infa.lt

Microsoft prisipažino pasiklausanti jos paslaugų naudotojų pokalbių

Microsoft prisipažino pasiklausanti jos paslaugų naudotojų pokalbių

24 rugpjūčio
08:59 2019
Microsoft

REUTERS

Microsoft atnaujino konfidencialumo politiką ir ėmė dalinti įspėjimus besinaudojantiems balso asistento Cortana ir Skype Translator vertėjo paslaugomis apie tai, jog kompanijos darbuotojai ir rangovai turi teisę rinkti balso duomenis, praneša Reuters.

Anksčiau pasiklausymo faktą yra pripažinusios Facebook, Apple, Amazon ir Google kompanijos

Kompanija atnaujino informaciją, kad „įneštų daugiau skaidrumo“, papildė Microsoft. Kompanijos atstovas paaiškino, jog Microsoft renka duomenis tam, kad pagerintų paslaugas naudotojams.

Anksčiau Microsoft konfidencialumo politikoje nebuvo punkto, kur būtų rašoma apie korporacijos darbuotojų teisę klausytis naudotojų pokalbių garso įrašų, pažymi interneto leidinys Vice. Dabar gi, pranešama, jog „asmeninių duomenų apdorojimas vykdomas ir automatiškai, ir rankiniu būdų (kompanijos darbuotojų rankomis“.

„Microsoft visada klausia leidimo prieš tai, kai pradeda rinkti ir naudoti duomenis. Kai kuriais atvejais, siekiant pagerinti mūsų balso paslaugų kokybę mes pasitelkiame rangovus. Prieš tą darydami mes imamės būtinųjų veiksmų nuasmenindami duomenis, sudarome susitarimus su šiomis kompanijomis ir jų darbuotojais apie neplatinimą, kad apgintume mūsų klientų konfidencialumą (…)

Ryšium su iškilusia situacija mes suvokėme, jog yra būtina geriau informuoti naudotojus apie tai, jog veiksmams su šia informacija kartais gali būti pasitelkti žmonės“, – pranešė Microsoft spaudos tarnyba.


Žymos

0 Atsiliepimų

Rašyti Atsiliepimą

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.


Taip pat skaitykite:

Naujienų Prenumerata

-

Gauti naujienlaiškį el-paštu

Įrašykite savo pašto adresą:

Paslauga nuo Google FeedBurner

Apklausa

Ar manote, kad karantinas bus atšauktas iki rinkimų spalio mėnesį?


  • Taip, bus atšauktas (57%, 82 balsavo)
  • Ne, nemanau (35%, 51 balsavo)
  • Nežinau, neturiu nuomonės (8%, 12 balsavo)

Viso balsavo: 145
Pradėta - 2020 21 gegužės @ 09:09
Pabaiga - 2020 21 birželio @ 09:09

Leidžiama ... Leidžiama ...
Domenai ir hostingas
Pasidalinkite su savo draugais
Sveiki, verta dėmesio: *Microsoft prisipažino pasiklausanti jos paslaugų naudotojų pokalbių* - nuoroda: https://infa.lt/35768/microsoft-prisipazino-pasiklausanti-jos-paslaugu-naudotoju-pokalbiu/