• Parama infa.lt veiklai
  • Apie infa.lt
  • Rinkmenos
  • Galerija

infa.lt

Redakcija

Redakcija

Viešoji įstaiga „Infa.lt“ (į/k: 304411532) pradėjo savo veiklą 2016 metais. Tai žengiantis pirmuosius žingsnius žinių ir aktualijų portalas, kuriame dar tik formuojasi kolektyvas ir pasirenkamų temų sritis. Portalo tematika-  aktuali – populiari – pažintinė-šviečiamoji informacija bei naujienos iš viso Pasaulio.

Kadangi tinklapio kolektyvas labai dinamiškas, t.y. nepastovus, mes negalime jums pateikti (kol kas), pilno jo sąrašo, nes prisidedančių prie tinklapio veiklos žmonių sudėtis nuolat kinta. Tačiau keletas nuolatinių žmonių jau dirba:

Remigijus Sinkevičius– vertėjas;
Loreta Hoffmann – autorė, publicistė, vertėja;
Gaiva Paprastoji – publicistė, vertėja, reporterė, žurnalistė;
Arvydas Daunys – redaktorius, administratorius, vertėjas, žurnalistas (pagal poreikį).

Visą medžiagą pateikiamą svetainėje ruošiame be jokio atlygio, negaudami už tai jokių pajamų. Tačiau kartais mums prireikia tam tikros įrangos – filmavimo, garso įrašymo, programinės, transporto paslaugų ir kt., kas kainuoja. Kartais nemažai.

Mums labai padėtų bet kokia, Jūsų, mieli skaitytojai, parama, jei norėtumėte ir matytumėte reikalą bei galimybes mus kažkuo paremti. Tai leistų mums pagerinti medžiagos jums parengimo bazę. Ačiū, kad jūs esate ir domitės mūsų teikiama medžiaga. Visa jūsų parama, jei matysite reikalą prisidėti – bus skirta tik tinklapio ir jo medžiagos pateikimo kokybės gerinimui.

***

Jei norėtumėte ir turėtumėte galimybę PAREMTI

 

Nuoširdžiai dėkojame už pagalbą!

1 Atsiliepimas

  1. Darius Pocius    -  2020-08-19, 14:05

    Super isamus neutralus informacijos saltinis ACIU jum is visos sirdies teskite pradeta ir begalo reikalinga jusu sunku darba

    Atsakyti į šį komentarą

Rašyti Atsiliepimą