• Naujienos
  • Apie infa.lt
  • Rinkmenos
  • Galerija

infa.lt

Olimpinė Zimbabvės rinktinė, neatvežusi medalių iš Rio de Žaneiro, buvo areštuota

Olimpinė Zimbabvės rinktinė, neatvežusi medalių iš Rio de Žaneiro, buvo areštuota

30 rugpjūčio
19:40 2016
2014-ųjų imbabvės Olimpinė rinktinė

2014-ųjų metų Zimbabvės Olimpinė rinktinė

Visą olimpinę Zimbabvės rinktinę areštavo už tai, kad neiškovojo olimpinių medalių Rio de Žaneiro Olimpinėse Žaidynėse.

Zimbabvės prezidentas Robertas Mugabė nurodė generaliniam šalies policijos komisarui Augustinui Čičuri suimti Zimbabvės olimpinės komandos narius iš karto po jų atvykimo rugpjūčio 23 dieną į Hararės tarptautinį oro uostą.

Suėmimo priežastimi tapo tai, kad komanda neatvežė iš Olimpinių žaidynių Rio de Žaneire nei vieno apdovanojimo, praneša News of Africa.

Rinktinės sudėtyje buvo 31 sportininkas ir nei vienas iš jų nesugebėjo pasiekti aukštesnių už 8-ą vietą rezultatų. (Zimbabvė buvo atstovaujama 7 sporto šakose: šaudyme iš lanko, lengvojoje atletikoje, jojime, futbole, irklavime, šaudyme ir plaukime).

Mugabė pasipiktino tokiu rinktinės pasirodymu ir ketina juos nubausti įkalinimu.

„Mes investavome valstybės pinigus į šitas žiurkes, vadinančias save sportininkais. Jeigu jūs nepasiruošę aukotis ir laimėti bent jau 4-ą, 5-ą vietą, kaip mūsų kaimynai iš Botsvanos, tai kodėl jūs važiuojate išleisti mūsų pinigus?“ – piktinosi prezidentas.

Jis pridūrė, jog, jeigu šalis turėtų poreikį, kad kas nors tiesiog sudainuotų himną ir pakeltų Zimbabvės vėliavą Brazilijoje, tai ji būtų nusiuntusi į Rio de Žaneirą „gražias merginas ir jaunuolius iš Zimbabvės universiteto“.

Mugabė pabrėžė, jog išleistus kelionei į Rio de Žaneirą pinigus galima buvo investuoti į mokyklos statybą ar į tautos gyvenimo gerovės kėlimą.

„Ši situacija primena impotentą, kuris turi penkias žmonas. Aš pasirūpinsiu tuo, kad visos kelionės į Rio Olimpines žaidynes išlaidos būtų padalintos visiems sportininkams ir jie jas grąžins, jeigu tai užtruks ir dešimt metų. Darykime prielaidą, kad valstybė suteikė jiems lengvatinius kreditus aplankyti Brazilijai kaip turistams, nes kitame vaidmenyje jie beverčiai“ – pasakė Mugabė.

pagal vremya4e.com parengė: Remigijus Sinkevičius

Infa.lt
Parama - Ačiū!  
žiūrėjo 120

Žymos

0 Atsiliepimų

Rašyti Atsiliepimą


Taip pat skaitykite:

Naujienų Prenumerata

-

Gauti naujienlaiškį el-paštu

Įrašykite savo pašto adresą:

Paslauga nuo Google FeedBurner

Šeimų Sąjūdis
Lasvas žodis

Apklausa

Ar pritariate Vyriausybės politikai nelegalų-imigrantų į Lietuvą atžvilgiu


Rodyti rezultatus

Leidžiama ... Leidžiama ...