• Parama infa.lt veiklai
 • Apie infa.lt
 • Rinkmenos
 • Galerija

infa.lt

Jolanta Blažytė. Kaip apsisaugoti nuo užkrečiamų vakcinų?

Jolanta Blažytė. Kaip apsisaugoti nuo užkrečiamų vakcinų?

27 birželio
11:57 2022
Jolanta Blažytė

Facebook nuotr.

Nejuokauju – greitai tai bus labai aktualus klausimas. Mat JAV Nacionalinis sveikatos institutas (NIH) kartu su daktaru A. Fauci priešakyje jau rezga naujus planus, kaip suskiepyti visus „nepaklusniuosius“. Jau sukurtos tokios vakcinos, kurios oro lašeliniu būdu bus perduodamos nuo skiepytųjų neskiepytiems.

Pagal NIH skaičiavimus užtektų suskiepyti apie 5 proc populiacijos, ir šioji dalis užkrėstų vakcinomis visus likusius. Šios vakcinos gali būti mirtinos tiems, kurie būtų be jų nemirę, bet iš viso vis tiek mirs mažiau žmonių….. Žodžiu, ateityje niekas nebeklaus: nori tu mirti nuo vakcinos ar nenori.

Belieka tikėtis, kad atsiras mokslininkai, kurie sukurs kaukes ar respiratorius, saugančius ne nuo virusų, bet nuo „edukuotų vakcinuotų“.

Cituoju Brownstone instituto eksperto straipsnį (autoriaus titulai – straipsnio gale):

„Pastaruosius du dešimtmečius mokslininkai tyliai kūrė savaime plintančias užkrečiamąsias vakcinas. NIH finansavo šiuos mokslinius tyrimus, kurių metu mirtino patogeno DNR yra supakuojamas į užkrečiamą kenksmingą virusą, kurio mirtingumas dirbtinai susilpninamas laboratorijoje. Gautos „vakcinos“ plinta tarp žmonių kaip užkrečiamasis kvėpavimo takų virusas.

Užtenka paskiepyti tik 5% regiono gyventojų, kiti 95% „pasigautų“ vakciną, kai ji plistų kai žmonės bendruomenėje perduotų ją vieni kitiems.

Šia technologija išvengiama nepatogumų, susijusių su nepaklusniais piliečiais, kurie gali atsisakyti vakcinuotis.

Jos šalininkai pabrėžia, kad masinio skiepijimo kampaniją, kuriai paprastai prireiktų kelių mėnesių brangiai kainuojančių pastangų visiems skiepyti, galima būtų sutrumpinti iki kelių savaičių.

Mokslininkai jau įrodė, kad ši koncepcija pasitvirtino gyvūnų populiacijose: 2000m. Ispanijos mokslininkai suleido septyniasdešimčiai triušių užkrečiamąją vakciną ir grąžino juos į laukinę gamtą, kur jie greitai perdavė vakciną šimtams kitų triušių, ir, kaip pranešama, sustabdė viruso protrūkį. Dabar Europos šalys šią technologiją bando su kiaulėmis.

Kilus COVID-19 pandemijai, maždaug tuzinas JAV, Europos ir Australijos mokslinių tyrimų institucijų tiria kaip būtų galima panaudoti žmonėms skirtas savaime plintančias vakcinas.

Pavyzdžiui, Federalinė Pažangių Gynybos Tyrimų Projektų Agentūra (DARPA) tiria šią technologiją, skirtą JAV kariuomenei apsisaugoti nuo Vakarų Afrikos Lasos karštligės – viruso, kurį platina žiurkės. Reikėtų pažymėti, kad šiam projektui nereikia kariškių sutikimo.

2019 m. Jungtinės Karalystės vyriausybė pradėjo tirti šią technologiją, skirtą kovoti su sezoniniu gripu.

Didžiosios Britanijos sveikatos ir socialinės rūpybos departamento parengtame tyrimo dokumente patariama, kad akivaizdi tikslinė grupė galėtų būti universitetų studentai: „jie nedirba, todėl [jų skiepijimas] nesukels didelių ekonominių trikdžių, be to, dauguma jų turi antruosius namus, į kuriuos gali nuvykti, taip paskleisdami vakciną.“

Tyrėjai pripažino, kad užkrečiama susilpninto gripo viruso vakcina sukels tam tikrų mirčių, tačiau apskaičiavo, kad jų bus mažiau nei nuo originalaus gripo viruso. Kaip aprašyta Jungtinės Karalystės vyriausybės ataskaitoje: „savaime plintančios vakcinos yra mažiau mirtinos, tačiau jos vis tiek gali nužudyti. Mirs kai kurie žmonės, kurie priešingu atveju būtų gyvenę, tačiau iš viso mirs mažiau žmonių.“

Kaip sakoma, negalima iškepti omleto nesudaužius kelių kiaušinių. Arba Lenino formuluotė: jei ketinate iškirsti mišką, susitaikykite su medžio drožlėmis.

Užkrečiamosios vakcinos yra mūsų ateitis, tvirtina jų šalininkai, ir jos niekuo nesiskiria nuo fluoro dėjimo į geriamąjį vandenį. Be to, tiems, kuriems skiepai nemalonūs, reikės mažiau adatų.

Vyriausybės finansuojami laboratorijoje sukurtų virusų tyrimai, siekiant sukurti užkrečiamąsias savaime plintančias vakcinas, kurios apeina piliečių sutikimą. Ar gali kas nors būti ne taip?“

Autorius
Aaronas Kheriaty. Buvęs UCI Medicinos mokyklos psichiatrijos profesorius ir UCI Health medicinos etikos direktorius, yra Brownstone instituto vyresnysis mokslininkas.

Šis įrašas pirmą kartą buvo paskelbtas jo autorės asmeninėje Facebook paskyroje

 

 

 

PARAMA. infa.lt Naujienlaiškis
žiūrėjo 888

Žymos

Atsiliepimų 11

 1. Patriotas    -  2022-06-27, 12:12

  Jo jo pasitikekite mokslu kas gali nutikti netaip ? O gali – pyst ir užkrečiama vakcina mutuoja į pvz kokį agresyvų patogeną kuris labai lengvai plinta ir mirštamumas tampa koks 100prc. Negana to pvz virusas įgauna gebėjimą kontroliuoti smegenis – va jums ir zombių apokalipsė. Toks jausmas kad satanistai tiesiog žongliruoja granatomis su ištrauktais kaiščiais.

  Atsakyti į šį komentarą
 2. Faučis    -  2022-06-27, 12:20

  Geriausia būtų paleisti užkrečiamą sterilizuojantį skiepą ir žemėje neliktų nei CO2, nei visiškai jokių problemų.

  Atsakyti į šį komentarą
 3. Tadas    -  2022-06-27, 13:54

  Juokas juokas o jie juda pirmyn kol mes diskutuojame

  Atsakyti į šį komentarą
 4. T0mas J.    -  2022-06-27, 14:29

  Užkrečiamos ligos nereikia vadinti vakcina.
  Užkrečiamos ligos sąmoningus platintojus reikia naikinti kaip parazitus.

  Atsakyti į šį komentarą
 5. Yra vienas    -  2022-06-27, 16:43

  budas – tiesioginio numirimo! Tik,ar ne sliausite is paskutiniuju nuo kapiniu tolyn,o ne ju pusen!?

  Atsakyti į šį komentarą
 6. VŽA    -  2022-06-27, 18:51

  PSO projektas masiškai mažinti žmones, – tobulinamas…

  Atsakyti į šį komentarą
 7. L. J.    -  2022-06-28, 17:52

  Tai kaip apsisaugoti nuo užkrečiamų vakcinų? Kaukėmis ir respiratorium? Įdomu, jei tokios kaukės, kurias kai kurie dėvėjo vieną pusė metų, visą murziną kiek padės?

  Atsakyti į šį komentarą
 8. Nejaugi    -  2022-06-28, 18:05

  šitiems išsigimėliams maža vietos po saule? Kuo nusikalto žmonija?
  Negi neatsiras protingų žmonių, kurie nedorėliams nusuktų sprandą?

  Atsakyti į šį komentarą
 9. Ec    -  2022-06-29, 22:24

  Užkrečiama vakcina yra melas, tiksliau – dėmesio nukreipimas. Vakcinos tikslas – uždirbti pinigus, o jei ji plis savaime, pinigų neuždirbs. Manau po užkrečiamos vakcinos avikailiu slepiasi labai pavojingas padaras, kuris atliks tik pusę pavadinime nurodyto darbo. Užkrės bet nepaskiepys 🙂

  Atsakyti į šį komentarą
 10. Daug svarbiau    -  2022-07-01, 23:37

  saugotis vergvaldziu,kaip Blazyte ir Uspaskis!

  Atsakyti į šį komentarą
 11. Manau,    -  2022-07-05, 16:05

  tai tas pats gresia ir jų išradėjams. Nejuokinkit tokiomis rašliavomis.

  Atsakyti į šį komentarą

Rašyti Atsiliepimą


Taip pat skaitykite:

Šeimų Sąjūdis

Naujienlaiškio Prenumerata


Paremti infa.lt per PayPal
Lasvas žodis

Apklausa

Ar pritariate dvigubai ir daugiau pilietybių?


Rodyti rezultatus

Leidžiama ... Leidžiama ...

Bus visuotinis sekimas Ir įslaptintas, ir viešas — Tai didžiausias pasiekimas, Likviduojant liaudies priešus....

O jums jokie įvykiai nesiriša žiemos pabaiga ir kovidlas kaip su diena dingo Lenkijos pasienyje!!!...

Antsnukiai yra neišvengiamas paklusnumo fašistinei valdžiai ženklas. Nesvarbu, kad nesulaiko virusų. O baisiausi šiame reikale...

Kadangi kovydo nera ir nebuvo niekada tai lai eina jie visi nx su savo kaukem...

Didysis perkrovimas. Planetos lygiu. Visa tai žaidimas. Depopuliacija ;)....

Rieda džiaugsmo ašaros..dar ne viskas prarasta lietuvoj ❤😇🙏 Ačiū atlikėjams !!! Ačiū žmonėms , kad...

Lietuvos valstybingumo griovėjų,konservatorių socdemų puolimas prieš tautiškai nusiteikusius piliečius....

Puikus,trisingas straipsnis...

Visi tie pasiteisinimai nieko nepateisina, tik politiškai prikabina makaronų ant ausų. Neišmanėlio postringavimai apie viską....