infa.lt

Apie „purvasklaidą“, Mildos Bartašiūnaitės finansus ir apie tai, kur ritamės

Apie „purvasklaidą“, Mildos Bartašiūnaitės finansus ir apie tai, kur ritamės

21 kovo
13:34 2015
paveikslėlis

„Aleksandras & TV3 Co“ prie Mildos Bartašiūnaitės durų.

Visa Lietuva jau žino apie užvakar (kovo 18) vykdytas kratas pas 9 Lietuvos piliečius, įtariamus (nors kaltinimai nepateikti), antikonstitucinių grupių kūrimu, grupių skirtų sugriauti konstitucinę Lietuvos santvarką (?) ir antivalstybinių lapelių platinimu. Lapelio turinys nebuvo paviešintas ir jo grėsmės lygmuo valstybės gyvavimui irgi nebuvo tiriamas.

Savo požiūrį į tą lygmenį kiekvienas galime susidaryti patys iš žemiau pateiktų minėtų lapelių pavyzdžių, kurie laisvai prieinami internete jų autorių puslapyje, kam visai nebūtina daryti jokių kratų:

1. Lapelis kviečiantis kurti Lietuvoje nesmurtinio pasipriešinimo grupes kovai su Lietuvos okupantais;

2. Lapelis kviečiantis atkurti Lietuvos Banką, Litą, Lietuvos pramonę bei nacionalizuoti visą stambųjį finansinį kapitalą.

Pažiūrėję galėsite vertinti, kiek šių lapelių platintojai, jūsų nuomone, kėsinasi į Lietuvos Konstitucinę santvarką ir apskritai kokią grėsmę kelia Lietuvos visuomenei bei jums asmeniškai.

Tačiau bet kuriuo atveju, Lietuvos Konstitucijos 25 straipsnis sako:

25 straipsnis
Žmogus turi teisę turėti savo įsitikinimus ir juos laisvai reikšti.
Žmogui neturi būti kliudoma ieškoti, gauti ir skleisti informaciją bei idėjas.
Laisvė reikšti įsitikinimus, gauti ir skleisti informaciją negali būti ribojama kitaip, kaip tik įstatymu, jei tai būtina apsaugoti žmogaus sveikatai, garbei ir orumui, privačiam gyvenimui, dorovei ar ginti konstitucinei santvarkai.
Laisvė reikšti įsitikinimus ir skleisti informaciją nesuderinama su nusikalstamais veiksmais – tautinės, rasinės, religinės ar socialinės neapykantos, prievartos bei diskriminacijos kurstymu, šmeižtu ir dezinformacija.
Pilietis turi teisę įstatymo nustatyta tvarka gauti valstybės įstaigų turimą informaciją apie jį.

Čia ko gero svarbiausias punktas turėtų būti „Žmogui neturi būti kliudoma ieškoti, gauti ir skleisti informaciją bei idėjas.“ Štai šis punktas Lietuvoje pažeidžiamas nuolat, pasinaudojus represiniu „teisėsaugos“ aparatu žmonių bauginimui, ką žinojome vykstant ir užvakar.

Viena iš užvakar vykusios valdžios jėgos struktūrų vykdytos akcijos dalyvių, Milda Bartašiūnaitė, po didelio srauto pamazgų, kurias bandė ant jos išpilti didžiosios ir mažosios prosisteminės MIP (Nr1, Nr2 ir Nr8 su mažesnėmis), apibūdinamos vienu žodeliu „piguva“, tiesiog atsisakė teikti joms bet kokią informaciją ar interviu apie save, kadangi nebetiki, jog minėtos MIP gali teisingai perteikti jos sakomus žodžius ar interpretuoti jų prasmę neiškraipydamos jų taip, kaip anoms tinka ir patinka, visiškai nekreipiant dėmesio į objektyvumą.

Sekančią dieną po masinių kratų akcijos, Mildos Bartašiūnaitės namuose, anksti ryte, vėl įkyriai suskambo durų skambutis. Pasiteiravus kas ten, pasigirdo balsas prisistatantis, TV3 korespondentu Aleksandru Zubriakovu ir prašantis interviu. Kadangi Milda griežtai atsisakė su juo bendrauti, šis „ponas & Co“ stovėjo po jos langas ir filmavo juos, o vėliau ėmė rinkti paskalas apie ją pas jos kaimynes, kurios, reikia pripažinti, nelabai pasidavė šių „korespondentų“ provokacijoms ir savo kaimynės purvais nepylė. Tada šis ponas iš TV3 baigdamas savo filmuojamą reportažą pareiškė, jog Milda pareikalavo pinigų už interviu (1000€u), o kadangi „piguva“ mokėt nenorėjo – tai ir interviu, deja, negavo. Tą ir pripažino minimas Aleksandras. Nėr pinigų – nėra ir interviu. Rinkos dėsnis.

Čia pateikiame Mildos kaimynės filmuotą epizodą pro savo namų langą, parodantį TV3 politikos „gilumą“ ir paprasčiausią priekabiavimą, kai negaunant siekiamo interviu, filmuojami bent jau langai.

Kadangi nieko negavo, o publika ir užsakovai laukė medžiagos apie „nusikalstamą antikonstitucinę grupuotę“, griaunančią konstitucinius Lietuvos pamatus, tai staigiai sumontavo sekančią medžiagą, „įrodančią“, kad prorusiška nusikalstama grupuotė buvo finansuojama iš užsienio, kas papildomai įrodo jos „profesionalumą ir pavojingumą Lietuvai“, kurią pateikiame jums žemiau, kartu su Mildos Bartašiūnaitės komentaru.

Ištrauka iš TV3 žinių:

‘TV3 žiniomis, M. Bartašiūnaitės finansai buvo sudominę Valstybinę mokesčių inspekciją. Ši pastebėjo, kad moteris plaukia tarptautiniai pinigų pervedimai, už kuriuos ji nemokėjo mokesčių. Kuo ši istorija baigėsi ir ar dabartinės kratos jos namuose susijusios ir su finansinėmis operacijomis, inspekcija nekomentuoja, kol vyksta tyrimas.’ Daugiau kam įdomu galite pasiskaityt jų puslapyje.

sarmatas.lt: Tačiau pakomentavo TV3, mat jiems niekas negresia.. atkreipkite dėmesį į jų rašymo bei kalbėjimo ypatybę – jie niekur netvirtina, kad viskas yra būtent „taip“ kaip jie ir sako. Visur rašoma ir sakoma „galimai“, „galbūt“ ir t.t.. Paleidžiamas tiesiog gandas – gandų aparatas įsijungia ir toliau važiuoja automatiškai. Kitaip tariant, jie neatsako už tai, ką skelbia. Tai ar galima jų teikiamą informaciją vadinti „žiniomis“?

Milida Bartašiūnaitė:

2013m. (tikslios datos nepamenu) į Seimo tribūną užlipo tokios Šalaševičiūtė bei Valiukevičiūtė… Tą dieną jos džiaugsmingai kolegoms pranešė, jog labai labai nori įvesti teisingąjį bei nepaprastai stebuklingą, skandinaviškąjį vaikų teisių bei efektyvų vaikų paėmimo iš tėvų modelį Lietuvoje.

Kadangi Seimo nariai patikėjo ponių vaivorykštės spalvų vizija ir priėmė VT įstatymų pataisas per pradinį pateikimą – pilietei, gyvenančiai už TV3 reportaže apdainuotų mėlynų durų (t. y. man) labai staigiai užvirė kraujas.

Ta pilietė, vėlgi aš 🙂 staigiuoju būdu įkuria FB grupę „Neleisime valdžiai grobti mūsų vaikų“ ir greituoju būdu imasi šviesti Lietuvos tėvelius apie milžinišką grėsmę – įteisintą prekybą vaikais – Juvenalinę Justiciją.

Mūsų judėjimas (sakau mūsų, nes FB grupė žaibo greičiu ėmė plėstis ne šimtais, o tūkstančiais) ne tik dėjome „Patinka“ įrašams, straipsniams. Atsirado grupės branduolys – keli asmenys, kurie dieną naktį sėdėjo prie kompiuterių, rinko medžiagą, patys rašė pranešimus spaudai, organizavo spaudos konferencijas, susitikimus su konsultantais, teisininkais, rašė laiškus tarnyboms, ministerijoms, Seimo nariams, administravo grupės veiklą, važinėjo į Vilnių (kai kas ir iš Kauno – net be nuosavo transporto)…

Po kelių mėnesių intensyvaus darbo asmeninės lėšos baigėsi.
Tada kreipiausi į žmones su elementariu prašymu pagelbėti.

Ir žmonės, kurie akivaizdžiai matė mūsų nuoširdų darbą, atsidavimą ir pirmuosius teigiamus rezultatus VT įstatymų korekcijų stabdyme – kas po dešimt, kas po penkiasdešimt litų ar truputį daugiau pervedė į mano sąskaitą.

Tiksliai neatsimenu, kiek gavau. Mielai pateiksiu banko sąskaitos išklotinę, kai tik surasiu, po vykusios kratos, kažkur nusimetusią asmeninės bankininkystės kortelę. Tačiau suma per 2013-2014m. buvo apie 3000 litų.

Dalinausi pinigais su FB grupės aktyvistais. Vienintelis mano stambus pirkinys – spausdintuvas, kurio verkiant reikėjo dokumentų bei skrajučių spausdinimui.

Buvo keli pavedimai iš užsienio. Vokietijos, berods.
Štai ir visas kriminalas. 🙂

Tiksliai žinau, jog VMI čia neturės ką veikti, kadangi bendra pervestų pinigų suma toli gražu neviršijo apmokestinamos sumos.

Iš tų skambių Anušausko ir Paulausko frazių apie finansavimą iš užsienio akivaizdžiai matosi, jog žmogeliai šiaudo graibosi. Jiems verkiant reikia pūsti farso burbulą toliau, o vietoje šampūno teturi pamazgų vandenėlį nuo plautų rankų, arba iš minėtų MIP pamazgų srautų.

Mano rankos bei sąžinė – švarios.
Mazgoju kasdien 🙂

M.B.

sarmatas.lt komentaras:
Kur visuomenė gali nueiti toleruodama tokią „žiniasklaidą-purvasklaidą“, tokius jos darbo metodus ir jos pateikiamą medžiagą? Mes neužduodame šio klausimo politikams, mat jie savo, t.y. mūsų pinigais, tą MIP politiką ir palaiko. Todėl toks klausimo kėlimas jiems pasirodytų net juokingas. Tačiau, galbūt jis bus nejuokingas likusiai visuomenės daliai, kuri visa tai kol kas dar mato iš šono? Čia koks yra įdomus aspektas – didžioji tų žiniasklaidos įmonių dalis yra užsienio kapitalo įmonės, vadinančios Lietuvos piliečius vos ne „užsienio agentais“. keistokai skamba ar ne taip?

Sarmatai

 

PAREMTI infa.lt         → Naujienlaiškis

0 Atsiliepimų

Rašyti Atsiliepimą


Taip pat skaitykite:

Šeimų Sąjūdis

Naujienlaiškio Prenumerata


Paremti infa.lt per PayPal
infa.lt

Apklausa

Ar kainų augimo fone pradėjote mažiau ir/ar pigiau pirkti?


Rodyti rezultatus

Leidžiama ... Leidžiama ...