infa.lt

Policija: „Jeigu jus įžeidinėja telefonu – nieko tokio – viešoji tvarka nebuvo pažeista”

Policija: „Jeigu jus įžeidinėja telefonu – nieko tokio – viešoji tvarka nebuvo pažeista”

02 vasario
20:45 2023

Panašu, kas sekant Marijampolės policijos formuojama naująja praktika, – kiekvienas ant kažko supykęs ar, kaip liaudis sako, „turintis dantį” prieš kažką žmogus – gali skambinti ir įžeidinėti telefonu jam neįtinkantį žmogų ar net žmonių grupę. Svarbu negrasinti.

Policija tyrimo nepradės.

Nes nėra administracinio nusižengimo sudėties. Viskas normos ribose.

Tokį atsakymą gavo iš Marijampolės apskr. Vyriausiojo policijos komisariato Lietuvos Šeimų Sąjūdžio vadovas Raimondas Grinevičius, į savo skundą policijai dėl nenustatyto asmens (skambinančiojo numeris buvo paslėptas), telefonu prisistačiusio faktiniu LGBT atstovu, necenzūrinę išpažintį, kurią keletą kartų turėjo išklausyti ir jis, ir jo žmona.

Tokių skambučių sulaukė ir kiti LŠS tarybos nariai. Pokalbis, kaip taisyklė, prasidėdavo nuo klausimo ar kalbama su Lietuvos Šeimų Sąjūdžiu. Po to sekdavo klausimas – „ką man daryti, aš guliu lovoje su draugu, kuris man kiša į burną ar kitą galą savo b***”.  Su variacijomis, priklausomai nuo to, kaip išsivystydavo pokalbio eiga.

Policijos atsakymas daugiau nei įdomus ir pamokantis, cituojame jo kai kurias ištraukas (neredaguota) norintiems pamatyti foto (Nuoroda):

„kažkas skambino iš nežinomo numerio, jai atsiliepus vyrišku balsu kalbantis asmuo paklausė ar čia šeimų sąjūdis ir kodėl nekelia ragelio, žmonai pasakius, kad nesupranta ko iš jos norima skambinęs asmuo paklausė , jis guli guli su vyru lovoje ir jis jam į burną įkišo „bybį“ ir ką jam dabar daryti, jis gėjus ar ne? Žmona sutriko ir telefoną išjungė.”

„iš viso iš nežinomo numerio jam buvo skambinta 24 kartus.”

„Jokie grasinimai išsakyti iš skambinančiojo pusės nebuvo, buvo pavartoti tik įžeidžiantys žodžiai, A.G. pasijuto įžeista.”

„Kadangi buvo nustatyta, kad nenustatyto asmens necenzūriniai žodžiai buvo pasakyti telefonu, nepažeidžiant viešosios tvarkos, todėl nesant sudėties, administracinio nusižengimo teisena yra nutrauktina.”

„Jis yra Šeimų sąjūdžio tarybos pirmininkas, šis telefono numeris yra paskelbtas viešai internetiniame puslapyje.”

Pasišnekėjus su Tele2 atstovu buvo paaiškinta,  kad „anoniminis” skambinančiojo numeris yra tik priimančiam skambutį – stotyje jis pilnai matomas ir policijai pareikalavus įstatymo numatytais atvejais būtų tuojau pat perduotas.

Todėl akivaizdu, kad Marijampolės policijos atsisakymas tirti šį reikalą slypi kitur. Tačiau to toli einančios pasekmės gali atsiliepti visiems.

Iš Marijampolės policijos atsakymo galima daryti išvadą, jog kiekvienas žmogus gali skambinti bent kam, kokiu nori paros laiku ir nežinia kiek kartų su bet kokiais pasiūlymais, klausimais ir pasakojimas, vartodamas necenzūrinę leksiką, kurį nepriimtina adresatui ir kurios jis nenori girdėti, jei tik negrasina susidorojimu ar pan.

Policija tyrimo nepradės, nes tai „nepažeidžia viešosios tvarkos”. Tai pažeidžia tik asmeninę kiekvieno žmogaus erdvę, kurios policija, sprendžiant iš atsakymo – ginti neprivalo.

Vėliau sekė dar „įdomesni” provokuojantys nerimstančių ir prieš Lietuvos Šeimų Sąjūdį nusiteikusių seksualinių mažumų atstovų sprendimai – Facebooko LŠS grupėse buvo bandyta skelbti panašaus turinio necenzūrinius skelbimus, pavyzdžiui – „Ką man daryti, man patinka pimpalas š******”. Paveikslėlio nuoroda

Su FB grupėmis buvo susitvarkyta greitai, tačiau ką daryti su anoniminiais skambučiais, kuriuos užblokuoti techniškai gali toli gražu ne visi telefonai? Ir ar kiekvienas žmogus tokiu atveju norės tampytis po teismus, tokiu būdu priverstas kęsti tokias LGBT provokatorių nesąmones?

Marijampolės apskr. VPK atsakyme Raimondui Grinevičiui informuojama, kad jis per 20 dienų gali kreiptis į teismą, skundą paduodant per tą pačią instituciją, kuri atsisakė tirti šį incidentą.

PAREMTI infa.lt         → Naujienlaiškis

Visa naujienų juosta >>

žiūrėjo 349

Žymos

1 Atsiliepimas

  1. VŽA    -  2023-02-03, 06:44

    Tai yra ne lytiniai iškrypėliai, o lyt-PSICHINIAI, todėl neadekvatūs, neturintys nei nuovokos, nei gėdos jausmo. Net Dievas tokių nesugebėjo perauklėti, todėl Biblijoje prakeikė mirties bausme (Kun 20, 13).

    Atsakyti į šį komentarą

Rašyti Atsiliepimą


Taip pat skaitykite:

Šeimų Sąjūdis

Naujienlaiškio Prenumerata


Paremti infa.lt per PayPal
infa.lt

Apklausa

Kaip pasikeitė jūsų finansinė padėtis nuo 2022 m. pradžios?


Rodyti rezultatus

Leidžiama ... Leidžiama ...

Mokesčiai - labai geras žmones žlugdyti, ypatingai smulkiuosius verslininkus. Kad tokie rinkėjai ne apie politiką...

Vėl reikalingas Tautos Atgimimo SĄJŪDIS, nes lyt-polit-iškrypėliai reiškiasi visu pajėgumu. Net Seime - berneliai, persirenginėjantys...

Šitas gėjžopos hienos administratorius vėl praleido progą patylėti....

Nu, bliad, čia tai joooo.... Atsiprašau, nesikeikti negaliu....

Ko tada norėti iš Rusijos užzombuotų žmonių, jeigu net Lietuvoje paleckiukiniai "serga" už "Putino saulę"....

Kinija - per galinga ir ekonomiškai sparčiai stiprėjanti šalis, todėl suprantama, jog PROTAUJANTIEJI, nenori pyktis...

Straipsnyje konstatuoti faktai neginčijami, tai tiesa, bet nepritariu minčiai, jog tai yra "sovietmečio atėjęs komunistų...

jix

deja, dauguma intelektualų dar miega, sąmoningas atsidavimas politiniam pandemijos ir karo naratyvui rodo, kad jiems...

uz tai kad isreiskia demokratiska sprendima, o demokratija negali buti numeruojama pagal apibrezima......

vža kur tu, nato išsigando Putino!?...