infa.lt

Energijos krizė: ES priėmė Anglies dioksido taršos įstatymą, tapsiantį „ištisų kartų skurdo priežastimi”

Energijos krizė: ES priėmė Anglies dioksido taršos įstatymą, tapsiantį „ištisų kartų skurdo priežastimi”

24 birželio
16:42 2022

Nepaisant to, kad ES blokas kovoja su alinančia energetikos krize, ES priėmė teisės aktus, kuriais dar labiau ribojamas anglies dioksido (CO2) išmetimas, praneša Breitbart.

Prieš dvi savaites Europos Parlamentui iš pradžių nepavykus priimti teisės akto, dalinai dėl to, kad konservatorių ir populistų politikai balsavo prieš šią priemonę, dabar ES prastūmė tolesnį beprotišką anglies dioksido išmetimo ribojimą.

Šį žingsnį, kuris įgyvendinamas nepaisant to, kad daugelis Europos Sąjungos valstybių patiria žlugdančią energetikos krizę, vienas Europos Parlamento narys apibūdino kaip „pasmerkiantį ES ištisoms skurdo kartoms.”

Iš pradžių atmestos priemonės, kurios yra bloko plano „Fit for 55”, kuriuo siekiama 55 proc. sumažinti išmetamųjų teršalų kiekį visoje Europos Sąjungoje, dalis, o trečiadienį priimtomis iš pradžių atmestomis priemonėmis gerokai išplečiamas ES prekybos anglies dioksido taršos leisimais režimas, dėl kurio, kritikų teigimu, padidės išlaidos tiek privatiems asmenims, tiek įmonėms.

„Priimdamas teisės aktą „Fit for 55″, Europos Parlamentas pasmerkė Europos Sąjungą neturėti ateities, o jos piliečius – skurdui ateinančioms kartoms”, – netrukus po to, kai parlamentas nubalsavo už kažkada atmestų priemonių įgyvendinimą, „Breitbart Europe” leidiniui sakė Europos Parlamento narys Cristian Terhes.

„Šis teisės aktas yra dalis „ambicingo” Ursulos von der Leyen plano, kuriuo siekiama pakeisti europiečių elgseną didinant mokesčius ir kainas bei įvedant daugiau apribojimų”, – tęsė rumunų konservatorius. „Šis teisės aktas ne tik padarys ES mažiau patrauklią verslui, bet ir paskatins dabartinį verslą bėgti iš ES.”

„Žmonėms liks mažiau darbo vietų, mažiau galimybių ir kas mėnesį vos suduriant galą su galu”, – tęsė A. Terhesas, pridurdamas, kad bloko viduje esantys žmonės jau dabar jaučia ES „utopinių svajonių” kaštus.

Europos Sąjungos prekybos anglies dioksido taršos leidimais sistemos plėtra ir daugybė kitų priemonių, šį mėnesį įtrauktų į planą „Fit for 55”, buvo priimtos tuo metu, kai daugelis jos valstybių narių degina daug anglies dioksido išmetantį kurą, kad padėtų įveikti tebesitęsiančią energetikos krizę, kurią iš dalies sukėlė karas Ukrainoje.

Pavyzdžiui, Vokietijai teko deginti daugiau anglių, kad galėtų įjungti šviesą, kai Maskva smarkiai sumažino šaliai tiekiamų dujų kiekį, o ministrai paskelbė, kad dėl to šalis išgyvena „dujų krizę”.

Tuo tarpu Italija pabandė gerokai sumažinti energijos suvartojimą, nustatydama oro kondicionierių naudojimo normatyvus viešuosiuose pastatuose ir reikalaudama, kad vasaros mėnesiais valstybinėse įstaigose ir mokyklose oro temperatūra būtų ne aukštesnė kaip 25 laipsniai Celsijaus (77°F).

Dar neaišku, kaip nesiliaujantis ES siekis mažinti anglies dioksido išmetimą atsilieps bloke plintančiam energetiniam nesaugumui, tačiau Cristian Terhes tvirtai teigia, kad pavieniai rinkėjai turi imtis veiksmų, kad pasipriešintų Europos Komisijos veiksmams.

„Atėjo laikas žmonėms visoje [ES] pasirengti rinkti į Europos Parlamentą atstovus, kurie priimdami įstatymus vadovaujasi sveiku protu, argumentais ir faktais, o ne užkulisinėmis ir utopinėmis ideologijomis, nepaisančiomis jų teisių ir pasmerkiančiomis juos skurdui”, – reziumavo Europos konservatorių ir reformistų grupės atstovas.

PAREMTI infa.lt         → Naujienlaiškis

Visa naujienų juosta >>

žiūrėjo 296

Žymos
CO2

Atsiliepimų 2

  1. Europieciai    -  2022-06-24, 17:41

    tai savo priesus sudoros,o stai mums – teks vargti,kaip jau 30 metu…

    Atsakyti į šį komentarą
  2. Galgi    -  2022-06-25, 11:31

    greitai ta ES subyres,darydama paslaugas savo „draugams” savo saskaita?

    Atsakyti į šį komentarą

Rašyti Atsiliepimą


Taip pat skaitykite:

Šeimų Sąjūdis

Naujienlaiškio Prenumerata


Paremti infa.lt per PayPal
infa.lt

Apklausa

Kaip pasikeitė jūsų finansinė padėtis nuo 2022 m. pradžios?


Rodyti rezultatus

Leidžiama ... Leidžiama ...

Nasa i kanalizacija...

Kam tau ginklai toks kietas gali rusus špygomis užbadyti...

Amerikonu demokratinės bombos...

Durnių ir bažnyčioja muša....

Ai jai jai jai. :D sankcijų, daugiau sankcijų! px kad nei viena nuo 2014 neturėjo...

Baisu gabriuk...

sėkmės vyrai...

Nebus. Rusų kol kas dar niekas nenukariavo....

Būdamas policininko vietoje, tuos priedebilius lupčiau su dviem bananais, iš abiejų rankų ir nuo dūšios....

Bent kažkas blaiviai mąsto. debilai naudojosi kovid kad marintų žmones. Tuomet debilai naudojasi karu kad...

Davė laisvę nevispročiams reikštis tegul dabar ir kenčia. Klimakso aktyvistai yra visiški atsilupeliai. :D...