• Parama infa.lt veiklai
  • Apie infa.lt
  • Rinkmenos
  • Galerija

infa.lt

Amerikiečiai įspėjami, jog vėl turėtų ruoštis COVID-19 apribojimų galimybei

Amerikiečiai įspėjami, jog vėl turėtų ruoštis COVID-19 apribojimų galimybei

31 kovo
06:00 2022

Dr. Anthony Fauci

Baltųjų rūmų patarėjas COVID-19 klausimais dr. Anthony Fauci perspėjo apie galimą COVID-19 apribojimų atkūrimą Jungtinėse Valstijose, praneša Epoch Times.

Amerikiečiai, sekmadienį BBC sakė jis, „turi būti pasirengę galimybei“, kad COVID-19 atvejų gali padaugėti, o tai gali lemti tolesnius apribojimus.

„Nenoriu vartoti žodžio „izoliacija“ (LockDown). Tai turi [neigiamai] įkrautą elementą. Tačiau aš tikiu, kad turime nuolat stebėti tai, ką matome vykstant su infekcijomis “, – pareiškė jis.

Po žiemos COVID-19 antplūdžio Jungtinėse Valstijose labai sumažėjo nustatytų atvejų, hospitalizacijų ir mirčių nuo viruso.

Ligų kontrolės ir prevencijos centrai (CDC) nurodė, kad šiuo metu plintantis BA.2 Omicron subvariantas sudaro apie 54,9 proc. Tuo pačiu CDC duomenys atskleidė, kad sekmadienį buvo pranešta apie šiek tiek daugiau nei 9 600 naujų kovydo atvejų.

„Turime būti pasirengę galimybei, kad turėsime kitą variantą“, – sakė Fauci. „Ir tada, jei viskas pasikeis ir atsiras atmaina, kuri padidins kovydo atvejų ir hospitalizavimo atvejų skaičių, turėtume būti pasirengę ir pakankamai lankstūs, kad galėtume bent laikinai grįžti prie griežtesnių apribojimų, pvz. kaip būtinos kaukės patalpose.

Tačiau prieš kelias dienas Fauci kitai naujienų agentūrai pasakė, kad nesitiki kito didelio COVID-19 antplūdžio.

Pastaraisiais mėnesiais daugelis demokratų vadovaujamų valstijų ir miestų nusprendė panaikinti su COVID-19 susijusias reikalavimus, įskaitant vakcinų pasus ir kaukes. Tačiau kaukės vis dar privalomos oro uostuose ir lėktuvuose.

Maisto ir vaistų administracija (FDA) antradienį nusprendė išduoti skubios pagalbos leidimą antrajam vakcinų „Moderna“ ir „Pfizer-BioNTech COVID-19“ sustiprinančiai dozei, skirtai 50 metų ir vyresniems asmenims. CDC teigė, kad sutinka su FDA sprendimu.

„CDC išplėtė galimybę gauti papildomą revakcinaciją tam tikriems asmenims, kuriems gali kilti didesnė sunkių COVID-19 pasekmių rizika“, – sakoma CDC direktorės Rochelle Walensy pareiškime, kuriame teigiama, kad „stiprintuvai yra saugūs“.

PARAMA. infa.lt Naujienlaiškis
žiūrėjo 175

0 Atsiliepimų

Rašyti Atsiliepimą


Taip pat skaitykite:

Šeimų Sąjūdis

Naujienlaiškio Prenumerata


Paremti infa.lt per PayPal
Lasvas žodis

Apklausa

Ar pritariate dvigubai ir daugiau pilietybių?


Rodyti rezultatus

Leidžiama ... Leidžiama ...

Lietuvos valstybingumo griovėjų,konservatorių socdemų puolimas prieš tautiškai nusiteikusius piliečius....

Puikus,trisingas straipsnis...

Visi tie pasiteisinimai nieko nepateisina, tik politiškai prikabina makaronų ant ausų. Neišmanėlio postringavimai apie viską....

melas.gal ir gripuoja ,bet apie skiepus-melas...

Tai Lietuviškiausia partija,o trolių nenugalėsit,nes jie visus papirkę.Man gaila buvo klausyti ir žiūrėti kai buvote...

Kai žlunga pfaizergeitas, tai ir ne to grirbsies!...

Liūdna tiesa!...

Paxlovid uždraudė todėl kad nenori jūsų gydyti.MANAU JŲ MELO LAIKAS JAU PRIEJO FINIŠA ! Netylėkite...

Pagarba Jolantai,kuri žadiną liaudį, užhipnotizuotą pasakomis apie GEROVĘ !!! Po Nulio !!!...

Nei jis serga nei jis skiepyjosi. Šūdų malūnas. Čia tik avims akirta...