infa.lt

Lietuvos šeimų sąjūdis. Pareiškimas dėl Vyriausybės neteisėtų veiksmų

16 birželio
11:01 2022

Lietuvos Šeimų Sąjūdis

Pastaruoju metu ypač intensyviai vykdomas tarptautinių neomarksistinių jėgų spaudimas laisvoms Europos tautoms, siekiant palaužti visuomenių pasipriešinimą tautinių, krikščioniškųjų vertybių, piliečių teisių, laisvių ir prigimtinės šeimos naikinimui.

Agresyviai LGBT ideologijai ir genderizmo praktikai diegti vis labiau pasitelkiamos neteisėtos, tarptautinei teisei iš esmės prieštaraujančios politinio spaudimo priemonės, tam tikslui ciniškai naudojantis ukrainiečių tautos tragedija.

Lietuvos šeimų sąjūdis birželio 6 d. kreipėsi į užsienio šalių ambasadas, pasirašiusias viešą laišką, remiantį antikonstitucines laikinai Lietuvos teritoriją administruojančių asmenų užmačias priimti konstitucinei šeimos sampratai prieštaraujantį „civilinės sąjungos” įstatymą, kuris iš esmės yra vienalyčių santuokų ir jų teisės įsivaikinti realizacija.

Nei į vieną iš išsiųstų laiškų atsakyta nebuvo. Šį kreipimąsi vieningai ignoravo absoliučiai visa žiniasklaida, kuri apie tai buvo informuota, kas vienareikšmiškai liudija, jog tai yra organizuota, suderinta ir valdžios institucijų kontroliuojama akcija.

Šiuo metu Lietuvos šeimų sąjūdžiui tapo žinoma, kad valdantieji ne tik toleruoja neteisėtą užsienio valstybių ambadadų veiklą Lietuvoje, bet ir patys prisideda prie kišimosi į kaimyninių valstybių vidaus reikalus.

Šių metų birželio 25 d. Varšuvoje rengiamas „Kyiv pride” renginys, kurio metu bus demonstruojamos didžiajai daugumai lenkų ir ukrainiečių tautų kategoriškai nepriimtinos genderizmo „vertybės”.

Šį cinišką ir karo kontekste makabrišką renginį remiantį viešą ambasadorių laišką pasirašė ir Lietuvos Respublikos ambasadorius Lenkijoje Eduardas Borisovas. Nėra net menkiausios abejonės, kad tai buvo padaryta su užsienio reikalų ministro Gabrieliaus Landsbergio ir ministrės pirmininkės Ingridos Šimonytės žinia ir pritarimu. Apie šį veikimą Lietuvos visuomenei nepranešta.

Tokie veiksmai ne tik pažeidžia Vienos konvencijos dėl diplomatinių santykių 41 (1) straipsnį, draudžiantį diplomatams kištis į šalių, kuriose reziduoja, vidaus reikalus, bet ir iš esmės kenkia Lietuvos Respublikos valstybės interesams.

Be jokios priežasties, gresiančio realaus pavojaus Lietuvos valstybingumui akivaizdoje gadinami santykiai su kaimynine tauta ir valstybe, kuri yra artimiausias, strateginis šalies sąjungininkas. Tai neabejotinai antivalstybinis veiksmas.

Lietuvos šeimų sąjūdis:

 1. Viešai informuoja Lietuvos visuomenę apie neteisėtą Lietuvos Vyriausybės ir užsienio reikalų ministro veiklą, pažeidžiančią tarptautinę diplomatinę praktiką reglamentuojančią tvarką.
 2. Smerkia tokius užsienio reikalų ministro Gabrieliaus Landsbergio ir ministrės pirmininkės Ingridos Šimonytės veiksmus, prieštaraujančius valstybės ir tautos interesams bei realiai kenkiančius Lietuvos Respublikos nacionaliniam saugumui.
 3. Ragina Lietuvos Respublikos prezidentą Gitaną Nausėdą, atsakingą už šalies užsienio politiką, viešai pareikšti savo nuomonę ir įvertinti tokius užsienio reikalų ministro ir premjerės veiksmus.
 4. Kviečia Lietuvos pilietinę visuomenę, šeimų teisių organizacijas, bendruomenes ir piliečius palaikyti lenkų ir ukrainiečių tautų teisę ginti prigimtinę šeimą ir tradicines vertybes bei kreiptis į Lietuvos Respublikos prezidentą Gitaną Nausėdą pareikalauti iš šių valstybės pareigūnų politinės atsakomybės.

Lietuvos šeimų sąjūdis

PAREMTI infa.lt         → Naujienlaiškis

Visa naujienų juosta >>

žiūrėjo 269

Žymos

Atsiliepimų 5

 1. Na,toks    -  2022-06-16, 11:21

  raginimas palaikyti priesinga tendencija – taipogi kisimasis i kitu reikalus! Be to,zodyje „gresia” – neturi buti ę,ponai lietuviakalbiai. Paprasti lietuviai – tai zino.

  Atsakyti į šį komentarą
 2. Myndė    -  2022-06-16, 12:21

  Paprasti lietuviai dar moka raides „ą”, „ų”, „š”. „ž” ir tai, kad „taipogi” nevartotinas 😉

  Atsakyti į šį komentarą
 3. Vytas    -  2022-06-16, 13:31

  Šaunuoliai bet jie nekreipia į Šeimų sąjūdį jokio dėmesio.O koksai planas B ?

  Atsakyti į šį komentarą
 4. VŽA    -  2022-06-17, 06:04

  Kai sutvėrimas esmės nesuvokia, tai pastebi tik klaidingai parašytas raides, kablelius, taškus…
  KGB anūkams nereikia jokių partnerysčių, juk sovietmečių buvo tokios šeimos – „Civilinė santuoka”, išsilavinimas – „Nebaigtas aukštasis”… Tad lyt-psichiškai iškrypusieji vienalyčiai gali save vadintis „Civilinis partneris, partnerė”…

  Atsakyti į šį komentarą

Rašyti Atsiliepimą


Taip pat skaitykite:

Naujienų Prenumerata

-

Gauti naujienlaiškį el-paštu

Įrašykite savo pašto adresą:

Paslauga nuo Google FeedBurner

Apklausa

Kokios naujienos labiausiai domintų infa.lt portale? (galima pasirinkti 3 atsakymus)


 • Lietuvos įvykiai ir politika (25%, 86 balsavo)
 • Užsienio įvykiai ir politika (23%, 80 balsavo)
 • Publicistika (nuomonės) (10%, 33 balsavo)
 • Viskas, kas išvardinta (9%, 32 balsavo)
 • ES vidaus politika (8%, 27 balsavo)
 • Sveikatos klausimai (7%, 24 balsavo)
 • Šeimos politikos klausimai (6%, 22 balsavo)
 • Technologijos (5%, 16 balsavo)
 • Ukrainos karas (3%, 10 balsavo)
 • Lyčių tapatybes-lygybės temos (2%, 6 balsavo)
 • Kriminalai (viso pasaulio) (1%, 5 balsavo)
 • Sportas (1%, 5 balsavo)

Viso balsavo: 145
Pradėta - 2023-04-02 @ 10:37
Pabaiga - 2023-05-02 @ 10:37

Leidžiama ... Leidžiama ...

O JAV remdama Ukraina kuri vykdo teroristinius aktus Rusijoje terorizmo neremia? Jau nekalbant apie tokias...

Eilinė pinigų plovykla......

Tikrai Dievo stebuklas. Dievo-Kūrėjo valia aukštesnė už aplinkybes, niekuo nenusidėjęs neturi žūti....

Čia kažkiek panašu į Ukrainą. Iš pradžių darbo įdedi (ten - sukiršini žmones, čia -...

ponauja elgiasi taip pat ir Boria - jokia isimtis!...

Rusija remia JAV!?? Nezinojau!...

Greit ir kunigas gales anuliuot tech apziura...