infa.lt

Už kvietimą rašyti Seimo nariams, prašant balsuoti prieš teikiamą Partnerystės įstatymą – FB blokas

18 gegužės
14:34 2023

Antradienį Seime bus vėl svarstomas taip vadinamas „kompromisinis” Partnerystės-Civilinės sąjungos įstatymas, kurį teikia Jurgita Sejonienė, išgarsėjusi ne savo veikla valstybės gerovei, o pasisakymu, kad homoseksualių žmonių Lietuvoje yra apie milijoną.

„Kiek yra homoseksualių žmonių šalyje – patikslinti negaliu, bet spėju, kad skaičius galėtų artėti prie milijono… Na, tai ne dauguma, bet tikrai reikšmingas skaičius“, – teigė tada Seimo narė.

Tai dabar tam „milijonui” būtinas „Partnerystės-Civilinės sąjungos” įstatymas, kad jie galėtų gyventi kartu (iki šiol esą negalėjo), vesti bendrą ūkį, gauti informaciją apie sveikatą ir t.t. ir pan., dėsto projektą pristatantys „Laisvės” partijos atstovai.

Kadangi dauguma Lietuvos žmonių puikiai supranta, kad Partnerystės įstatymas, pervadintos į  „Civilinę sąjungą”, įstatymas nėra vien administracines teises apibrėžiantis dokumentas, o glaudžiai susijęs būtent su šeimos institutu, siekiant ateityje įteisinti vienos lyties porų galimybę įvaikinti vaikus, ir šis įstatymo projektas yra tik žingsnis to link, po kurio seks sekantys žingsniai link pagrindinio tikslo – „Lietuvos Šeimų Sąjūdis” vakar paskelbė socialiniame tinkle kreipimąsi į visus Lietuvos piliečius:

KITĄ SAVAITĘ jie vėl stums savo „partnerystes“. Nes, matyt, reikia atsiskaityti šeimininkams ir finansuotojams.

Dar kartą jiems priminkime, kad taip pasielgę bus išmesti iš politikos į politinį šiukšlyną. Galės po Seimo rinkimų eiti į turgų prekiauti, tik nesugebės, nes ten reikia dirbti ir išmanyti tai, ką darai.

Parodykim, kad dauguma visuomenės nenori šitokio gyvenimo, Konstitucijos laužymo ir tradicinės prigimtinės šeimos griovimo.

Užverskime juos laiškais, žinutėmis, skambučiais.
Reikalavimas vienas – PARTNERYSTEI, CIVILINEI SĄJUNGAI – NE!

Paprašykime tą daryti savo artimųjų, bendradarbių, draugų, pažįstamų, vaikų. Dalinkimės.

Siųskime visiems, galite adresatus traukti po kokius 10 į vieną laišką, taip praeis pro spamo filtrus ir bus greičiau. Paskirkime tam valandą laiko, tai tikrai nesunku. Jie turi žinoti tikrąją rinkėjų nuomonę.

SUPRASKIME, KAD TAI ESMINIS, LŪŽIO TAŠKAS. JEI LAIMĖTŲ ŠĮ MŪŠĮ, JIE EITŲ Į TOTALINĘ VISUOMENĖS DIKTATŪRĄ TOLIAU.

Po šiuo kreipimusi buvo pateikti Seimo narių el,pašto vieši adresai ir telefonai, kuriais galima būtų perduoti asmeninį kreipimąsi, išreiškiant savo poziciją. Poziciją, suprantama, galėtų reikšti ir tie, kas palaiko šį „Laisvės” partijos projektą.

Tada taptų labiau aišku, kiek ten tų šimtų tūkstančių ar net milijonas palaiko šią iniciatyvą. Ir keliems iš tikro ji yra reikalinga.

Deja, tokia galimybė buvo šiandien užblokuota – ir Partnerystės priešininkams, ir šalininkams – Facebook tinkle, kaip „pažeidžianti bendruomenės standartus”.

Šis momentas įdomus tuo, kad prašant Facebook administracijos pašalinti privačius telefono numerius iš suklastoto puslapio, imituojančio LŠS puslapį Facebooke, – jokios reakcijos nesulaukta. Nusikaltimo tame nerado ir Lietuvos policija – esą tie numeriai buvo paskelbti ir nukopijuoti iš kito (tikro) puslapio, kuo sekant jie yra vieši, žala nepadaryta ir t.t. ir pan.

Primename, kad Seimo narių telefonai yra pagal įstatymą vieši, kaip ir el.pašto adresai, kurie pateikti tam, kad būtent visuomenė galėtų susisiekti su savo išrinktaisiais, jai rūpimais klausimais. O, kad šis projektas tikrai rūpi – neabejotina.

Ir dalinimasis šiais kontaktais, prašant išreikšti savo nuomonę – nėra joks nusikaltimas ar įstatymų pažeidimas demokratinėje visuomenėje.

Todėl, galima daryti prielaidą, kad prie šio antidemokratinio blokavimo veiksmo yra prikišusi rankeles būtent „Laisvę” deklaruojanti „Laisvės” partija ir valdančioji koalicija, elementariai siekiant užgniaužti visuomenės informavimo ir kvietimo veiksmui raginimą.

Seimo narių telefonus ir el.pašto adresus galima rasti „Lietuvos Šeimų Sąjūdžio” puslapyje čia: Nuoroda, kuria galima dalintis drąsiai ir plačiai.

PAREMTI infa.lt         → Naujienlaiškis

Visa naujienų juosta >>

žiūrėjo 280

Žymos

Atsiliepimų 5

 1. Jus    -  2023-05-18, 14:58

  vis dar tikite,kad jus rupite nmors vienam seimunui,ministrui,prezidentui,merui!?? Keistuoliai,skia!

  Atsakyti į šį komentarą
 2. Čia ir arkliui aišku,    -  2023-05-18, 17:32

  kad nerūpime. Kaip žiauru. Antradienis vėl juoda diena Lietuvoj!!! Dieve, prašau padėk mums nugalėti neteisiuosius.

  Atsakyti į šį komentarą
 3. Fu    -  2023-05-18, 23:17

  Kai kažkoks veikėjas snukiaknygeje per pseudopandemija ragino nepasiskiepijusius žmonės gatvėse daužyti snukiaknyges administracija smurto ir neapykantos skatinimo irgi neižvelge tuo tarpu kai iškrypėliai paradą rengė už komentarą „ko jus kreipiate dėmesį į ligonius” buvau užblokuotas dėl smurto ir neapykantos skatinimo, pastaba kad LR konstitucija garantuoja teisę reikšti laisvai savo nuomonę buvo tiesiog ignoruoja. Tai aiškiai parodo kokioje „demokratiškoje” diktatūroje valdomoje pedofilnaciu režimo mes gyvename.

  Atsakyti į šį komentarą
 4. VŽA    -  2023-05-19, 06:58

  Pabandysiu agituoti profesionalų gėjų…
  Šie Dievo brokuoti sutvėrimai gali naudotis buvusiu sovietmečio žodiniu statusu „Civilinė santuoka”. Ji niekur neregistruojama, bet žmonės jaučiasi irgi „santuokoje”… Sovietmečiu buvo dar vienas kuriozas „Nebaigtas aukštasis”. Nesvarbu, buvo baigęs bent vieną kursą, bet „Nebaigtas AUKŠTASIS”…

  Atsakyti į šį komentarą
 5. Civilizuotos    -  2023-05-20, 21:44

  tautos valdzioms LIEPIA streikais,o stabmeldziai lietuviai – praso stabu malones!

  Atsakyti į šį komentarą

Rašyti Atsiliepimą


Taip pat skaitykite:

Naujienų Prenumerata

-

Gauti naujienlaiškį el-paštu

Įrašykite savo pašto adresą:

Paslauga nuo Google FeedBurner

Apklausa

Kokios naujienos labiausiai domintų infa.lt portale? (galima pasirinkti 3 atsakymus)


 • Lietuvos įvykiai ir politika (25%, 86 balsavo)
 • Užsienio įvykiai ir politika (23%, 80 balsavo)
 • Publicistika (nuomonės) (10%, 33 balsavo)
 • Viskas, kas išvardinta (9%, 32 balsavo)
 • ES vidaus politika (8%, 27 balsavo)
 • Sveikatos klausimai (7%, 24 balsavo)
 • Šeimos politikos klausimai (6%, 22 balsavo)
 • Technologijos (5%, 16 balsavo)
 • Ukrainos karas (3%, 10 balsavo)
 • Lyčių tapatybes-lygybės temos (2%, 6 balsavo)
 • Kriminalai (viso pasaulio) (1%, 5 balsavo)
 • Sportas (1%, 5 balsavo)

Viso balsavo: 145
Pradėta - 2023-04-02 @ 10:37
Pabaiga - 2023-05-02 @ 10:37

Leidžiama ... Leidžiama ...

pilieciams - nuo to negeriau....

"galetu" ir "parasys" - smulkiu cekiuku bedugne!...

Dievo sukurtą gyvybę tironai siekia panaudoti homunkulų bei mankurtų auginimui ir vergų visuomenės (skaitmeninio konclagerio)...

Niekas netrukdė naujiems žaidėjams anksčiau įsijungti į politiką. Jie juk jau seniai pilnamečiai?...

Na, autorius nagrinėjo - ir visai nagingai - tą temą, kurią paskelbė straipsnio pavadinime. O...

is tu,kur taupo degtukams,kad isleistu degtinei. Tasko mums srutas apie cekiukus,bet nemato milijardu,dingstanciu per energetiku...

suverenitetas Gdansko dokuose mire,o ne dabar....