infa.lt

Kiek dar transseksualų ideologijos suluošintų aukų pasirinks savižudybę su pagalba?

Kiek dar transseksualų ideologijos suluošintų aukų pasirinks savižudybę su pagalba?

20 gruodžio
06:30 2022

nuotr. REUTERS

Transseksualai aktyvistai nuolat mus bombarduoja apgaulingu emociniu šantažu, tvirtindami, kad atsisakius hormonų terapijos ir lyties keitimo operacijų nepilnamečiams, jie nusižudys. O ką daryti su norinčiais grįžti į savo pirminę biologinę būseną? – užduoda klausimą LifeSiteNews portalo autorius.

Likus kelioms valandoms iki mirties 2013 m. rugsėjo 30 d., keturiasdešimt ketverių metų Nathan Verhelst – moteris, anksčiau vadinta Nancy, kuri daugelį metų bandė pereiti į vyrišką lytį – paaiškino, kodėl paprašė eutanazijos.

2009 m. pradėjusi hormonų terapiją, ji patyrė dvigubą mastektomiją (krūties pašalinimas – infa.lt past.), o paskui jai buvo atlikta varpos sukūrimo operacija, kad užbaigtų perėjimą į vyrišką lytį. Tačiau, kai pamatė save, ją apėmė neviltis. „Buvau pasirengusi švęsti savo naują gimimą”, – sakė ji Belgijos naujienų portalui. „Bet kai pažvelgiau į veidrodį, pasibjaurėjau savimi”.

Belgijoje leidžiama eutanazija dėl „nuolatinio ir nepakeliamo fizinio ar psichologinio skausmo”, atsiradusio dėl „nelaimingo atsitikimo ar nepagydomos ligos”, o Verhelst būklė atitiko tam reikalavimus. „Mano nauja krūtinė neatitiko mano lūkesčių, o mano naujasis penis turėjo atmetimo simptomų”, – liūdnai pasakojo ji. „Nenoriu būti… monstru.” Vietoj to ji atnešė savo kančias pas gydytoją. Jai buvo suleista mirtina injekcija.

Tai buvo beveik prieš dešimtmetį, prieš transseksualų judėjimui užkariaujant kultūrą ir prieš jaunimo, priskiriančio save transseksualams, antplūdį bei būrius jaunuolių, besirenkančių hormonų terapiją ir lyties keitimo operacijas.

Taip pat tai buvo prieš atsirandant „detranziterių” (Norinčių grįžti atgal į pirminę biologinę būseną – infa.lt patikslinimas) tendencijai – iš pradžių kaip srautas, o dabar, panašu, kaip banga.

Verhelst apgailestavimas ir pasibjaurėjimas mane pribloškė tuo, kokie panašūs jos žodžiai į daugelio „detransitionerių”, kurie dabar viešai liudija, kaip transseksualų industrija sunaikino jų kūnus ir kokią neviltį bei neapykantą sau dėl to jaučia daugelis iš jų.

Prisiminiau siaubingą Nensės Verhelst istoriją, kai su panašia istorija susidūriau neseniai išleistame dokumentiniame filme, kurį rodė su Nyderlandų visuomeniniu transliuotoju susijęs televizijos tinklas „BNNVARA”.

Jame buvo rodoma istorija apie Patriką, kuris laikinai tapatinosi su moterimi, tačiau tapo nepatenkintas savo transformacija. Jis nusprendė nusikirpti plaukus ir grįžti į gyvenimą kaip vyras.

„Tačiau tai manęs nepadarė laimingu”, – pasakojo jis. „Niekada nebegalėsiu būti savimi.” Perėjimas jį paveikė negrįžtamai. „Mano pilvas ir šlapimo pūslė mane nuolat vargina, – sakė jis. Savo gyvenimą jis apibendrino vienu žodžiu: „Skausmas”.

Ir taip, dokumentinis filmas pasakoja: „Po daugelį metų trukusios terapijos Patrikas kvalifikavo nesibaigiančias nepakeliamas kančias. Jis turi leidimą eutanazijai, o jo psichiatras Gertas Bakkeris nori jam padėti”.

Patrikas verkė į kamerą: „Jei norėsiu nutraukti savo gyvenimą, Gertas man padės. Bet tai didžiulis žingsnis, be to, negrįžtamas”. Vaizdo įrašas buvo paskelbtas „Twitter” tinkle pavadinimu „Detransseksualui po nepavykusios lyties keitimo operacijos patvirtinta eutanazija” (Detrans man gets approved for euthanasia after failed sex reassignment surgery.).

PAREMTI infa.lt         → Naujienlaiškis

Visa naujienų juosta >>

Atsiliepimų 5

 1. O kodėl ne    -  2022-12-20, 07:59

  Valstybės ir LGBT ideologijos suluošintiems žmonėms eutanazija yra vienintelis gydymo būdas (Hitleris)

  Atsakyti į šį komentarą
 2. VŽA    -  2022-12-20, 09:56

  Kiek dar transseksualų ideologijos suluošintų aukų pasirinks savižudybę su pagalba?
  Atsakymas: Tiek, kiek leis RINKĖJŲ masės…

  Atsakyti į šį komentarą
 3. O kodel    -  2022-12-20, 10:49

  mums turetu rupeti tie,kas priestarauja gamtos desniams!? Jie niekada netaps dauguma,net jei ir nesizudytu.

  Atsakyti į šį komentarą
 4. Gaila, bet    -  2022-12-21, 07:51

  Pas ruskius „valomos” masės nuo psichų norinčių žudyti (leidžiama eiti pakariauti), o vakaruose nuo psichų lytinės tapatybės ar neapykantos sau sutrikimų (eutanazija). O exSovietikams (kaip LT) pastatomos bobiausybės, kurių pagalba nuskurdinamos masės pačios emigruoja į vakarus arba rytus… ir dalis pakliūna po viena iš minėtų „valymo” mechanizmų…

  Atsakyti į šį komentarą
 5. Stebintis    -  2022-12-21, 09:14

  Taip ir yra

  Atsakyti į šį komentarą

Rašyti Atsiliepimą


Taip pat skaitykite:

Šeimų Sąjūdis

Naujienlaiškio Prenumerata


Paremti infa.lt per PayPal
infa.lt

Apklausa

Kaip pasikeitė jūsų finansinė padėtis nuo 2022 m. pradžios?


Rodyti rezultatus

Leidžiama ... Leidžiama ...

Kaip gerai, kai žmogus sugeba gyventi savo iliuzijose. Pasineria į savo sukurtą pasaulį ir realybės...

Išsivysčiusios, sveiko proto vadovų šalys ruošiasi ne karams, o GYVENIMUI. Galvažudys, barbaras ir teroristas Putinas...

Važiuotų galvažudys Putinas, bet jį iš ten perkeltų į Hagą, tad susilaikys......

KOKS džiaugsmas tėvynės išdaviko paleckiukinėms atliekoms......

Tai, Putino nuo Hagos neišgelbės, tik tautos išdaviko paleckiukiniams džiaugsmas......

Kaip gaila......

Vakarų satanistai ir pidarastai yra šokiruoti. Šoko būsenoje yra ir Lietuvos liberal-pidarast-naciai....

Dolerio pabaigos pradžia.....

Būkit žmonės! Nebedėkit jos fotografijų....

Kokie mes tampame silpni, nemąstantis. Tai mokestis už lengvo pabendravimo norą. Su žmona juk bendrauti...

Na aš juos suprantu, nes žmonių skaičius tiesiogiai įtakoją tinginių, vagių bandiūgų ir t.t.. išnykimą,...