infa.lt

SportsGrid apie JAV uniformą papuoštą „Rusijos vėliava“: rusai vėl mus „nulaužė?“

SportsGrid apie JAV uniformą papuoštą „Rusijos vėliava“: rusai vėl mus „nulaužė?“

30 liepos
20:25 2016

sportsgrid.com

JAV - Rusijos vėliava

„Nejaugi Rusija vėl nulaužė JAV?“ – rašo Rick Chandler SportsGrid leidinyje, tokiu būdu išjuokdamas amerikiečių olimpinės rinktinės uniformą. Pasak jo, Amerikos olimpiečių marškinėliai labai jau primena Rusijos vėliavą.

„Žinoma, pas mus vienodos spalvos vėliavoje: raudona balta ir mėlyna. Ir Rusija kartais dar prideda savo herbą, tiesiog šiaip. Tačiau rusų vėliava susideda iš juostų, ir Rusijos vėliavos spalvos joje eina būtent tokia tvarka: balta, mėlyna ir raudona – tiesiog, kaip mūsų marškinėliuose. Panašu, kad komunistų olimpiadoje vis tiek bus pakankamai, net ir po to, kai išbrauks visus prisivalgiusius steroidų“, – ironizuoja straipsnio autorius.

Jis užduoda retorinį klausima – ar dabar dar galima ką nors padaryti. Ir jis pasiūlo, pavyzdžiui, surengti protesto akciją prie Ralph’o Lauren’o, fabriko, kūrusio uniformą.

Tačiau, vis tik Chandler suranda vieną detalę, kuri nurodys žiūrovams, jog tai amerikiečių, o ne rusų rinktinė: amerikiečių vėliavos nešėjas dėvės striukę su šviečiančiu užrašu „USA“. Bus naudinga, kai bendrabutyje užges šviesa, su ironija reziumuoja SportsGrid.

Gerbiami skaitytojai, jeigu pageidaujate, – jūs galite paremti infa.lt tinklapį SMS žinute.

0 Atsiliepimų

Rašyti Atsiliepimą

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.


Taip pat skaitykite:

Naujienų Prenumerata

-

Gauti naujienlaiškį el-paštu

Įrašykite savo pašto adresą:

Paslauga nuo Google FeedBurner

Apklausa

Ar manote, kad karantinas bus atšauktas iki rinkimų spalio mėnesį?


Rodyti rezultatus

Leidžiama ... Leidžiama ...
Domenai ir hostingas
Pasidalinkite su savo draugais
Sveiki, verta dėmesio: *SportsGrid apie JAV uniformą papuoštą „Rusijos vėliava“: rusai vėl mus „nulaužė?“* - nuoroda: https://infa.lt/7938/sportsgrid-apie-jav-uniforma-papuosta-rusijos-veliava-rusai-vel-mus-nulauze/