infa.lt

Lietuvos spec-tarnybų operacija neutralizuojant pavojingą „teroristą“ O. Titorenką

Lietuvos spec-tarnybų operacija neutralizuojant pavojingą „teroristą“ O. Titorenką

22 kovo
21:54 2015

pries_nato2015 metų kovo 19 dieną, Lietuvos spec-tarnybos įvykdė kitaminčių bauginimo akciją, po ko mes gavome vienos iš jų sėkmingai įvykdytos operacijos detales. Aprašoma iš paties „teroristo“, kurio atžvilgiu buvo vykdoma pati akcija lūpų:

– 5 valandą 45 minutės ryto, kai aš šėriau gyvulius tvarte, prie manęs priėjo ketvertas nepažįstamų žmonių, kurie prisistatę kaip policija pareiškė jog turi pas mane atlikti kratą. Aš atsakiau, jog turiu daug darbo, ir toliau dirbau ką dariau iki tol. Kol aš dirbau, jie visą laiką vaikščiojo po sodybos teritoriją ir vienas iš jų visą laiką buvo šalia manęs.

Kai aš nutariau paskambinti pažįstamam advokatui ir pasitarti su juo kaip man elgtis šioje situacijoje, tai man uždraudė skambinti ir pareikalavo, kad aš atiduočiau savo telefoną. Aš atsakiau, jog telefonas tai ne pistoletas, todėl jo neatiduosiu. Man buvo pareikšta, jog tada jis bus atimtas jėga. Po ko tarp mūsų prasidėjo ilgas mūsų visų veiksmų teisėtumo aiškinimasis, kaip jų, taip ir mano. Aš pareikalavau vertėjo į rusų kalbą, kuris tiksliai ir aiškiai išaiškintų man prasmė tų žodžių, kurie buvo parašyti ant popieriaus, kišamo man, kad jį pasirašyčiau.

Vėliau atvežė vertėją. Aš pasakiau, jog visas kalbas – derybas kalbėsiu tik už sodybos vartų. Kai aš supratau, jog mane kaltina antikonstitucine veikla prieš Lietuvą, tai pasakiau, jog niekur po tokių absurdu nepasirašysiu.

Todėl, kad aš iš tiesų kovoju už Lietuvos Laisvę ir Nepriklausomybę, už jos Konstituciją, kuri teigia, kad suverenitetas priklauso Lietuvos Tautai, o ne Vakarų oligarchams, okupavusiems mūsų Lietuvą ir pavertusiems ją sava kolonija.

Aš taip pat pasakiau, jog atsisakau dalyvauti visame šiame spektaklyje ir lieku už sodybos vartų. Jie penkiese, paėmę su savimi dar vieną liudininką mūsų kaimo gyventoją, nuėjo į sodybos gilumą. Su manimi liko vienas. Aš pasakiau, jog sušalau ir prasibėgiosiu, ir nubėgau į artimiausią mišką. Ten aš ėmiau skambinti visiems, kam galėjau, kad pranešti apie tai, kas vyksta. Daugeliui tiesiog neprisiskambinau. Vėliau surinkau 4 pažįstamus ir kartu visi nuvažiavome pas mane į sodybą.

Aš paprašiau, kad kas nors parodytų savo pažymėjimą. Po ilgų įkalbinėjimų viena moteris jį vis tik parodė. Tai buvo policijos komisarė iš Klaipėdos. Žmonės esantys namuose, paėmė pas mane 2 tomus „Negyvas vanduo“, vieną knygą KOB (VSK) „Rusijos ateitis. Kelias link geros valios žmonijos gyvensenos“, 100 K.P. Petrovo knygelių „Slapta vyno jėga“, daug įvairių spausdinių KOB tematika, straipsnių, schemų su vaizdais, konceptualių paveikslų rusų ir lietuvių kalbomis, „Rusų regioninės civilizacijos vystymosi apžvalga“ rankraštį, kitus popierius ir dokumentus.

Po kratos, darydamas tvarką sujauktame būste, aš radau policininkų pamestą popieriaus lapą, kuriame buvo pažymėti, kaip aš supratau, knygų ir straipsnių pavadinimai, o taip pat autoriai, kurių darbai turėjo būti konfiskuoti. Apačioje prierašas, kuriame, kaip aš suprantu, kalbama apie V. Lekstutį – Vikingą ir apie jūsų nuolankų tarną (O.S. Titorenko) – Fanatiką. Prie viso to pridedama aukščiau minimo popieriaus fotografija.

Su giliausia pagarba, nuoširdžiai Jūsų, Olegas Titorenko Stanislovo.
Pridedamas Lietuvos spec-tarnybų paliktas teroristinės literatūros ir tarptautinių teroristų sąrašas.

paveikslėlis

Valstybės priešų ir tarptautinių teroristų bei kenksmingos Lietuvai literatūros ir jos autorių sąrašas


sarmatas.lt komentaras
:
redakcija negarantuoja dėl šio aprašo tikrumo ir to, kad jį apsižioplinusi paliko būtent mūsų šaunioji policija. Labiau būtų tikėtina, jei ji ką nors paimtų neužrašiusi, nei kad paliktų kažką savo.  Ir dar su įtariamųjų pavardėmis, kurių Klaipėdoje net nėra. Viskas kas čia rašoma yra išversta iš akcijos herojaus parašyto teksto.

Iš: sauksmas.lt lietuviškai parengė: Sarmatai

susijusios temos:

Sistema prieš valstybę

Apie „purvasklaidą“, Mildos Bartašiūnaitės finansus ir apie tai kur ritamės

Signataras Rolandas Paulauskas: motyvacija kratoms – nesuderinama su sveiku protu

PAREMTI infa.lt         → Naujienlaiškis
žiūrėjo 252

Žymos

0 Atsiliepimų

Rašyti Atsiliepimą


Taip pat skaitykite:

Šeimų Sąjūdis

Naujienlaiškio Prenumerata


Paremti infa.lt per PayPal
infa.lt

Apklausa

Ar kainų augimo fone pradėjote mažiau ir/ar pigiau pirkti?


Rodyti rezultatus

Leidžiama ... Leidžiama ...