• Parama infa.lt veiklai
 • Apie infa.lt
 • Rinkmenos
 • Galerija

infa.lt

„Mums nepavyko“: Danijos laikraštis atsiprašo, kad skelbė oficialius COVID naratyvus, jų netikrindamas

„Mums nepavyko“: Danijos laikraštis atsiprašo, kad skelbė oficialius COVID naratyvus, jų netikrindamas

14 sausio
11:52 2022

Mergina su kauke

Rugpjūčio mėnesį skaitomiausias Vokietijos laikraštis „Bild“ atsiprašė dėl sukeliančio baimę pranešimo apie „Covid“ – specialia žinute buvo skirta vaikams, kuriems buvo pasakyta, „kad jie ketina nužudyti savo močiutę“.

Dabar vienas Danijos laikraštis viešai atsiprašė už tai, kad pranešdavo oficialius vyriausybės pasakojimus apie Covid-19 pandemiją, jų kritiškai neįvertinęs.

„Mums nepavyko“ (We failed), – rašoma bulvarinio leidinio „Ekstra Bladet“ straipsnio antraštėje, kuriame toliau pripažįstama, kad „BEVEIK dvejus metus, mes – spauda ir gyventojai – buvome beveik hipnotiškai veikiami nerimo dėl kasdienių valdžios institucijų pateikiamų skaičių apie koronavirusą“.

BEVEIK dvejus metus mes – spauda ir gyventojai – beveik hipnotiškai buvome užsiėmę kasdieniais valdžios koronos duomenimis.

STEBĖJOME skaičių švytuoklės svyravimus apie tai, kas buvo užsikrėtę, paguldyti į ligoninę ir mirę nuo koronaviruso. Mažiausių švytuoklės judesių svarbą mums perteikdavo ekspertai, politikai ir valdžia, nuolat įspėdavę apie po mūsų lovomis snaudžiančią koronos pabaisą. Pabaisa tik ir laukė, kol užmigsime, kad galėtų smogti migloje ir nakties tamsoje.

NUOLATINĖ psichinė įtampa nepaprastai išsekino mus visus. Štai kodėl mes – spauda – turime įvertinti ir savo pastangų rezultatus. Mums nepavyko.

MES NEBUVOME pakankamai budrūs prie vartų, kai valdžia turėjo atsakyti, ką iš tikrųjų reiškia, kad žmonės yra hospitalizuoti SU koronavirusu, o ne DĖL koronaviruso. Nes tarp to yra skirtumas. Didelis skirtumas. Tiksliai įrodyta, kad oficialūs hospitalizavimo skaičiai pasirodė 27 procentais aukštesni nei faktinis skaičius to, kiek žmonių yra ligoninėje tik dėl to, kad jie turi koroną. Mes tai sužinojome tik dabar.

ŽINOMA, už teisingą, tikslų ir sąžiningą gyventojų informavimą pirmiausiai yra atsakingos valdžios institucijos. Skaičiai to, kiek susirgo ir mirė nuo koronaviruso, dėl suprantamų priežasčių turėjo būti paskelbti seniai, todėl mums buvo pateiktas aiškiausias pabaisos po lova paveikslas.

APSKRITAI, valdžios ir politikų pranešimai žmonėms šioje istorinėje krizėje palieka daug blogų pasekmių. Ir todėl jie meluoja apie tai, kaip dirbo, todėl dalis gyventojų praranda pasitikėjimą jais.

KITAS pavyzdys: vakcinos nuolat vadinamos mūsų „superginklu“. O mūsų ligoninės vadinamos „super ligoninėmis“. Nepaisant to, šios superligoninės patiria maksimalų spaudimą, nors beveik visi gyventojai yra apsiginklavę superginklu. Netgi didžiuliu mastu buvo paskiepyti mūsų vaikai, nors to nedarė mūsų kaimyninės šalys.

KITAIP TARIANT, čia yra kažkas, kas nenusipelno termino „super“. Nesvarbu, ar tai būtų vakcinos, ligoninės, ar viskas kartu, – tai kiekvienas žmogaus noras. Bet, bet kuriuo atveju valdžios komunikacija su gyventojais jokiu būdu nenusipelno termino „super“. Be kita ko.

infa.lt Įdomu, ar sulauksime tokio paties atsiprašymo iš Lietuvos valdžios finansuojamų leidinių? Ar sulauksime jų supratimo, kad už pinigus perkama ekonominė šiandiena niekaip neatpirks tos rytdienos, kai pasitikėjimas jais bus nukritęs iki rekordinių žemumų ir tada išseks parduodamos „tiesos“ šaltiniai. Nes niekas nemokės pinigų už propagandą tiems, kuriais visuomenė jau nebetiki. Kada bus nutraukta apmokama tyla apie tikrąją padėtį?

PARAMA. infa.lt Naujienlaiškis
žiūrėjo 508

Žymos

Atsiliepimų 2

 1. Realybė    -  2022-01-14, 12:03

  Kol bus pinigų ir tikinčių – niekada.

  Atsakyti į šį komentarą
 2. Hm    -  2022-01-14, 12:37

  Sakyčiau, jog pavyko dvejus metus kvailinti žmones…

  Atsakyti į šį komentarą

Rašyti Atsiliepimą


Taip pat skaitykite:

Šeimų Sąjūdis

Naujienlaiškio Prenumerata


Paremti infa.lt per PayPal
Lasvas žodis

Apklausa

Ar pritariate dvigubai ir daugiau pilietybių?


Rodyti rezultatus

Leidžiama ... Leidžiama ...

Na, kaltintojai ir turi kaltinti. O advokatai turėtų ieškoti PAAIŠKINIMŲ. Ir to meto APLINKYBIŲ įvertinimo....

kad pandemiju ir iprastu karu nebeuzteks,kad "sureguliuoti populiacija"!?...

patoso ir tragizmo,kad neabejotinai kandidatuos. Pamatysite!...

Ar Serbijos žmonės kaip ir Lietuvoj išsirinko seksualiai nenormalią valdžią?...

deretu energetika valdyti valstybei,o ne spekuliantams!...

ruosiasi palikti ta birza,nes ji tam ir sugalvota,kad kelti kainas....

referendumo duobkasys Tapinas to neleis!...

lygiu valdzios jau seniai turtuoliu UABai. Ir niekas ju nekeis,nes savo sponsoriu interesus jie atstovauja...

Nėra net žodžių kokius galima būtų panaudoti apibūdinti šitą valdžią. Lieka tik keiksmažodžiai. Per visą...

Infa.lt Pagarba jums kad esate ir Pirmyn ! Lietuvos žmones pavargo nuo melo ir apgaulės...

Naudingiausia tai būtų valdžia išjungti, kiek pinigų sutaupyta būtų tą siurbyklę išjungus, užgyventumėme kaip šveicarai...