infa.lt

Muamaro Kadafio sūnus: „Aš turiu įrodymus, kad Nokolas Sarkozy ėmė pinigus iš mano tėvo“

Muamaro Kadafio sūnus: „Aš turiu įrodymus, kad Nokolas Sarkozy ėmė pinigus iš mano tėvo“

22 kovo
18:50 2018

Muamaro Kadafio sūnus - Saif al-Islam Gaddafi

Saif al-Islam Gaddafi, buvusio Libijos lyderio Muamaro Kadafio (Muammar Gaddafi) sūnus, turi rimtų Nicolo Sarkozy kaltės įrodymų. Apie tai buvusio Libijos lyderio sūnus pranešė Africanews korespondentui.

Reikalaudamas gražinti Libijai pinigus, investuotus į Prancūzijos eks-prezidento rinkiminę kampaniją, Saif al-Islam pasisakė dar 2011 metais savo interviu kanalui Euronews. Šiandien jis vėl patvirtino savo sprendimą duoti liudytojo parodymus.

Aš patikslinu: mano rankose yra rimti įrodymai prieš Sarkozy […] Aš asmeniškai buvau liudininku kai pirma piniginė transakcija buvo pristatyta Claude Guéant Tripolyje […] Prancūzijos eks-prezidentas neša atsakomybę už chaosą Libijoje, terorizmo plėtrą ir nelegalios migracijos augimą“.

Taip pat Saif al-Islam pažymėjo, jog Prancūzijos teisėtvarkos tyrimo organai kol kas kol kas nepasiūlė jam duoti liudininko parodymų. Ir papildė: dalyvauti teisme pasirengę buvęs Libijos karo žvalgybos vadovas Abdallah Snoussi, kurio rankose, pasak Saif al-Islam’o randasi Nicolo Sarkozy pasitarimo su Muamaru Kadafiu įrašas, o taip pat buvęs Libijos valstybinio investicinio fondo vadovas Bashir Salah.

Kadafis numatė ir bandė stabdyti šią teroro bangą Britanijoje, už ką buvo nužudytas

Muamaras Kadafis – „Žalioji knyga“

Pats buvęs Prancūzijos lyderis, kuris ne kartą buvo atmetęs kaltinimus „Libijos bylos“ atžvilgiu, buvo sulaikytas antradienį. Kaip praneša Prancūzijos TV kanalas BFMTV, teismo policija paleido Nicolą Sarkozy po 25 valandas trukusios apklausos.

0 Atsiliepimų

Rašyti Atsiliepimą

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.


Taip pat skaitykite:

Naujienų Prenumerata

-

Gauti naujienlaiškį el-paštu

Įrašykite savo pašto adresą:

Paslauga nuo Google FeedBurner

Apklausa

Ar manote, kad karantinas bus atšauktas iki rinkimų spalio mėnesį?


  • Taip, bus atšauktas (57%, 82 balsavo)
  • Ne, nemanau (35%, 51 balsavo)
  • Nežinau, neturiu nuomonės (8%, 12 balsavo)

Viso balsavo: 145
Pradėta - 2020 21 gegužės @ 09:09
Pabaiga - 2020 21 birželio @ 09:09

Leidžiama ... Leidžiama ...
Domenai ir hostingas
Pasidalinkite su savo draugais
Sveiki, verta dėmesio: *Muamaro Kadafio sūnus: „Aš turiu įrodymus, kad Nokolas Sarkozy ėmė pinigus iš mano tėvo“* - nuoroda: https://infa.lt/21381/muamaro-kadafio-sunus-as-turiu-irodymus-kad-nokolas-sarkozy-eme-pinigus-is-mano-tevo/