infa.lt

Ką daryti, jeigu nemėgsti soliariumų, bet reikia įdegti?

23 balandžio
06:45 2024

Reklama

Jei esate iš tų žmonių, kurie nemėgsta lankytis soliariumuose, o galimybės pasideginti pajūryje nėra – turime jums gerų naujienų! Pasiekti norimo odos tono dabar galite naudodami savaiminio įdegio priemones. Tai greitas ir efektyvus būdas džiaugtis gražiu bei tolygiu įdegiu, be ilgo deginimosi saulėje ar lankymosi soliariume. Gal ir skamba neįtikėtinai, bet tai tikrai įmanoma. Savaiminio įdegio priemonės be didelių pastangų leis jums mėgautis nepriekaištingu įdegiu.

Kaip veikia savaiminis įdegis ir ar tai saugu?

Pagrindinė medžiaga naudojama savaiminio įdegio priemonėse yra dihidroksiacetonas (DHA). Jis reaguoja su viršutinio odos sluoksnio negyvose ląstelėse esančiais keratino baltymais, ir taip gamina rudos spalvos pigmentą, kuris suteikia odai gražų atspalvį. Visų savaiminio įdegio priemonių veikimo principas maždaug vienodas, skiriasi tik produkto tekstūra ir naudojimo būdas. Taigi, kad jums būtų lengviau išsirinkti kokias savaiminio įdegio priemones įsigyti, aptarkime kokios yra jų rūšys ir kaip jas reikia naudoti.

Savaiminio įdegio priemonių rūšys – ką pasirinkti?

Gelis

Gelis yra lengvos tekstūros, tepamas plonu sluoksniu ir tolygiai paskirstomas ant odos. Tokie produktai greitai susigeria ir nepalieka dėmių.

Servetėlės

Žinoma, naudojant servetėles vargu ar pavyks tolygiai padengti visą kūną, tačiau tai puikus pasirinkimas mažiems odos plotams ir greitam rezultatui. Savaiminio įdegio servetėlės labiau tinka tik įdegiui palaikyti arba jį koreguoti. Be to, savaiminio įdegio servetėles galite patogiai nešiotis rankinėje ir prireikus akimirksniu pataisyti nusitrynusias vietas.

Savaiminio įdegio kremas

Skirtingai nuo gelio, savaiminio įdegio kremas yra tankesnės konsistencijos. Todėl šį savaiminio įdegio produktą verčiau rinktis turint sausą odą. Be to, naudojant savaiminio įdegio kremą prireiks kiek daugiau kantrybės – dažniausiai jie įsigeria šiek tiek ilgiau. O norint tolygiai paskirstyti produktą ant viso kūno, geriau naudokite specialią pirštinę.

Koncentratai

Jei turite mėgstamą kūno kremą, galite naudoti koncentruotą savaiminio įdegio priemonę. Įlašinkite kelis lašus į kremą ir mišinys paruoštas. Vienas iš koncentratų privalumų – atspalvio intensyvumą galite reguliuoti patys. Kuo daugiau lašų, ​​tuo ryškesnis bus įdegis.

Putos

Tai viena iš populiariausių savaiminio įdegio priemonių. Itin greitai džiūsta, nepalieka lipnumo pojūčio. Idealiai tinka turint riebią odą, nes neužkemša porų. Tačiau putas reikia tepti naudojant specialią pirštinę (dažniausiai ji yra pakuotėje), kad nesusiteptų delnai.

Aliejus

Tokios savaiminio įdegio priemonės suteikia maksimalų drėkinimą ir idealiai tinka sausai odai. Aliejus ne tik suteikia kūnui tamsų atspalvį, bet ir padeda ilgiau išlaikyti esamą įdegį. Savaiminio įdegio aliejai pasižymi ekonomišku naudojimu bei ilgiau išlieka ant odos.

Pienelis

Kaip ir gelio, pienelio tekstūra yra lengvesnė ir skystesnė, palyginti su kremu. Tuo pačiu produktas taip pat gerai maitina odą.

Losjonas

Tai kažkas tarp gelio ir kremo, produktas lengvos tekstūros bei puikiai tinka mišriai odai. Losjoną labai lengva tepti ant odos, jis pasiskirsto lygiu, plonu sluoksniu.

Purškikliai

Žinoma, naudoti savaiminio įdegio purškiklius atrodo patogiau – nesusitepa rankos, viskas paprasta ir greita. Tačiau labai svarbu po purškimo produktą vis tiek paskirstyti rankomis arba specialia pirštine – priešingu atveju ant odos gali likti dryžių.

Kaip naudoti savaiminio įdegio priemones?

Žinoma, naudojimas priklauso nuo priemonės tipo. Tačiau yra pagrindinė taisyklė – savaiminio įdegio priemonės tolygiau dengiasi ant švarios odos. Taigi, prieš tepant produktą reikėtų nušveisti odą šveitikliu. Taip produktas pasidengs tolygiai ir ant odos neliks plėmų. Jei tepimui nenaudojate pirštinės, po procedūros nedelsiant nusiplaukite rankas, kadangi rudos dėmės ant delnų tikrai neatrodys itin gražiai. Po procedūros neskubėkite apsirengti, leiskite priemonei susigerti ir išdžiūti, o pirmąsias keletą valandų stenkitės dėvėti laisvus drabužius, kad nesugadintumėte įdegio. Kitas svarbus dalykas – pirmąsias kelias valandas po procedūros saugokite odą nuo vandens. Taigi, kaip naudoti savaiminio įdegio priemones jau žinote, tad dabar beliko įsigyti norimą priemonę NewCrush parduotuvėje!

Kaip daryti, kad savaiminis įdegis išliktų ilgiau?

Yra keletas gudrybių, kurios padės įdegiui išlikti ant odos ilgesnį laiką. Visų pirma, labai svarbu pakankamai drėkinti odą. Taip pat pirmosiomis dienomis po procedūros nesimaudykite karštoje vonioje ir nesilankykite pirtyje. Be to, naudojant savaiminio įdegio priemones, reikėtų vengti abrazyvinių šveitiklių su stambiomis dalelėmis – jie greičiau ištrins įdegį nuo odos.

 

 

 

PAREMKITE mus savo 1,2 proc. GPM, kas jums nieko papildomai nekainuos. Ačiū labai.

        → Naujienlaiškis

Visa naujienų juosta >>

žiūrėjo 33

Žymos:

1 Atsiliepimas

  1. Ko tik    -  2024-04-23, 13:17

    nepadarysi del grozio! Va,kales net arklia6udyje voliojasi!

    Atsakyti į šį komentarą

Rašyti Atsiliepimą


Taip pat skaitykite:

Naujienlaiškio Prenumerata


Paremti infa.lt 1,2 proc GPM

Apklausa

Už ką balsuotumėte prezidento rinkimuose, jei vyktų šiandien?


Rodyti rezultatus

Leidžiama ... Leidžiama ...

Užsienio agentai remia protestuotojus prieš užsienio agentus viešinantį įstatymą. Logiška....

Puikūs klausymai!...

Jeigu tie "karingi" būtų vyrai - važiuotų į Ukrainą ir ten įrodinėtų savo tiesas. Bet...

Idomu kaip argumentuoja, ar kad tokiu atveju neistos i europos sajunga? Ar kad nebus lgbt?...

Jumoristai. Pabandė blokuoti, tai Telegram pati užblokavo Ukrainos saugumo diversijų darymo kanalus. Tada atšoko. Dabar...

Keista, bet kai Lietuvis sako kas blogai, tai jam būtinai kaišiojami visokie skaičiai. Taip buvo...

Bulkučių jiems, bulkučių....