infa.lt

Apie „infa.lt”  bei naudojimosi tinklapiu rekomendacijas

„infa.lt” – tai skaidrios informacijos, kurią pateikiame su visomis egzistuojančiomis nuorodomis ir  žengiantis pirmuosius žingsnius portalas, nuosavybės teise priklausantis VšĮ „Infa.lt”, kuriame dar tik formuojasi kolektyvas ir pasirenkamų temų sritis. Portalo tematika-  aktuali – populiari – pažintinė informacija, žinios bei naujienos iš viso pasaulio.

Mūsų siekis yra kaip galima objektyviau nušviesti vykstančių pasaulyje (ir Lietuvoje) įvykių bei procesų priežastis bei jų galimas pasekmes. Todėl tam bus pasitelkta nemažai užsienio autorių rašytos medžiagos, išverstos į lietuvių kalbą. Gali būti, jog dėl resursų stokos mes negalėsime to padaryti taip plačiai, kaip norėtume, tačiau turime tokį tikslą ir jo sieksime.

„infa.lt” neatsako už naudotojų komentarus ir juose esantį turinį bei jų nemoderuoja. Tačiau pasilieka teisę šalinti įžeidžiančius komentarus ar komentarus su keiksmais bei reklaminėmis nuorodomis.

,infa.lt’’ neatsako už portale pateikiamos kitų juridinių ar fizinių asmenų produktų, paslaugų reklamos teisingumą, pačių produktų, paslaugų kokybę ir už padarinius, atsirandančius dėl pasinaudojimo ar nepasinaudojimo jų reklama. „infa.lt” portale rodoma reklama gaunama iš trečiųjų šalių tiesiogiai internetiniu srautu, todėl portalas neturi galimybių įtakoti jos turinio.

„infa.lt” neatsako už portalo turinyje galinčias pasitaikyti klaidas ar netikslumus. Tai ,,infa.lt’’ gali paredaguoti ar ištaisyti bet kada.

Bet kokią informaciją patalpintą portale, kopijuoti ir/ar platinti leidžiama nurodant informacijos šaltinį (šiuo atveju infa.lt) su aktyvia nuoroda į turinį.

Pranešimus, pasiūlymus, klausimus redakcijai, siųskite el-paštu: info@infa.lt, arba rašykite per Kontaktai skyrių. Jeigu  matytumėte reikalą materialiai paremti „Infa.lt” (už ką tikrai būtume labai dėkingi), galite tą padaryti čia.

VšĮ „Infa.lt”