• Naujienos
 • Apie infa.lt
 • Rinkmenos
 • Galerija

infa.lt

Mamos pagalbos šauksmas – prašo patarimo kaip gelbėtis nuo valstybės institucijų „pagalbos“

Mamos pagalbos šauksmas – prašo patarimo kaip gelbėtis nuo valstybės institucijų „pagalbos“

17 spalio
18:05 2020

Mama maitina kūdikį

infa.lt šį laišką talpina be pakeitimų tokį, kokį gavo be jokių nuorodų į šaltinį ir be autorės atpažinimo žymių, nes mama tiesiog bijo šios „pagalbos savo šeimai iš valstybės institucijų“ ir pagalbos prašo pašalinių žmonių:

„Laba diena,esu jauna 26-erių mama kuri augina 3-ejų metų sūnų. Dabar laukiamės antros atžalos, rašau jums norėdama sulaukti pagalbos. Nenoriu labai išsiplėsti,todėl bandysiu viską pateikti kuo trumpiau. Jeigu bus įdomu, viskas detaliau pasakykite mielai papasakosiu.

Su pirmu vaiku turėjome problemų po antro skiepo,bet praėjus jau 2 savaitėms, ne iš karto. Todėl nežinau ar galime kaltinti skiepus. Greitoji, Kauno klinikos,aukšta temperatūra kurios neina numušti.

Tik atveža paima tyrimus ir iš karto į vena suleidžia pilno spektro antibiotikus – priminsiu – mūsų sūnui 2 mėnesiai, tyrimų rezultatai dar negauti.

Antra para, pirmi tyrimų duomenys visi geri, mes ir šeimos gydytoja įtariame peršalimą. Klinikų daktarai atmeta peršalimą. Antra antibiotikų dozė.

Vaikas silpsta, atsisako valgyti mamos pieną, visada miega, o kai nemiega klykia, akys verčiasi į viršų… trečia para – tyrimai nepakito – rodo tik pakritusius leukocitus. Atneša antibiotikus ir informuoja, jog reikės daryti narkozę,durs i stuburą adatą ir darys kaulų čiulpų tyrimus.

Mes, tėvai, atsisakome tolimesnio gydymo ir nedavę antibiotikų išsivežame vaiką namo. Link vakaro vaikas atsigauna, noriai valgo, pradeda pakosėti, šiek tiek rausta gerklė. Pastoviai konsultuojamės su šeimos gydytoja, ji priverčia nusiraminti, jog pasielgėme teisingai ir vaikui pasireiškė pirmieji peršalimo simptomai.

Ketvirtos paros 7:30 rytas vaikui nėra temperatūros atrodo gan žvalus, pagaliau nebeverkia, čiauška, šypsosi po trijų parų siaubo..9:00 bar bar į duris, atidarau 4 pareigūnai ir du vaiko teisių atstovai.

Iš karto man į rankas įkiša lapą, jog mano vaikas yra atimamas dėl vaiko nepriežiūros. Bėga koridoriumi ir pakeltu tonu rėkia kur vaikas, kur vaikas. Lovoje, ką tik papusryčiavome, atsakau. Renkite vaiką, mes ji išsivežame į Kauno klinikas.

Rankos,kojos drebėjo, nemoku apsakyti… pareigūnai išsirikiavę koridoriuje žiūri į mus su vyrų kaip į žudikus… ir viską stebi ar nesipriešinsime. Ačiū dievui, leido vykti kartu su vaiku man. Vyrui liepė atvažiuoti vėliau, kol kas pasilikti ir pasikalbėti su pareigūnais. Mus su sūnumi atveža i Klinikas, iš karto gauname antibiotikus, tada ruošiasi narkozei, į operacinę mūsų neįleidžia, ima kaulų čiulpų tyrimą.

Deja iš pirmo karto nepataikė, labai apmaudu..gali turėti pasekmių, bet gi pasirašėme raštą prie policijos, kad sutinkame su viskuo, nes kitaip vaikas atimamas dėl vaiko nepriežiūros. Vietoj 5 dienų antibiotiku, gauname 10 dienų. Visi tyrimai geri. Tik leukocitai pakitę. Vaikas nustojo valgyti mano pieną, pastoviai ant lašelinių buvo. Na ką, po 10 dienų nutraukia antibiotikus,11 diena vaikas geriau atrodo..

14 dieną paleidžia iš Klinikų gydytis namie, be jokios diagnozės. Be pasiaiškinimo. Po savaitės bar bar į duris vaikų teisės, laba diena pas jus lankysimės metus laiko.. ta prasme?

Jūs nieko nesumaišėt??? Taip jie lankėsi, pusę metu, pažeidimų nerado. Bet esmė tame, jog mes nenorėjome turėti jokių reikalų su skiepais. Vaikų teisės vertė eiti padaryti trečia skiepą ir parodyti skiepų pasą, kitaip atims mūsų vaiką ir išveš į vaikų namus, nes mes jau esame įtraukti į sąrašą šeimų kurios nesirūpina savo vaiku.

Darėme trečią skiepą, aišku, sunkiai pernešėme, bet atlaikėme. Atėjusi daryti sekančio skiepo […įrašo dalis pašalinta nenorint …]. Mes lankome darželį nuo 1.2 metukų ačiū dievui,nesergame. Na būna peršalame. Prileidžiu vonia su eteriniais aliejais, ištrinu kojas ir krūtine eukalipto tepalu. Vuolia ! Ryte vaikas eina į darželį. Sveikas. Ir auklėtoja klausia kaip jūs jį išgydote?!

Šios istorijos neapsiėmė viešinti delfi, lietuvos rytas, žmonės..niekas. Visi patarė tylėti nes neverta prasidėti su Kauno Klinikomis. Sakė mes neturėsime tiek pinigų teismams,kad juos įveiktume.

Praėjus 3 metams, dabar, kai laukiuosi antro vaikelio dabar baisu… na aš nenoriu duoti nei vieno skiepo savo antrąjai atžalai! Kaip šią sistemą galima apeiti? Kaip padaryti, kad tik gimusio kūdikio nepaskiepytų? Ir mes galėtumėme vėliau lankyti darželį ir eiti į Mokyklą.

Jeigu norite viešinti, galite tik nenorėčiau jog matytųsi pavardė. Dėkoju. Ir labai tikiuosi sulaukti patarimo.“

Kviečiame dalintis šia medžiaga, juk taip gali nutikti kiekvienai savo vaikus mylinčiai šeimai.

Infa.lt
Ačiū, kad skaitote infa.lt.
Jūs galite prisidėti prie infa.lt portalo plėtros. Ši parama mums labai svarbi.

žiūrėjo 3 313

Žymos

Atsiliepimų 12

 1. Lina    -  2020-10-17, 18:13

  Baisu, skaitau ir rankos dreba įsivaizdavus jei taip atsitiktų man pačiai. Nežinočiau ką daryti. Bet jie neturi teisės tėvus versti pasirašyti už tai, ką daro gydytojai. Atsakingi turi būti medikai, o ne tėvai.

  Čia Šakalienės darbeliai, ji vėl pateko į Seimą, nebalsuokite už socialdemokratus, kitaip šitas siaubas niekada nesibaigs, o kaskart tik didės. Stiprybės mamai, Laikykitės, visa normalių šeimų Lietuva už jus.

  Atsakyti į šį komentarą
 2. Algirdas    -  2020-10-17, 22:04

  Nieko nepasirašyti ir viską viešinti. Filmuoti, viešinti pareigūnų veiksmus, pareigas, pavardes, susisiekti su kitais nukentėjusiais tėvais, tokių yra. Susisiekti su žurnalistais kurie sutinka tuo užsiimti ir skelbti viską kuo plačiau ir kuo garsiau. Tas gali padėti. Tylėsit-sutryps. Beje, pasistenkit susirasti tokį gydytoją kuris vaikų neskiepija ir lankykitės tik pas jį, aišku, jeigu jis jums tinka. Tokiu būdu nesuteiksit progų visokioms šušaroms prie jūsų kabinėtis.

  Atsakyti į šį komentarą
  • Agne    -  2020-10-18, 23:10

   Kur surasti toki gydytoja, juk ant kabineto duru, ar feisbuke nesireklamuoja

   Atsakyti į šį komentarą
   • Algirdas    -  2020-10-19, 00:27

    Ieškokit. Galit pradėti nuo gydytojų homeopatų. Jeigu ieškosit, plėsis pažinčių ratas. Surasit. Geriausia, aišku, gyventi taip, kad gydytojų visai neprireiktų, t.y. nesinuodyti.

 3. Ausra    -  2020-10-21, 13:48

  Perskaicius istorija iskilo Baltarusijos diktaturinis rezimas. Kraupu! Pirma: skiepai neprivalomi, antra: kazkur cia kazkokia klaida: mama, turite atstoveti savo pozicija ir ginti vaika nuo tokiu treciuju saliu veiksmu. Kvieskite policija, darykite bet ka, kas sustabdys ligonius nuo tokiu absurdisku veiskmu.
  Trecia: gimdyti rinkites ten, kur vaiko neskiepys. Pasirasykite informuoti paciento sutikima ir nesutikite su jokiais skiepais. Isstudijuokite si puslapi ir susisiekite su autore. Ji yra zmogaus teisiu gyneja sioje srityje. facebook.com/InformuotasPasirinkimas/

  Atsakyti į šį komentarą
 4. Ausra    -  2020-10-21, 13:51

  facebook.com/InformuotasPasirinkimas/

  Susisiekite 866209574.

  Atsakyti į šį komentarą
 5. Nėra ko stebėtis    -  2020-10-21, 15:00

  Lietuvoje jau seniai priimtas vaiko teisių įstatymas (po Matuko istorijos), kuriame atsirado VAIKO NEP[RIEŽIŪRA ir kitos formuluotės, kuriomis remiantis mamos aprašyti medikų veiksmai TAPO TEISĖTAIS. Lietuvos gydymo įstaigos gavę instrukcijas, pagal kurias „gina“ vaikų teises. Nelabai seniai buvo straipsnelis, kaip žinomo dailininko šeimą aplankė Vaikų teisės po to, kai gimus trečiam vaikui, Trakų gydytoja užpildė pranešimą, neva vaikas negalės tinkamai augti toje šeimoje, nes nepakanka gyvenamojo ploto (tai buvo jų nuolatinę gydytoją pavaduojanti gydytoja jos atostogų metu).
  PRITARIU ALGIRDO mintims, reikia ieškoti patikimų gydytojų. Jų tikrai yra, ypač Kaune.

  Atsakyti į šį komentarą
 6. Laura    -  2020-10-21, 17:45

  Visu pirma noriu labai padėkoti už ryžtą bei už naująją gyvybę, užsimezgusią Jūsų įsčiose…Labai dėkoju už pasidalinimą savąja istorija, tikrai…
  Trūksta žodžiu, kokių šiandieną gydytojų psichų yra! Tokius tik ant laužo sudeginti, viešai!!!
  Patariu, pasirinkti tokią ligoninę, kurioje nebruks skiepų,arba neatmeskite galimybės gimdyti namie. Pasidomėkite, juk užsienyje tokios gražios praktikos tų naminių gimdymų… nuoširdžiai patariu… ir pas mus Lietuvoje yra nuostabių žmonių, priiminėjančių vaikiukus namuose.
  Ir pasiieškokite gydytojos-natūralistės, tokių tikrai yra.
  Žinau, kad laikai ne iš lengviausių, pati turiu tris mažus vaikiukus, bet – Jūs MAMA, ir su Dievo pagalba, nesileiskite, kad kažkokie psichai išbarstytų tą stebuklingą laiką auginant mažučius vaikiukus…
  Palaimos iš Aukščiausiojo Jūsų šeimai!

  Atsakyti į šį komentarą
 7. anoniminis    -  2020-10-22, 00:22

  Niekas negali priversti skiepytis, jei pasakysite, kad mano Religija to neleidzia.

  Atsakyti į šį komentarą
  • Tor    -  2020-10-22, 18:20

   O dar geriau pasakyti,kad musulmonas esi ir toliau terorizuojant šeimą, bus elgiamasi pagal šariato teisę.

   Atsakyti į šį komentarą
 8. Zita    -  2020-10-22, 06:53

  1 jei maitinate krūtimi jokių vaistų stenkitės neduoti, leiskite viską per kruti valgykite česnaką, imbiera, kaštonų žiedlapiais šalavijus ir seivamedi žiedlapiais ir uogas didesnėmis dozėmis kad vaikas gautu pilnai. Ir trinkite vaiko kūnelį silpnu2-3% acto skiediniu kas 15-20 min nušluostyti svariu šiltu vandeniu. Nusausinti ir už tokio panašaus laiko vėl ir vėl ir vėl. Neužmirškit po maitinimo vėl pati pavalgyti česnaku imbiero ir užsivertų sultimis , geriausia pati pasidarykit čia nesunku. Arba siaip vaisiu. Aš taip išsigelbėjimu savo dukryte nes gydytojai jau rengė ją į morgą. Aš su griebiau ir išbėgau su vaikų iš ligonines . Dabar jai 47 ir už tai aš dekinga vienai senutei kuri man pasakojo ką daryti kol aš sėdėjau ir ėjau iš proto matydama kaip mėlynuoja nagučiai ir lupytes kūdikiui .

  Atsakyti į šį komentarą
 9. PATARIMAS IŠGYVENIMUI.    -  2021-01-09, 16:30

  BŪKITE PROTINGI, VENKITE BET KOKIO RYŠIO, SANTYKIO SU VALDŽIA, POLICIJA, GYDYTOJAIS. ATSKIRKITE SAVE NUO DEMONUKRATŲ DEMONŲ, DEBILŲ, DAUNŲ, DRAMBLIŲ, DRAKONŲ….

  Atsakyti į šį komentarą

Rašyti Atsiliepimą


Taip pat skaitykite:

Naujienų Prenumerata

-

Gauti naujienlaiškį el-paštu

Įrašykite savo pašto adresą:

Paslauga nuo Google FeedBurner

Lasvas žodis

Reklama

Apklausa

Ar dalyvausite "Didžiajame Šeimos Gynimo Marše 2021"?


Rodyti rezultatus

Leidžiama ... Leidžiama ...
Domenai ir hostingas
    Remigijus Šimkus. Nieko neturėsite ir būsite laimingi! Eksperimentas tęsiasi.

Remigijus Šimkus. Nieko neturėsite ir būsite laimingi! Eksperimentas tęsiasi.

0 atsiliepimų Skaityti visą įrašą
    Jolanta Blažytė. Atvirkščiai

Jolanta Blažytė. Atvirkščiai

0 atsiliepimų Skaityti visą įrašą
    Gintaras Furmanavičius. Nesekmadieniniai skaitiniai #57

Gintaras Furmanavičius. Nesekmadieniniai skaitiniai #57

0 atsiliepimų Skaityti visą įrašą
    Algimantas Rusteika. Kova su liga ar su visuomene?

Algimantas Rusteika. Kova su liga ar su visuomene?

atsiliepimų 2 Skaityti visą įrašą
    Andrius Švarplys. Populistiniuose-autoritariniuose judėjimuose demokratijos žymiai daugiau, nei vadinamojoje liberalioje demokratijoje

Andrius Švarplys. Populistiniuose-autoritariniuose judėjimuose demokratijos žymiai daugiau, nei vadinamojoje liberalioje demokratijoje

0 atsiliepimų Skaityti visą įrašą
    Lidžita Kolosauskaitė. Karantino pasiutpolkė: kritę konservatoriai, privalomas beprasmis testavimas ir getai

Lidžita Kolosauskaitė. Karantino pasiutpolkė: kritę konservatoriai, privalomas beprasmis testavimas ir getai

0 atsiliepimų Skaityti visą įrašą
    Prof. Adas Jakubauskas: Valstybė iš tikrųjų yra griaunama

Prof. Adas Jakubauskas: Valstybė iš tikrųjų yra griaunama

atsiliepimų 2 Skaityti visą įrašą
    Ramūnas Karbauskis. Kaip konservatoriai siekia mažinti Prezidento galias ir ruošia vietą Prezidentūroje G. Landsbergiui

Ramūnas Karbauskis. Kaip konservatoriai siekia mažinti Prezidento galias ir ruošia vietą Prezidentūroje G. Landsbergiui

atsiliepimų 2 Skaityti visą įrašą
    Dominykas Vanhara: „Kas buvo Karaliaus Mindaugo Tėvas?“

Dominykas Vanhara: „Kas buvo Karaliaus Mindaugo Tėvas?“

0 atsiliepimų Skaityti visą įrašą
    Lidžita Kolosauskaitė. Privatumas kaip teisinė konstanta ir žmogaus gyvenimo esmė

Lidžita Kolosauskaitė. Privatumas kaip teisinė konstanta ir žmogaus gyvenimo esmė

0 atsiliepimų Skaityti visą įrašą
    Mozeris Alvis. Gavo per snapą. Sandra – mūsų teismuose dar liko sąžiningų teisėjų

Mozeris Alvis. Gavo per snapą. Sandra – mūsų teismuose dar liko sąžiningų teisėjų

1 atsiliepimas Skaityti visą įrašą
    Jolanta Blažytė. Ar aš tikiu mokslu? Tuo, kurį atstovauja stilistė Agnė, ekspertai – skautai, – tikrai ne

Jolanta Blažytė. Ar aš tikiu mokslu? Tuo, kurį atstovauja stilistė Agnė, ekspertai – skautai, – tikrai ne

1 atsiliepimas Skaityti visą įrašą
    Premjerės I.Šimonytės sveikinimas su Velykomis – turime jau tris vakcinas, dar pakentėkime

Premjerės I.Šimonytės sveikinimas su Velykomis – turime jau tris vakcinas, dar pakentėkime

atsiliepimų 10 Skaityti visą įrašą
    Gintaras Furmanavičius. Nesekmadieniniai skaitiniai #56

Gintaras Furmanavičius. Nesekmadieniniai skaitiniai #56

1 atsiliepimas Skaityti visą įrašą

... o tuo tarpu atsakymas paprastas - visur, kur laisvesnis plotelis - sodint mišką......

Valdžia vykdo nusikaltimą. Keista, nesuvokiama protu, kad tokioje mažoje tautoje galėjo susiformuoti toks galingas, priešiškas...

Buvęs Pfizer prezidentas Mike Yeadom: "...Jie išžudys daugumą žmonių vakcinomis, o likusieji nevakcinuotieji bus medžiojami...

Pritrūko adrenochromo, matyt....

jei jus šantažuoja, paskelbkit. tokį kliedesį delfi galiu perskaityti, kam infa....

jei skiepas eksperimentinis:)? šaltinius prašom....

Seimo narys A.Anušauskas - istorinių nutylėjimų "specialistas". Istorijėlių apie prof. Adą Jakubauską kūrėjas ir perrašytojas,"istorikas"...

Seimo narys A.Anušauskas - istorinių nutylėjimų "specialistas". Istorijėlių apie prof. Adą Jakubauską kūrėjas ir perrašytojas,"istorikas"...

Evelina - nuotraukoje matome simpatišką moterį,.....

Rusija ir kitos diktatūros skatina homofobiją, telkia visų šalių silpnapročius. Jų tikslas - parodyti atsilikusius...

Paskiepyta virš 15% tik pirmuoju skiepų. Abiem paskiepyta 6,7%....