infa.lt

„Lietuvos Šeimų Sąjūdžio“ peticija palaikanti Vengrijos priimtą vaikų apsaugos įstatymą, jau surinko virš 6000 parašų (pildoma)

„Lietuvos Šeimų Sąjūdžio“ peticija palaikanti Vengrijos priimtą vaikų apsaugos įstatymą, jau surinko virš 6000 parašų (pildoma)

30 birželio
12:20 2021

Šeima

Paskelbta: 2021 birželio 24, 10:47 val.

Vakar „Lietuvos Šeimų Sąjūdis“ paskelbė kreipimąsi į Lietuvos visuomenę ir Vengriją palaikančią peticiją, kuri yra puolama kai kurių ES šalių už siekį apginti savo Šeimas ir vaikus nuo seksualinių nusikaltėlių ir kenksmingos informacijos poveikio.

Atrodytų – šventas reikalas ginti savo visuomenės pamatus – bet gi ne! – atsiranda aiškinančių aukščiausiu politiniu ir tarpvalstybiniu lygmeniu, kad taip vengrai esą diskriminuoja seksualines mažumas, kurios, pastebėkime, nors pačios savo vaikų neturi, tačiau veržiasi dėstyti svetimiems vaikams esą „lytinio švietimo“ medžiagą, kuri pagal mūsų papročius jiems net neturėtų būti rodoma vien dėl jų amžiaus.

Vengrų parlamentas uždraudė vaikams iki 18 metų dėstyti (ir apskritai rodyti) tokio seksualizuojančio turinio medžiagą, sugriežtino bausmes seksualiniams nusikaltėliams ir įvedė dar nemažai pataisų į šeimas nuo kenksmingo informacijos poveikio ginančius įstatymus.

Dabar Vengrija puolama už tai, ką siekiame įgyvendinti mes visi savo valstybėje – Lietuvoje. Viena iš Vengrijos vaikų apsaugos įstatymo pakeitimo dalių skamba taip:

„2021 m. Įstatymas … dėl griežtesnių veiksmų prieš pedofilus nusikaltėlius ir tam tikrų vaikų apsaugos įstatymų pakeitimo“

Daugelyje Europos šalių šiandien kyla jų visuomenių judėjimai prieš valdžios politiką. Valdantieji kol kas dar stumia savo naratyvą apie multikultūralizmą, seksualinių mažumų teises ir pan, bet žmonės jau suprato, kad visos tos teisės tik tam, kad būtų uždėtas apynasris seksualinei daugumai, kad ji taptų visiškai beteise savo šalyse.

Šiandien galima lengvai apdergti valstybinę vėliavą pasiteisinus „meniniu performansu“, bet pabandykite viešai apdergti LGBT vėliavą ir tuojau būsite apkaltinti „neapykantos kurstymu dėl seksualinės orientacijos“ ar panašiai.

Lietuvos valdančioji dauguma šiandien yra atvirai remianti LGBT mažumas, net ir dalis jų pačių priklauso toms pačioms mažumoms, dažnai vietoj valstybinės vėliavos įsisega LGBT spalvų ženkliukus, fotografuojasi su LGBT vėliavos spalvų kaukėmis ir t.t. ir pan.

Lietuvos prezidentas vakar atsisakė pasirašyti 17-os ES valstybių lyderių paremtą laišką, smerkiantį Vengriją priėmus įstatymą, draudžiantį nepilnamečiams suteikti prieigą prie bet kokios medžiagos LGBTQ tema.

Šį, jo ekscelencijos, Lietuvos Respublikos Prezidento, Gitano Nausėdos žingsnį galima ir reikia vertinti, kaip paramą „Lietuvos Šeimų Sąjūdžiui“ ir jo idėjoms, Lietuvos šeimoms ir jos tradicinei visuomenei.

Tuo tarpu valdančioji dauguma ir jos paskirtas URM ministras G. Landsbergis pasirašė, tuo pasmerkdami Vengriją. Bet jų mūsų šalyje realiai yra mažuma, laikinai užimanti valdančiosios daugumos pozicijas.

Citata iš peticijos aprašymo:

Mes, pasirašiusieji šią peticiją Lietuvos piliečiai, didžiuojamės Vengrijos visuomene dėl jos priimtų įstatymų pataisų, skirtų ginti Šeimai.

Mes patvirtiname, kad atsiribojame nuo mūsų valdančiosios daugumos, Lietuvos vardu daromų priešiškų pareiškimų ir spaudimo Vengrijai, ir teigiame, kad Vengrija šiandien yra mums pavyzdys to, kaip valstybė turi ginti Šeimą ir jos vertybes.

Ši peticija su mūsų visų parašais bus perduota Vengrijos ambasadoriui kaip Lietuvos visuomenės palaikymo Vengrijai ženklas, perduota ES parlamentui, išplatinta prieinamais informaciniais kanalais ES valstybėse narėse.

2021-07-31, 11:10 val, peticiją pasirašė 6 834 žmonių.

2021-06-30, 12:20 val, peticiją pasirašė 6 670 žmonių.

2021-06-26, 13:30 val. peticiją pasirašė 4 983 žmonės.

2021-06-25, 11:40 val peticiją pasirašė (per parą laiko) 3 550 žmonių.

P.S. Dėmesio – pasirašantieji nepamirškite jog užpildę peticijos formą turite prisijungti prie savo pašto ir paspausti atsiųstą patvirtinimo nuorodą, kitaip balsas nebus įskaitytas. Šiai dienai peticijos nuoroda Facebooke yra pasidalinta net 18 580 kartų, kai tuo tarpu užskaitytų parašų tik 6670. Būkime atidesni.

Peticijos adresas: https://www.peticijos.com/signatures/seimos-sajudis-peticija_skirta_palaikyti_vengrijai…

PAREMTI infa.lt         → Naujienlaiškis
žiūrėjo 1 053

Žymos

Atsiliepimų 4

 1. Virginija Ermanienė    -  2021-06-25, 18:31

  Palaikau Vengrijos valstybę ir priimtą įstatymą dėl nepilnamečių apsaugos. Vaikai, tai mūsų ateitis.

  Atsakyti į šį komentarą
 2. Eglė    -  2021-06-25, 19:27

  Palaikome Vengriją. Tai tas pats kas ir palaikytume save. Šaunuoliai vengrai!!!

  Atsakyti į šį komentarą
 3. Remigijus    -  2021-06-25, 21:55

  Šaunuoliai vengrai.

  Atsakyti į šį komentarą

Rašyti Atsiliepimą


Taip pat skaitykite:

Šeimų Sąjūdis

Naujienlaiškio Prenumerata


Paremti infa.lt per PayPal
infa.lt

Apklausa

Ar kainų augimo fone pradėjote mažiau ir/ar pigiau pirkti?


Rodyti rezultatus

Leidžiama ... Leidžiama ...