trukdymu laisvam žodžiui, paklauskite jų, ar „Facebook” ir „Instagram” palankiai priima priešingus požiūrius arba leidžia naujienų kanalams kvestionuoti vyriausybės ir kitų įtakingų žmonių politiką ir veiksmus. Tuo tarpu E. Muskas net ir griežčiausius savo kritikus kviečia pasilikti „Twitter”, nes mano, kad būtent tai reiškia žodžio laisvę.

Oligarchų indėlis į visuomenę – ne tik suteikti žmonėms priemones jų ambicijoms įgyvendinti, bet ir nurodyti, ką ir kaip jie turi daryti.

Atėjo laikas mums įsikišti ir perimti mūsų pagrindinių laisvių kontrolę, nes jie pamažu pradeda suprasti, kad Didžiajam perkrovimui mūsų pasaulyje vietos nėra”

P.S. Žodžiu, gyveno WEF chebrytė sau ramiai, kūrė visokius “pasaulio perkrovimus”, bet štai čia priėjo Elonas Muskas….

Pirmą kartą šis įrašas paskelbtas jo autorės asmeninėje Facebook paskyroje.

PAREMTI infa.lt         → Naujienlaiškis

Visa naujienų juosta >>

žiūrėjo 371

Žymos

Atsiliepimų 4

 1. vytautas    -  2022-12-01, 15:30

  Ačiū šiai šauniai moteriai Jolantai Blažytei 🙂

  Atsakyti į šį komentarą
 2. Pagarba Jolanta    -  2022-12-01, 16:52

  Ačiū ir nuo manes drąsiai Jolantai

  Atsakyti į šį komentarą
 3. Nei Jolantai,    -  2022-12-01, 18:00

  nei Ilonui ta zmoniu laisve – net wc popieriaus neverta! Biznis ir tiek! Abiems.

  Atsakyti į šį komentarą
 4. Algirdas    -  2022-12-01, 19:41

  Patinka Muskas? Tai kam tokiam priklauso ir kuo užsiima tokia kompanija „Neuralink”? Gal Jolanta aprašytų kadu prie progai? Tik kažin. O gal dar aprašytų to pačio Musko kompaniją „Starlink” ir kuo ji užsiima? Gal tada kai kas pastebėtų sau vermišelius ant ausų. Sakot jis už laisvą žodį ir net griežčiausius savo kritikus kviečia pasilikti „Twitter”? O kaip ten buvo su David Icke? Net atnaujinti profilio neleido ir niekada neleis nes Muskas toks pats mėšlas kaip ir kiti į jį panašūs. Taigi Jolanta, jums iššūkis, laukiam straipsnio apie „Neuralink”.

  Atsakyti į šį komentarą

Rašyti Atsiliepimą


Taip pat skaitykite:

Šeimų Sąjūdis

Naujienlaiškio Prenumerata


Paremti infa.lt per PayPal
infa.lt

Apklausa

Kokios naujienos labiausiai domintų infa.lt portale? (galima pasirinkti 3 atsakymus)


 • Lietuvos įvykiai ir politika (25%, 86 balsavo)
 • Užsienio įvykiai ir politika (23%, 80 balsavo)
 • Publicistika (nuomonės) (10%, 33 balsavo)
 • Viskas, kas išvardinta (9%, 32 balsavo)
 • ES vidaus politika (8%, 27 balsavo)
 • Sveikatos klausimai (7%, 24 balsavo)
 • Šeimos politikos klausimai (6%, 22 balsavo)
 • Technologijos (5%, 16 balsavo)
 • Ukrainos karas (3%, 10 balsavo)
 • Lyčių tapatybes-lygybės temos (2%, 6 balsavo)
 • Kriminalai (viso pasaulio) (1%, 5 balsavo)
 • Sportas (1%, 5 balsavo)

Viso balsavo: 145
Pradėta - 2023-04-02 @ 10:37
Pabaiga - 2023-05-02 @ 10:37

Leidžiama ... Leidžiama ...
    Rasa Čepaitienė. Nori būti lyderiu – tarnauk!

Rasa Čepaitienė. Nori būti lyderiu – tarnauk!

atsiliepimų 2 Skaityti visą įrašą
    Žymi rašytoja, J.K. Rowling, įspėja dėl translyčių vaikų terapijos: „Esame ant medicininio skandalo slenksčio”

Žymi rašytoja, J.K. Rowling, įspėja dėl translyčių vaikų terapijos: „Esame ant medicininio skandalo slenksčio”

1 atsiliepimas Skaityti visą įrašą
    Arvydas Daunys. Manipuliacijos siekiant „išplėšti” priešlaikinius rinkimus

Arvydas Daunys. Manipuliacijos siekiant „išplėšti” priešlaikinius rinkimus

atsiliepimų 6 Skaityti visą įrašą
    Jolanta Blažytė. Nėra to blogo…

Jolanta Blažytė. Nėra to blogo…

atsiliepimų 13 Skaityti visą įrašą
    Gintaras Furmanavičius. Manipuliacijų arena

Gintaras Furmanavičius. Manipuliacijų arena

atsiliepimų 5 Skaityti visą įrašą
    Erdogano dukra giriasi: Islamas „sulaužys Vakarų kryžių”

Erdogano dukra giriasi: Islamas „sulaužys Vakarų kryžių”

1 atsiliepimas Skaityti visą įrašą
    Algimantas Rusteika. Kaukės krenta – nustebino LVŽS

Algimantas Rusteika. Kaukės krenta – nustebino LVŽS

atsiliepimų 5 Skaityti visą įrašą
    Arvydas Daunys. Nauji rinkimai? – Valdžioje liks tie patys. Dieve, padėk Lietuvai

Arvydas Daunys. Nauji rinkimai? – Valdžioje liks tie patys. Dieve, padėk Lietuvai

atsiliepimų 4 Skaityti visą įrašą
    Vytautas Abraitis. Seno žmogaus genocidas

Vytautas Abraitis. Seno žmogaus genocidas

1 atsiliepimas Skaityti visą įrašą
    Valdas Vižinis. Išskaičiuotas socialdemokratų cinizmas arba kaip ateina naujasis raudonųjų „monstras“

Valdas Vižinis. Išskaičiuotas socialdemokratų cinizmas arba kaip ateina naujasis raudonųjų „monstras“

atsiliepimų 2 Skaityti visą įrašą
    Linas Karpavičius. Prieš audrą (2)

Linas Karpavičius. Prieš audrą (2)

1 atsiliepimas Skaityti visą įrašą
    Jolanta Blažytė. Lydekai paliepus, man panorėjus

Jolanta Blažytė. Lydekai paliepus, man panorėjus

atsiliepimų 5 Skaityti visą įrašą
    Arvydas Daunys. Kas savimi yra kairieji?

Arvydas Daunys. Kas savimi yra kairieji?

atsiliepimų 7 Skaityti visą įrašą
    Jolanta Blažytė. Dar kartą apie bepročius

Jolanta Blažytė. Dar kartą apie bepročius

atsiliepimų 7 Skaityti visą įrašą

JAV, Rusijos, Kinijos slaptosios tarnybos bendrauja su kitų planetų civilizacijomis. Tik per sunku susikalbėti, nes...

tasko musu visu pinigelius,rupuzes!...

neabejoja,kieno projektas buvo sajudis ir kad zuvo del jo tie,ka ir zinome zuvusius. Na,dar yra...

Kai lytinių iškrypėlių priviso daug, tai Dievas Sodomos, Gomoros miestus ir visą Lygumų kraštą sudegino...

Ekonominė pedofilija suaugusiems... KGB archyvai - slėpinys, bet jau 35 metus valgome to slėpinio vaisius......

"Valstybės vadovas" suvokia, jog pirmalaikiai rinkimai jo partijai "šakės"... Todėl stengiasi taisyti anūkėlio klaidingus sumanymus....

kiek zinojo visada : duokite daugiau babkiu "tyrimams"! Va ir visos "zinios"....

jam daugiau keliauti? Juk Rusija ir ES JAV jau sunaikino. O stai kinieciams - dar...

cirko numeris,kai produktas sugadins savo kureja! Tik gaila,kad cirkas mums visiems,oi,kaip ne uz dyka!...

kad "issinuomotu" svetur be mokesciu niekur,pigiu atvykeliu vergu skaicius - Lietuvoje taipogi santykinai didziausias! O...

Kiek Co2 išdūmis šis monstras ir jo šakalai...?...