• Parama infa.lt veiklai
 • Apie infa.lt
 • Rinkmenos
 • Galerija

infa.lt

Trijų vaikų mamai, „Už laisvą pasirinkimą“ mitingo organizatorei – policija išrašė baudą

Trijų vaikų mamai, „Už laisvą pasirinkimą“ mitingo organizatorei – policija išrašė baudą

31 rugpjūčio
14:54 2020

Sandra Juknė

Vilniaus 3 policijos komisariato pareigūnai išrašė 250 eurų baudą trijų vaikų mamai, pagrindine pripažintai mitingo „Už laisvą pasirinkimą“ organizatorei Sandrai J.

Į komisariatą šiandien buvo iškviesti visi mitingo organizatoriai, tačiau net iš kitų miestų atvykę žmonės sužinojo, kad jų šaukimai anuliuoti (jiems apie tai nepranešus), o policiją domina tik Sandra, kurios vardu ir buvo organizuotas minėtas mitingas, nors į organizatorių sąrašą buvo surašyti visi.

Nusižengimo įstatymams formuluotės ir oficiali priežastis baudai pateiktos – kaip: rugpjūčio 29 dieną 14-17 valandą vykusio mitingo „Už laisvę kvėpuoti laisvai ir prieš pandemijos suvaržymus“ , renginio organizatorė Sandra Juknė, neužtikrino, kad renginio metu būtų laikomasi ne mažiau kaip 1 metro distancijos tarp mitingo žiūrovų, o taip pat neužtikrino, kad renginio dalyviai jo viso metu būtų dėvėję nosį ir burną dengiančias priemones – veido kaukes, respiratorius ar kitas apsaugos priemones, – taip sukeldama pavojų išplisto COVID-19 infekcijai.

Tokiu būdu, mitingo organizatorė nesilaikė Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministro, valstybės lygio ekstremaliosios situacijos valstybės operacijų vadovo 2020 metų rugpjūčio 26 dienos sprendimo V1931 dėl kultūros, pramogų bei kitų renginių ir susibūrimų organizavimo būtinų sąlygų 1,2 punkto reikalavimo ir padarė administracinį nusižengimą numatytą Lietuvos Respublikos Administracinių nusižengimų kodekso 526 straipsnyje 3-oje dalyje

Sandra J. paraše nesutinkanti su protokolo turiniu, ir jeigu per 15 dienų ji nesumokės pusę baudos, kas būtų 250 eurų, iš karto, po 15 dienų jai bus automatiškai išrašyta 500 eurų bauda, pasakoja viena iš mitingo organizatorių, teisininkė Nendrė Černiauskienė, irgi iškviesta į policijos komisariatą ir pasakojanti visa tai vaizdo įraše.

Šiame nusižengimų straipsnyje įspėjimo nėra. Jokiomis aplinkybėmis, nesiaiškinant ar ji galėjo tą tvarką užtikrinti – įspėjimo nėra. Pareigūnai nebuvo priėję ir įspėję Sandros dėl galimai daromo pažeidimo, patikslino teisininkė.

Praėjusio mitingo organizatoriai planuoja dėl šios baudos kreiptis paramos į visuomenę ir surinkti ją bendrai, nes trijų vaikų mamai tokia bauda yra tikrai didžiulė.

Apie mitingą informaciją galite paskaityti čia:

PARAMA. infa.lt Naujienlaiškis
žiūrėjo 5 653

Žymos

Atsiliepimų 17

 1. Raimundas    -  2020-08-31, 23:56

  Tapino lenciuge taip pat niekas nesilake jpkiu atstumu tam neegzistuojanciam vasaros metu gripo virusui apsisaugoti, taip pat i Lieuva atvyke uzseniaiciai kurie privalejo saviizuoliuotis 2 savaitem buvo pakviesti i tv studija ar mitingus organizuotus lietuvos valdzios. Jiems nebuvo pareikstos jokios pretenzijos ar israsytos baudos. Tai patvirtina kad jokia pandemija neegzistuosj, jokio pavoajau nera yra tik valdzios noras mums uzdeti trumpas grandines uz kuria moka sorosas ir bilo geitso fonda.

  Atsakyti į šį komentarą
 2. Evaldas    -  2020-09-01, 10:16

  Tai kiek yra uzfiksuotu valdzios PARSELIU kurie be kaukiu ir nesilaiko atstumo…. Tai kur baudos jiems??? I tokias vietas renkasi zmones kurie turi savo nuomone ir atsako uz save. Jeigu nenori kaukiu tai ir nenesios, jie gi nesiverze i maitinimo istaigas ar dar kur….

  Atsakyti į šį komentarą
 3. Va tokia    -  2020-09-02, 09:36

  Yra demokratija ir laisvė LT .
  O ponam baudos turėtu būti milijoninės . Juk jei gaunančiam minimumą skiriama 500€ bauda , tai ponam irgi reikia skirti , kad dar turėtu pasiskolint jai sumokėt .

  Atsakyti į šį komentarą

Rašyti Atsiliepimą


Taip pat skaitykite:

Šeimų Sąjūdis

Naujienlaiškio Prenumerata


Paremti infa.lt per PayPal
Lasvas žodis

Apklausa

Ar pritariate dvigubai ir daugiau pilietybių?


Rodyti rezultatus

Leidžiama ... Leidžiama ...

kad pandemiju ir iprastu karu nebeuzteks,kad "sureguliuoti populiacija"!?...

patoso ir tragizmo,kad neabejotinai kandidatuos. Pamatysite!...

Ar Serbijos žmonės kaip ir Lietuvoj išsirinko seksualiai nenormalią valdžią?...

deretu energetika valdyti valstybei,o ne spekuliantams!...

ruosiasi palikti ta birza,nes ji tam ir sugalvota,kad kelti kainas....

referendumo duobkasys Tapinas to neleis!...

lygiu valdzios jau seniai turtuoliu UABai. Ir niekas ju nekeis,nes savo sponsoriu interesus jie atstovauja...

Nėra net žodžių kokius galima būtų panaudoti apibūdinti šitą valdžią. Lieka tik keiksmažodžiai. Per visą...

Infa.lt Pagarba jums kad esate ir Pirmyn ! Lietuvos žmones pavargo nuo melo ir apgaulės...

Naudingiausia tai būtų valdžia išjungti, kiek pinigų sutaupyta būtų tą siurbyklę išjungus, užgyventumėme kaip šveicarai...

Iš to vadinamo gaublio liktu tik baranka...