infa.lt

Redakcija

Redakcija

Viešoji įstaiga „Infa.lt“ (į/k: 304411532) pradėjo savo veiklą 2016 metais. Tai žengiantis pirmuosius žingsnius žinių ir aktualijų portalas, kuriame dar tik formuojasi kolektyvas ir pasirenkamų temų sritis. Portalo tematika-  aktuali – populiari – pažintinė-šviečiamoji informacija bei naujienos iš viso Pasaulio.

Kadangi tinklapio kolektyvas labai dinamiškas, t.y. nepastovus, mes negalime jums pateikti (kol kas), pilno jo sąrašo, nes prisidedančių prie tinklapio veiklos žmonių sudėtis nuolat kinta. Tačiau keletas nuolatinių žmonių jau dirba:

Remigijus Sinkevičius– vertėjas;
Loreta Hoffmann – autorė, publicistė, vertėja;
Gaiva Paprastoji – publicistė, vertėja, reporterė, žurnalistė;
Arvydas Daunys – redaktorius, administratorius, vertėjas, žurnalistas (pagal poreikį).

Visą medžiagą pateikiamą svetainėje ruošiame be jokio atlygio, negaudami už tai jokių pajamų. Tačiau kartais mums prireikia tam tikros įrangos – filmavimo, garso įrašymo, programinės, transporto paslaugų ir kt., kas kainuoja. Kartais nemažai.

Mums labai padėtų bet kokia, Jūsų, mieli skaitytojai, parama, jei norėtumėte ir matytumėte reikalą bei galimybes mus kažkuo paremti. Tai leistų mums pagerinti medžiagos jums parengimo bazę. Ačiū, kad jūs esate ir domitės mūsų teikiama medžiaga. Visa jūsų parama, jei matysite reikalą prisidėti – bus skirta tik tinklapio ir jo medžiagos pateikimo kokybės gerinimui.

***

Jei norėtumėte ir turėtumėte galimybę PAREMTI

 

Nuoširdžiai dėkojame už pagalbą!

Atsiliepimų 4

 1. Darius Pocius    -  2020-08-19, 14:05

  Super isamus neutralus informacijos saltinis ACIU jum is visos sirdies teskite pradeta ir begalo reikalinga jusu sunku darba

  Atsakyti į šį komentarą
 2. T0mas J.    -  2022-07-15, 22:13

  Infa.lt – neišpopuliarintas portalas, mažai kas jį žino. Reklamuoti reikia, o kaip tai be pinigų padaryti? Nesu šios srities specialistas, bet patarti galiu. Reik užmegzti ryšį su alkas.lt portalu, tiesos.lt, pozicija.org, galbūt kai kuriais rajoniniais tinklapiais (buvusiais rajoniniais laikraščiais) ir tartis vienu konkrečiu klausimu: jūs reklamuokit savo portale MŪSŲ tinklapio banerį, mes reklamuosim JŪSŲ. Kadaise šis metodas tarp tinklapių buvo populiarus. Aišku, tinklapių svoris nevienodas, tad su „Respublika“ (kaip pvz.) negali norėti LYGIAIS pagrindais tartis, siūlykit jiems sąlygas – INFA „Respublikos“ banerį pas save laikys MĖNESĮ už tai, kad „Respublika“ Infą reklamuos SAVAITĘ. Jei kas į pasiūlymą atsakytų klausimu: o kodėl mes turim tai daryti? – atsakykit tokiam: mes, mažieji, turim laikytis vienybės, palaikyti vieni kitus, nes kitaip išsmaugs kaip kačiukus. Paminėtų portalų privalumas – čia galima reikšti savo nuomonę, rašyti komentarus, kas neįmanoma nei Delpyje, nei Komjaunimo tiesoje, nei 15 kapeikų, atsiprašau – minučių.

  Atsakyti į šį komentarą
 3. Anonimas    -  2022-12-12, 18:17

  Blogiausias puslapis.jus nebejuokinkit ir neberzinkit su savo saliskumu.geda

  Atsakyti į šį komentarą
 4. Anonimas    -  2022-12-20, 21:05

  Geda geda.uzdaryt tokius ale puslapius

  Atsakyti į šį komentarą

Rašyti Atsiliepimą