infa.lt

Italija: antras laivas per savaitę su nelegaliais migrantais

Italija: antras laivas per savaitę su nelegaliais migrantais

07 liepos
16:45 2019

Nevyriausybinės organizacijos „Mediterranea“ laivas „Alex“ su migrantais, naktį į sekmadienį įplaukė į Lampedūzos salos uostą ir tapo antruoju per savaitę, pažeidusiu Italijos valdžios institucijų draudimą. Laive yra daugiau nei keturiasdešimt nelegalių migrantų, praneša euronews portalas.

Anksčiau Maltos valdžios institucijos pasisiūlė priimti laivą, tačiau „Mediterranea“ nusprendė prisišvartruoti Lampedūzoje, paaiškindama šį sprendimą migrantų sveikatos problemomis. Paimkite laivą Italiją, ragino Vokietija.

„Gerbiama Vokietijos vyriausybė, aš neatidarysiu Italijos uostų, net jei manęs apie tai prašysite“, – sakė Italijos vidaus reikalų ministras Matteo Salvini. – „Tai Vokietijos laivas, – jūs su juo ir tvarkykitės. Pakanks jau! Tai pasakytina ir apie prancūzus, olandus ir visus tuos, kurie galvoja, kad Italijoje galima daryti ką užsimanius“.

Laive, kurį suėmė Italijos valdžios institucijos, buvo daugiau nei keturiasdešimt migrantų. Prie prieplaukos jie buvo laukiami policijos padalinių.

Ankstesnis bandymas laivui su migrantais patekti į Lampedūzos uostą, nepaisant valdžios institucijų uždraudimo, baigėsi suimant „Sea Watch“ kapitonę Carola Rackete. Po kelių dienų ji buvo išlaisvinta iš namų arešto, panaikinus kaltinimą pasipriešinimu kariškiams, tačiau ji vis dar kaltinama neteisėtu žmonių gabenimo.

reportažas:

anglų k: https://www.youtube.com/watch?v=3SWHrx6Eu8c

rusų k: https://www.youtube.com/watch?time_continue=1&v=jJQFZMVMyXc

 

PAREMTI infa.lt         → Naujienlaiškis
žiūrėjo 115

Žymos

1 Atsiliepimas

  1. Vidmantas    -  2019-07-07, 17:20

    Saunuoliai Italai .

    Atsakyti į šį komentarą

Rašyti Atsiliepimą


Taip pat skaitykite:

Šeimų Sąjūdis

Naujienlaiškio Prenumerata


Paremti infa.lt per PayPal
infa.lt

Apklausa

Ar kainų augimo fone pradėjote mažiau ir/ar pigiau pirkti?


Rodyti rezultatus

Leidžiama ... Leidžiama ...