infa.lt

Migrantų iš Libijos vokiečių laive nepriėmė nei Malta, nei Italija

Migrantų iš Libijos vokiečių laive nepriėmė nei Malta, nei Italija

08 liepos
06:56 2019

 

Alan Kurdi

Alan Kurdi laive | nuotr: maltatoday.com

Maltos valdžia liepos 7 dieną uždraudė įplaukti į valstybės teritorinius vandenis laivui Alan Kurdi su 65 nelegaliais migrantais libiečiais.

Kaip praneša Malta Today, vietos valdžia pareiškė, jog imsis griežtų priemonių, jeigu laivas bandys patekti į šalies teritorinius vandenis.

Laivas, plaukiojantis su Vokietijos vėliava ir priklausantis Vokietijos nevyriausybinei organizacijai Sea-Eye, prašė leidimo patekti į Maltos uostą, kad išlaipintų Europoje nelegalius migrantus iš Libijos.

Pranešama, jog daliai migrantų reikalinga medicininė pagalba, trys iš jų neseniai gavo saulės smūgį.

Diena anksčiau laivas dreifavo prie Italijos Lampedūzos salos, bandydamas be italų valdžios leidimo patekti į uostą, kuo sukėlė Italijos vidaus reikalų ministro, Matteo Salvini susierzinimą. Šalies policija įsakė palikti Italijos vandenis, privertusi laivą pasukti Maltos link.

Alan Kurdi laive randasi 65 nelegalūs migrantai, išgelbėti Viduržemio jūroje prie Libijos pakrantės. Vokietija paskelbė esanti pasirengusi priimti dalį migrantų.

Po derybų su Europos komisija ir Vokietijos vyriausybe Malta nutarė įsileisti Sea-Eye laivą Alan Kurdi į savo uostą prižiūrint karo pajėgoms.

„Visi esantys laive bus nedelsiant perkelti į kitas Europos Sąjungos šalis-nares. Nė vienas iš minimų imigrantų neliks Maltoje, kadangi šis atvejis – tai ne Maltos reikalas“, – pasakė vyriausybės atstovas.

Tuo tarpu prieš porą dienų:

Italija: antras laivas per savaitę su nelegaliais migrantais

 

0 Atsiliepimų

Rašyti Atsiliepimą


Taip pat skaitykite:

Naujienų Prenumerata

-

Gauti naujienlaiškį el-paštu

Įrašykite savo pašto adresą:

Paslauga nuo Google FeedBurner

Reklama

Apklausa

Ar reikia sugrąžinti privalomą kaukių dėvėjimą?


  • Nereikia (64%, 86 balsavo)
  • Reikia parduotuvėse ir transporte (20%, 27 balsavo)
  • Reikia (16%, 21 balsavo)

Viso balsavo: 134
Pradėta - 2020 27 liepos @ 10:56
Pabaiga - 2020 27 rugpjūčio @ 10:56

Leidžiama ... Leidžiama ...
Domenai ir hostingas
Pasidalinkite su savo draugais
Sveiki, verta dėmesio: *Migrantų iš Libijos vokiečių laive nepriėmė nei Malta, nei Italija* - nuoroda: https://infa.lt/34647/migrantu-is-libijos-vokieciu-laive-neprieme-nei-malta-nei-italija/