Praėjusią savaitę Masačusetso technologijos instituto (MIT) klimato mokslininkas daktaras Richardas Lindzenas pareiškė, kad žmonija neturėtų nieko daryti dėl visuotinio atšilimo, tačiau turėtų sutelkti dėmesį į „atsparumo didinimą”, praneša „Breitbart News” leidinys.
Kovo 21 d. interviu Andrew Boltui iš „Sky News Australia” leidinio, Lindzenas – atmosferos fizikas ir Masačusetso technologijos instituto (MIT) meteorologijos profesorius emeritas – pareiškė, kad nerimas dėl klimato kaitos yra „žmonių neišmanymo išnaudojimas skatinti baimei ir naudoti ją kaip svertą”.
Pavyzdžiui, praėjusią savaitę JTO generalinis sekretorius António Guterresas pareiškė, kad norint užkirsti kelią artėjančiam klimato Armagedonui, reikia skubiai imtis „sparčių veiksmų klimato atžvilgiu”.
Kiekviena šalis „turi masiškai paspartinti pastangas klimato srityje”, – pareiškė A. Guterresas, nes „klimato bomba su uždelstu laiku tiksi”.
„Reikia imtis veiksmų klimato kaitos atžvilgiu visais frontais – visur ir visada, vienu metu”, – ragino A. Guterresas.
Pasak R.Lindzeno, tokiam nerimui nepritaria didžioji dalis mokslininkų bendruomenės.
„Daug mokslininkų sako, kad taip, iš tiesų, klimatas šyla, – pripažino Lindzenas. „Ir jie netgi gali pridurti, kad galbūt yra pagrindo nerimauti.
Tačiau, santykinai nedaug man žinomų žmonių, palaikančių šį naratyvą, pasakytų, jog tai susiję su egzistencine grėsme.”
Paklaustas tiesiai šviesiai: „Ką, jūsų nuomone, turėtume daryti dėl visuotinio atšilimo?” Lindzenas atsakė: „Nieko”.
Lindzenas, žinomas dėl savo atmosferos dinamikos tyrimų, įskaitant atmosferos, potvynių ir atoslūgių bei atmosferos ir vandenynų sąveikos tyrimus, teigė, kad yra „gana visuotinis sutarimas” dėl to, jog „jei visa anglosfera ir Europos Sąjunga visiškai sustabdytų ir palaidotų visą pramoninę veiklą, kad nesusidarytų CO2 … poveikis klimatui būtų nereikšmingas”.
„Likusios pasaulio šalys dominuoja išmetamųjų teršalų kiekiais dabar, ir ketina tą daryti toliau”, – aiškino jis. „Taigi, kad ir kuo tikėtumėte apie klimatą, mūsų veiksmai nieko nepakeis.”
Toliau profesorius sakė, kad kalbant apie politiką, „jei tikrai tikėtumėte, kad tai egzistencinė grėsmė, tuomet vienintelis dalykas, kurį galėtumėte padaryti, tai didinti savo atsparumą jai”.
Didinti savo atsparumą „reiškia daugiau uždirbti, turėti turtingesnius žmones, nes visame pasaulyje matome, jog jei esi neturtinga šalis, jei nesi atspari, stichinės nelaimės sukelia didžiulę žalą, skausmą, kančias ir t. t.”, – sakė jis.
„Išsivysčiusiose šalyse panašios nelaimės padaro daug mažiau žalos”, – pridūrė jis.
„Taigi, jūsų tikslas turėtų būti atsparumo didinimas. Vietoj to mes pasirenkame mažinti savo atsparumą. Ir tai visiškai beprasmiška, kad ir kuo tikėtumėte.”
„Tiesą sakant, nemanau, kad horizonte yra kokia nors grėsmė.
O geriausia, ką galima padaryti, tai pasistengti, kad visuomenė taptų turtingesne”, – užbaigė jis.
Lindzenas tvirtai įrodinėjo, kad žmogaus sukeltas šiltnamio efektą sukeliančių dujų poveikis klimatui yra pervertinamas ir, kad natūralus kintamumas vaidina didesnį vaidmenį klimato kaitai, nei paprastai pripažįstama.
Jis taip pat teigė, kad mokslo bendruomenė per greitai priskiria klimato kaitą žmogaus veiklai ir, kad reikia atlikti daugiau tyrimų, kad būtų visiškai suprastas Žemės klimato sistemos sudėtingumas.
→ PAREMTI infa.lt → Naujienlaiškis
Bent kažkas blaiviai mąsto. debilai naudojosi kovid kad marintų žmones. Tuomet debilai naudojasi karu kad naikintų tiek žmones tiek ekonomikas dabar debilai naudojasi klimato kaita kad damuštų vidurinįvsluoksnį ir įvestų kreditų sistema bei skaitmeninį konslagerį. Psichopatai pedosadistai stengiasi išprovokuoti chaosą kad galėtų įvesti vienos pasaulio valdžios diktatą.