• Naujienos
 • Apie infa.lt
 • Rinkmenos
 • Galerija

infa.lt

Pratimas, padėsiantis sustangrinti suglebusius rankų raumenis

Pratimas, padėsiantis sustangrinti suglebusius rankų raumenis

24 kovo
01:01 2016

golbis.com

rankų raumenys

Šis straipsnis toms (tiems), kurie kenčia nuo šios gan labai paplitusios problemos. Daugelis moterų nori atsikratyti sudribusios odos ir pastangrinti suglebusius raumenis ant rankų, ir šiame straipsnyje Jūs galite perskaityti apie geriausią pratimą, padėsiantį pasiekti šį tikslą.

Tyrime iš viso dalyvavo 70 moterų. Elektromagnetiniai elektrodai buvo prijungti prie moterų tricepsų, atliekant įvairius pratimus. Mokslininkai fiksavo raumenų efektyvumą realiu laiku ir nustatė, kokius pratimus atliekant raumenys demonstruoja didžiausią aktyvumą.

Kokie pratimai geriausiai padeda atsikratyti suglebusių raumenų ant rankų?

Šio tyrimo rezultatai parodė, jog atsispaudimai rankomis aktyvina daugelį raumenų. Kaip paaiškėjo, tai geriausi pratimai moterims. Be to, jiems atlikti Jums nereikia turėti kokių nors įrenginių. Atsispaudimai gali būti atliekami remiantis į žemę (grindis) keliais arba kojų pirštų galais.

Jums nebūtina kruopščiai atlikti šį pratimą – svarbiausia, kad Jūsų rankos kartu su kūnu atliekant atsispaudimus formuotų trikampį.

Kokie dar kiti pratimai taip pat efektyvūs sekant atliktu tyrimu?

Mes į tyrimą įtraukėme daug pratimų, kurie sugeba įtempti visus rankų raumenis, ir pagerina tricepsų tonusą, o taip pat nugaros raumenis.

Rankų ištiesimas pasilenkus ir atsispaudimai – saugūs atliekant ir praktiškai nereikalauja papildomos įrangos, užtrunka nedaug laiko ir atliekant juos reguliariai suteikia puikius rezultatus.

Atsispaudimai į atramą laikant rankas už nugaros taip pat aktyvuoja daugelį raumenų, tačiau šis pratimas pastangas sukoncentruoja pagrindinai į peties sąnarius. Tai reiškia, jog Jums jį reikia atlikti labai atsargiai, kad nepakenktumėte sau.

Šiuos pratimus jūs galite atlikti praktiškai kiekvieną dieną ir Jums patogioje vietoje. Jeigu Jūs treniruojate ištvermę – Jums užteks nuo dviejų iki trijų pakartojimų, darant pratimą po 12-15 kartų. Jeigu jūs norite sutvirtinti ir padidinti raumenų masę – jums reikėtų jį daryti iki keturių pakartojimų, darant po 6-12 kartų. video

Pratimai pademonstruoti žemiau pateiktame vaizdo įraše:

 

Infa.lt
Parama - Ačiū!  
žiūrėjo 6 781

Žymos

1 Atsiliepimas

 1. Zimmer    -  2016-08-18, 13:02

  Dėkoju už pasidalintu pratimus odos stangrinimui. Tikrai svarbu, kad raumenys nebūtų suglebę. Kuo daugiau tokios info sveikatos ir grožio labui.

  Atsakyti į šį komentarą

Rašyti Atsiliepimą


Taip pat skaitykite:

Naujienų Prenumerata

-

Gauti naujienlaiškį el-paštu

Įrašykite savo pašto adresą:

Paslauga nuo Google FeedBurner

Šeimų Sąjūdis
Lasvas žodis

Apklausa

Ką manote apie rugsėjo 10 protesto akciją?


 • Ji įvyks net ir be leidimo (68%, 71 balsavo)
 • Leidimas bus gautas iš ji įvyks taikiai (13%, 14 balsavo)
 • Ji įvyks ir pasikartos riaušės (11%, 11 balsavo)
 • Vilnius bus blokuotas ir ji neįvyks (8%, 8 balsavo)

Viso balsavo: 104
Pradėta - 2021-09-04 @ 21:14
Pabaiga - 2021-09-09 @ 21:14

Leidžiama ... Leidžiama ...