infa.lt

Prof. Rasa Čepaitienė: „kada gi mes pakelsim baltąją kovos su vaikų seksualiniu išnaudojimu bangą?”

Prof. Rasa Čepaitienė: „kada gi mes pakelsim baltąją kovos su vaikų seksualiniu išnaudojimu bangą?”

02 vasario
20:15 2023

Rasa Čepaitienė

Kai 1996 m. pirmą kartą atvažiavau į Belgiją stažuotei, šalį krėtė milžiniškas ir kelis metus užsitęsęs pedofilijos skandalas – tarptautiniu mastu tapusi žinoma „Dutroux byla”.

Nusikaltėlių gauja, kurios tarpe buvo ir moteris, o jos gijos vedė ir į aukštuosius politikos sluoksnius, ir į užsienį, grobdavo mažamečius, juos filmuodavo pornofilmuose ir parduodavo arba nužudydavo.

Baisiausia, kad kai pats jos vadeiva su žmona ir keli kiti pedofilai jau buvo suimti, jie tyrėjams neprasitarė, kad jų namo rūsyje tebėra įkalintos dvi pagrobtos ir išnaudotos mergaitės, kurios galiausiai buvo rastos mirusios badu.

Policija anksčiau buvo apieškojusi tą namą, bet neatkreipė dėmesio į garsus, kuriais mergaitės, išgirdusios, kad kažkas viršuje vaikšto, mėgino prisišaukti pagalbą…

Tada šalis tiesiogine prasme sukilo.

Briuselis nusidažė baltai – įvyko milijoninė protesto demonstracija su baltais balionais – nekaltos vaikystės simboliais, – kurioje teko ir man dalyvauti.

Prisiminus tuos tragiškus įvykius kyla klausimas – kada gi mes pakelsim baltąją kovos su vaikų seksualiniu išnaudojimu bangą ir pareikalausim nusikaltėlį/ius deramai nubausti, o jo/jų politinius stogus mėžtis velniop iš valdžios?

Juk jau prasidėjusi pono ex-seimūno išprausimo kampanija, į kurią uoliai jungiasi valdančiųjų politikai ir juos aptarnaujanti žiniasklaida.

Ta pati, anksčiau nepailstamai ėdusi konservatorių oponentus už tokius baisius nusikaltimus kaip Gretos kailinukai ar Narkevičiaus kotletai.

Ar žmonės, ginantys prigimtinę šeimą ir toliau bijos būti pravardžiuojami neva prorusiškais „maršistais”, kroksiniais, tamsuomene?

Ar teisėsauga BENT ŠIUO ATVEJU išdrįs atsispirti politiniam spaudimui ir sąžiningai atlikti savo darbą, taip pat ir galbūt išvyniodama siūlą iki pedofilo draugų, nes tokie dažniausiai vieni nevaikšto, juolab kad jis laisvai veikė dirbdamas Seime?

Šiuo įrašu profesorė Rasa Čepaitienė pirmą kartą pasidalino savo asmeninėje Facebook paskyroje.

PAREMTI infa.lt         → Naujienlaiškis

Visa naujienų juosta >>

žiūrėjo 367

Žymos

Atsiliepimų 3

 1. Ir kokie gi    -  2023-02-02, 11:12

  tos kovos rezultatai Belgijoje,Nyderlanduose,Danijoje? Ar tie,kad atsirado legali pedofilu partija!? Kad ne tik tose salyse egzistuoja tos pakraipos klubai,dalinamasi video,renkami „prizininkai”? Beje,viena is tu klubu formu – incestas seimose! O gal tai,kad atsiranda slaptos organizacijos „balenciagos”,kuriu produkcija naudotis – garbe ir „fasonas” net prezidentienems!? O visu dabar linksniuojamas prezidentas,tos organizacijos ikvepejui gruzinui – net skiria auksciausia Ukrainos apdovanojima!? Tai kokie gi,vis tik,tos „kovos” pries musu „aukstuomenes” rezultatai!? A,ponia!?? Ogi nera nei ju,nei tos kovos! Pasipiarinote – ir toliau sildykite sosta!

  Atsakyti į šį komentarą
 2. VŽA    -  2023-02-02, 11:54

  K. Bartoševičius nekaltas. Kaltas Seimas, nepriėmęs Stambulo konvencijos, kurioje numatyta MOKYKLOSE VAIKUS auklėti iškrypimų dvasioje. Tada būtų BERNIUKAMS atlikti tik laboratoriniai darbai, gyvai pademonstruota vienalyčių meilė. K.B. pedofilija turėtų būti įvardinta dar kitaip, nes tai buvo GĖJAUS berniukų prievartavimas, kažkokia pyd-pedofilija…
  Pagarba, gerb. profesorei, Ji iškelia aktualiausius šiandienos klausimus.

  Atsakyti į šį komentarą

Rašyti Atsiliepimą


Taip pat skaitykite:

Šeimų Sąjūdis

Naujienlaiškio Prenumerata


Paremti infa.lt per PayPal
infa.lt

Apklausa

Kaip pasikeitė jūsų finansinė padėtis nuo 2022 m. pradžios?


Rodyti rezultatus

Leidžiama ... Leidžiama ...

Vakarų satanistai ir pidarastai yra šokiruoti. Šoko būsenoje yra ir Lietuvos liberal-pidarast-naciai....

Dolerio pabaigos pradžia.....

Būkit žmonės! Nebedėkit jos fotografijų....

Kokie mes tampame silpni, nemąstantis. Tai mokestis už lengvo pabendravimo norą. Su žmona juk bendrauti...

Na aš juos suprantu, nes žmonių skaičius tiesiogiai įtakoją tinginių, vagių bandiūgų ir t.t.. išnykimą,...

Stai ir doleriuka i šalį stumia...

A

“Kuo greičiau jos priartės prie pasaulinio ekonomikos lygio, tuo greičiau pasaulio gyventojų skaičius pasieks aukščiausią...

Galima suprasti puikiai gyvenančius Vakarus, kuriuos Putino agresija žadina iš lėto. Jau ir Šveicarija -...

Galimai, tai bus efektyvus PSO būdas naikinti žmones. Pradžioje, - psichologiškai silpnesnius, nes tokių -...

Snaudusi ES, Vokietija - pradeda ne tik mąstyti, bet ir daryti, - ŠAUNUOLIAI....