infa.lt

Gintaras Furmanavičius. Mus valdo „genijai”, kuriuos į valdžią išrinko kiti „genijai”

Gintaras Furmanavičius. Mus valdo „genijai”, kuriuos į valdžią išrinko kiti „genijai”

28 spalio
15:05 2022
Gintaras Furmanavičius

Facebook nuotr.

Mus valdo „genijai”, kuriuos į valdžią išrinko kiti „genijai”, nes už konservatorius rinkimuose balsavusių skaičius keistai sutampa su psichinę negalią turinčių gyventojų skaičiumi. Dar neseniai tai buvo tik mano nuomonė, su kuria galima buvo ir nesutikti. Deja, šiandien tai jau yra faktas.

Nežinantiems žodžio reikšmės – padėsiu: lietuvių kalbos žodynas teigia, kad „genijus” – (lot. ***** < gr. ***** – nemokša; sk. *****): 1. žmogus, kuriam būdingas sunkus protinio atsilikimo laipsnis; 2. kvailys, nemokša.

Jei dar kas nors prisimena matematikos pamokas mokykloje, kur reikėdavo įrodinėti teoremas, o ne spėlioti testų atsakymus, turėtų prisiminti ir tai, kad teorema yra dedukcinės teorijos teiginys, kurio teisingumas patvirtinamas įrodymu. Vietoje įrodymų šiame tekste rasite daug autentiškų citatų.

Valdžios ir jos subinlaižių idiotizmo apraiškų yra tokia gausybė, kad atrinkti geriausius yra taip pat sunku, kaip Amerikos krepšinio rinktinės treneriui nuspręsti, kuriuos dvylika žaidėjų vežtis į Olimpines žaidynes.

Kad nevarginti jūsų ilgais tekstais, imkime tik pastarojo meto pavyzdžius. Verslas – smulkusis, vidutinis ir didysis, – už kurį atsakinga garbanotoji vaikų darželio partijos vadovytė, vos kvėpuoja.

Tai netrukdo ministrei trenkti tokio pareiškimo: „Siekiant plėtoti kosmoso srities mokslinius tyrimus ir eksperimentinę plėtrą bei skatinti Lietuvos verslą, labai svarbu plėtoti tarptautinį valstybės bendradarbiavimą šioje srityje ir skatinti sektorių įsitraukti į tarptautinius tinklus“.

Stojant Achemai, Lifosai ir kitiems pramonės gigantams, ministrė neketina grįžti į žemę: „Turime ambicingų tikslų, sako Ekonomikos ir inovacijų ministrė Aušrinė Armonaitė ir pasakoja, kad šiuo metu kosmoso sektorius sudaro 0,1 proc. BVP, o iki 2027 m. turėtų paaugti iki 1 proc.”

Kalinių priežiūros specialistė (tokia jos profesija) Ewelyna į kosmosą nekyla, tačiau žemėje tvarkosi ne prasčiau už savo garbanotąją kolegę. Savo socialinio tinklo paskyroje Ewelyna padėliojo: „Šiemet iškėliau dvi drausmės bylas advokatams, įgyvendindama Advokatūros įstatyme numatytą Teisingumo ministro teisę.”

Taigi, Mykolo Romerio universiteto teisės bakalaurė (specialybė: teisė ir penitencinė veikla), advokato padėjėja, Andriaus iš Laisvės TV prašymu viso labo trečią kartą ministerijos istorijoje kelia drausmines bylas to paties universiteto teisės profesoriui, kuris dar ir Oksfordo universitete studijavo ES teisę už drąsius pasisakymus viešoje erdvėje bei kitam kvalifikuotam advokatui galimai už tai, kad dalyvavo rinkimuose su valstiečių partija.

Švietimo ir sporto ministrė staiga tapo futbolo eksperte. Tikriausiai po visų zemlių balevičių ji nusprendė, kad ekspertais gali būti bet kas bet kokioje srityje. Štai jos pareiškimas: „ … futbolas yra labai svarbi ir strateginė sporto šaka“ (.) „Jau visuomenė supūliavusi buvo tam pokyčiui.” Gal žinote, kurios sporto šakos yra strateginės, o kurios – ne? Ir kaip atrodo supūliavusi visuomenė?

Prieš pristatant mano nuomone didžiausią pastarųjų dienų akibrokštą, noriu pasidalinti vienu tekstu, kuris mane nokautavo. Tūlas darželiokų partijos valdybos narys, edukologijos mokslų daktaras Algis Bitautas, paskelbtas inovatyviausiu šalyje istorijos mokytoju, savo socialinėje paskyroje padėliojo:

„Vasarą rašiau vadovėlį ir mano manymu per LT istorija yra trys Vytautai: Vytautas Didysis, prof. Vytautas Landsbergis ir Tomas Vytautas Raskevičius. Tai trys Lietuvos: LDK, prof. jungtis ir Tomas Vytautas turbūt ta Lietuva, kurią mes vejames. Drąsus vadovėlio sprendimas.”

Ar ne „genijumi” reikia būti, kad Vytautą Didijį palyginti su žmogaus teisių komiteto pirmininku Tomu? Štai tokie „mokslo daktarai” rašo vadovėlius šių dienų moksleiviams.

Na ir „genialumo” patiekalų desertui – neprilygstamoji mis 2bai. Šią savaitę lyg perkūnas iš giedro dangaus trinktelėjo žinia, kad iš Viešojo saugumo tarnybos vado pareigų traukiasi generolas Ričardas Pocius.

Neturėjau garbės jo pažinti asmeniškai, bet kiek teko girdėti iš nebijančių su manim bendrauti ministerijos darbuotojų bei pareigūnų, generolas legendinio Sergejaus Madalovo užaugintą struktūrą pakėlė į kokybiškai naują lygį tiek pareigūnų pasirengimu, tiek ir techniniu tarnybos aprūpinimu.

Konfliktas tarp „ministrės” ir generolo laipsnį ne kabinetuose užsitarnavusio vado kilo per garsiąsias riaušes prie Seimo, kuomet vadas apsiverkusios ir besiblaškančios po Seimo rūmus panelės paprašė raštiško įsakymo naudoti jėgą prieš žmones, apsupusius seimą.

Nes pats prieš žmones jėgos naudoti neketino. Tokio nepaklusnumo ir akibrokšto kaprizingoji rišlaus sakinio nesurezganti mis nepamiršo. O kai generolas atsisakė siųsti savo karius plauti imigrantų tualetų, tai jau galutinai viršijo panelės tolerancijos ribas.

Prasidėjo generolo medžioklė, kurioje jis atsisakė dalyvauti. Nes anot senos rytietiškos pasakėčios liūtas nesikauna su šunim ne todėl, kad bijo. Juk jei jis tai darytų, iš jo juoktųsi kiti liūtai.

Žinoma, panelė skubiai perkėlė atsakomybę už sprendimą nuo savo gležnų petukų ant vyriausybės:

„Buvo ne vienas faktas, buvo tikrai pagrindas. Sprendimą priėmė visa Vyriausybė dėl šių faktų“, – kalbėjo ministrė. Ji niekada nepatikslino, už ką tiksliai skirta nuobauda generolui. Mis teigė, kad generolas atleidžiamas išsiskyrus požiūriams dėl pareigūnams keliamų reikalavimų.

Girdite?

Panelė geriau už generolą, kuris visą gyvenimą tarnavo Lietuvos valstybei – nuo pat 1991-ųjų sausio įvykių, nuo Sąjūdžio laikų, žino, kokie reikalavimai turi būti keliami pareigūnams.

Žmogus, kuris aukodamas savo gyvybę iš sovietų karių išgelbėjo pirmąją nepriklausomos Lietuvos kovinę vėliavą, šiandien pasakė: – „… niekada niekam neatiduokite vėliavos, neleiskite žeminti ir nuleisti jos, saugokite ją amžiams…“. Šiais žodžiais generolas Ričardas Pocius atsisveikino su Viešojo saugumo tarnyba. Pagarba generolui.

Šį ilgą, pilną citatų ir liūdną tekstą baigsiu žinomo apžvalgininko Bernaro Ivanovo komentaro citata po vienu mano tekstu socialiniame tinkle: „Atsitiktiniai žmonės valdžioj nėra demokratija. Tai mūsų nelaimė. Apverkime mirusią visuomenę.”

Pirmą kartą šis tekstas paskelbtas jo autoriaus asmeninėje Facebook paskyroje.

PAREMTI infa.lt         → Naujienlaiškis

Visa naujienų juosta >>

žiūrėjo 157

Žymos

Atsiliepimų 2

  1. Vidmantas    -  2022-10-28, 18:32

    TAIKLIAI

    Atsakyti į šį komentarą
  2. Rinko ar ne,    -  2022-10-29, 12:32

    tai jau nebe klausimas 😀 Taciau,kodel jus,”teisuoliai”,vengiate pasakyti,kas tuos „isrinktuosius” deleguoja ir finansuoja!? Ar tik nebusite to paties seimininko kandidatai kitai pamainai!?

    Atsakyti į šį komentarą

Rašyti Atsiliepimą


Taip pat skaitykite:

Šeimų Sąjūdis

Naujienlaiškio Prenumerata


Paremti infa.lt per PayPal
infa.lt

Apklausa

Kaip pasikeitė jūsų finansinė padėtis nuo 2022 m. pradžios?


Rodyti rezultatus

Leidžiama ... Leidžiama ...

vža kur tu, nato išsigando Putino!?...

Viską ką parašėte tikra tiesa. Šiame pasaulyje nieko nėra neįmanomo-tik klausimas ar užteks drąsos. Pabūskime...

Nereikia į Ukrainą važiuoti, nei normaliems, nei polit-iškrypėliams paleckiukiniams... Ukrainai reikia duoti GINKLŲ, ir Putino...

Lenkija puikiai suvokia, kad Putino barbarų ir teroristų armija turi būti sutriuškinta Ukrainos žemėje. Kitaip,...

Ne išrinktieji lyt-polit-iškrypėliai dėl visko kalti, o RINKĖJAI. Jų išsivystymo lygis. Ką jie gali orientuotis...

Viskas čia normalu, juk patys RINKĖJAI pasirinko lyt-polit-iškrypėlius. Net bernelius - santykiuose besijaučiančius mergelėmis, todėl...

Jeigu skaičiuoti suaugusius amerikiečius tai kiekvienam net po 500 dolerių neišeitų....

Išrasti jau seniai tik ......

Nesakykit meinstryminis ir frylanceris. Nelietuviška ir atgrasu. Ne patys žodžiai atgrasu, bet tai kad lietuvis...

Tikrai neverta taupyti, nes pigūs žaislai dažniausiai būna nekokybiški ir ne itin saugūs. Verčiau turėti...