infa.lt

Google prisipažino jog klausosi savo naudotojų ir, kad tie privačių pokalbių garso įrašai nuteka

Google prisipažino jog klausosi savo naudotojų ir, kad tie privačių pokalbių garso įrašai nuteka

15 liepos
13:53 2019

„Google“ pripažino, kad jos darbuotojai perklauso naudotojų pokalbių įrašus su balso pagalbininku Google Assistant. Kompanijos pranešime pažymima, jog tai būtina kalbos atpažinimo funkcijų gerinimui.

Korporacija paaiškino, jog kuria technologijas, veikiančias su skirtingomis kalbomis, dialektais ir tarmėmis. Lingvistai analizuoja nedidelį įrašų masyvą, ne daugiau, nei 0,2% nuo bendros archyvų apimties, tuo pačiu specialistai turi ignoruoti bet kokius foninius garsus.

Anksčiau belgų TV kanalas VRT NWS pranešė apie naudotojų pokalbių garso įrašų nuotėkį, – žurnalistų dispozicijoje atsidūrė daugiau kaip tūkstantis pokalbių. Kanalo duomenimis, pavyzdžių tarpe buvo ir konfidencialūs duomenys (adresai, darbo skambučiai, tėvų pokalbiai su vaikais).

Žurnalistams pavyko susisiekti su kai kuriais naudotojais asmeninės informacijos įrašuose buvimo dėka, ir tie patvirtino, jog tai tikrai jų balsai.

Kompanija patvirtino garso įrašų nuotėkio faktą. Komentare sakoma, jog tai įvyko dėl vieno kalbos specialisto kaltės. „Vyksta tyrimas, mes imsimės priemonių. Mes vykdome pilną mūsų saugumo procedūrų tyrimą, kad tokie dalykai nebūtų galimi ateityje“, – užtikrino „Google“.


Žymos

1 Atsiliepimas

  1. Kur čia naujiena?    -  2019-07-22, 10:03

    Juk tam ir buvo sukurtos tokios platformos. Toks jų tikslas.

    Atsakyti į šį komentarą

Rašyti Atsiliepimą

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.


Taip pat skaitykite:

Naujienų Prenumerata

-

Gauti naujienlaiškį el-paštu

Įrašykite savo pašto adresą:

Paslauga nuo Google FeedBurner

Apklausa

Ar 2019-ieji atitiko jūsų lūkesčius, ar iš valstiečių to ir tikėjotės?


Rodyti rezultatus

Leidžiama ... Leidžiama ...
Domenai ir hostingas

Pasidalinkite su savo draugais

Sveiki, verta dėmesio: *Google prisipažino jog klausosi savo naudotojų ir, kad tie privačių pokalbių garso įrašai nuteka* - nuoroda: https://infa.lt/34828/google-prisipazino-jog-klausosi-savo-naudotoju-ir-kad-tie-privaciu-pokalbiu-garso-irasai-nuteka/