infa.lt

„AstraZeneca“ vakcinos kūrėjas: „COVID“ bandos imunitetas „nėra įmanomas“, greičiausiai virusas taps sezoninis

„AstraZeneca“ vakcinos kūrėjas: „COVID“ bandos imunitetas „nėra įmanomas“, greičiausiai virusas taps sezoninis

15 rugpjūčio
15:49 2021
Skiepai, vakcinacija - momentas

youtube kadras

Oksfordo vakcinų grupės direktorius teigia, kad dėl „Delta COVID-19“ atmainos, bandos imunitetas „nėra įmanomas“.

„Manau, kad su šiuo dabartiniu koronaviruso variantu mes esame tokioje situacijoje, kai bandos imunitetas nėra įmanomas, nes jis vis tiek užkrečia skiepytus asmenis“,- antradienį pareiškė profesorius Andrew Pollardas Visos Britanijos parlamento partijų grupei, rašo ITV.

Pollardas sakė manantis, kad „virusas išves sekančią atmainą, kuri, galbūt, net geriau persiduos skiepytų žmonių populiacijai“, ir pridūrė, kad tai „dar viena priežastis nekurti vakcinacijos programos, skirtos bandos imunitetui sukurti“, rašo Epoch Times.

Tvirtindamas, kad JK nieko negali padaryti, kad „sustabdytų naujų Covid atmainų atsiradimą“, Pollardas sakė, kad „tai įvyks“ anksčiau ar vėliau.

„Ir, bet kuriuo atveju, dabar turime sutelkti dėmesį ne į tai, kas galėtų sustabdyti naujų atmainų atsiradimą, nes nemanau, kad turime kažkokių galimybių tai kontroliuoti“, – sakė jis. „Turime sutelkti dėmesį į tai, kaip užkirsti kelią žmonėms mirti ar patekti į ligoninę“.

Interviu BBC Pollardas teigė, kad COVID-19 greičiausiai taps endemine ar sezonine liga, kuri, kaip teigia JAV ligų kontrolės ir prevencijos centrai, yra liga, visuomet esanti populiacijoje, pavyzdžiui, gripas ar vėjaraupiai.

„Manau, kad tai gana tolima perspektyva, ir mes turime priprasti prie minties, kad tai taps tuo, ką mes vadiname endemine, o ne pandemine liga“, – pažymėjo jis. „Liga, kuri yra su mumis visą laiką, tikriausiai sezoniškai persiduoda panašiai kaip gripas, kurio protrūkius matome žiemą.

Oksfordo vakcinų grupė, kuriai vadovauja Pollardas, yra Oksfordo universiteto Vaikų ligų departamento vakcinų tyrimų grupė. Oksfordas bendradarbiavo su didžiausia farmacijos kompanija „AstraZeneca“, kad sukurtų vieną iš labiausiai paplitusių pasaulyje vakcinų nuo COVID-19, pažymi leidinys.

Nors jis sakė, kad dabartinės vakcinos gali kažkiek sulėtinti „Delta“ varianto plitimą, apie kurį pirmą kartą buvo pranešta Indijoje, žmonės turėtų tiesiog susitaikyti, kad teks gyventi su COVID-19.

„Manau, kad ateinantys šeši mėnesiai yra tikrai svarbus konsolidacijos etapas ir perėjimas nuo epidemijos prie endeminės ligos“, – teigė Pollardas, – tai yra gyvenimas su COVID.

„Tai nereiškia, kad mes su tuo gyvename ir su tuo susitaikome“, – pridūrė jis, rašo „Sky News“. „Mes vis dar turime valdyti tuos pacientų atvejus, kuriems dėl to suserga“.

Taip pat per visų Britanijos partijų parlamentinės grupės posėdį Pollardas sakė, kad nėra jokios priežasties panikuoti, išreikšdamas abejones dėl Jungtinės Karalystės vyriausybės siūlomų trečiųjų skiepų.

PAREMTI infa.lt         → Naujienlaiškis

Visa naujienų juosta >>

žiūrėjo 2 940

Žymos

Atsiliepimų 3

  1. Hm    -  2021-08-15, 19:47

    … vaistus sukurkite, arba leiskite gydytojams naudoti plataus poveikio antivirusinius vaistus ir nereikės jokių skiepų.

    Atsakyti į šį komentarą
  2. azq    -  2021-08-15, 22:59

    Indijoj jau senokai sukurti antivirusiniai vaistai prieš c19.Vietinėse vaistinėse prieinama.Realiai skirtingiems atvejams turi gal 5-6 vaistus.Vidutinio sunkumo, sunkiems atvejams, profilaktikai..

    Atsakyti į šį komentarą

Rašyti Atsiliepimą


Taip pat skaitykite:

Šeimų Sąjūdis

Naujienlaiškio Prenumerata


Paremti infa.lt per PayPal
infa.lt

Apklausa

Kaip pasikeitė jūsų finansinė padėtis nuo 2022 m. pradžios?


Rodyti rezultatus

Leidžiama ... Leidžiama ...

sėkmės vyrai...

Nebus. Rusų kol kas dar niekas nenukariavo....

Būdamas policininko vietoje, tuos priedebilius lupčiau su dviem bananais, iš abiejų rankų ir nuo dūšios....

Bent kažkas blaiviai mąsto. debilai naudojosi kovid kad marintų žmones. Tuomet debilai naudojasi karu kad...

Davė laisvę nevispročiams reikštis tegul dabar ir kenčia. Klimakso aktyvistai yra visiški atsilupeliai. :D...

Tokio brudo visur pilna. Kai Lietuvoje susibūrė paleckiukinių šaika "Geros kaimynystės su teroristine Rusija ir...

Mokesčiai - labai geras žmones žlugdyti, ypatingai smulkiuosius verslininkus. Kad tokie rinkėjai ne apie politiką...

Vėl reikalingas Tautos Atgimimo SĄJŪDIS, nes lyt-polit-iškrypėliai reiškiasi visu pajėgumu. Net Seime - berneliai, persirenginėjantys...

Šitas gėjžopos hienos administratorius vėl praleido progą patylėti....

Nu, bliad, čia tai joooo.... Atsiprašau, nesikeikti negaliu....