• Parama infa.lt veiklai
 • Apie infa.lt
 • Rinkmenos
 • Galerija

infa.lt

Ukrainiečių ekspertas: „Putinas taps Valstybės tarybos vadovu, Dmitrijus Patruševas – Rusijos prezidentu“

Ukrainiečių ekspertas: „Putinas taps Valstybės tarybos vadovu, Dmitrijus Patruševas – Rusijos prezidentu“

13 birželio
06:40 2022
V. Putinas

youtube kadras

Rusijos prezidento postą užims Dmitrijus Patruševas, o partijos „Vieningoji Rusija“ lyderės postą – Jekaterina Tichonova (kai kurios žiniasklaidos priemonės mano, kad ji yra Vladimiro Putino duktė): tokią prielaidą išsakė karinis ekspertas, atsargos pulkininkas Olegas Ždanovas pokalbyje su žurnalistu Dmitrijumi Gordonu.

Ždanovas mano, kad Putinui tenka du pagrindiniai uždaviniai.

Pirmasis – atkurti vienu ar kitu pavidalu  SSSR.

„Pirmiausia jis [Putinas] galvoja, ar turės laiko įgyvendinti savo svajonę, t. y. atkurti Sovietų Sąjungą bet kokia interpretacija. Ir čia jam kliūtis esame mes, Ukraina. Jis net neskuba su Baltarusija, nedaro didelio spaudimo jos prezidentui Aleksandrui Lukašenkai“, – sakė V. Ždanovas. –

„Ir, pastaruoju metu, sprendžiant iš jo veiksmų ir pareiškimų bei iš Rusijos Federacijos gaunamos informacijos, manau, kad jis pradėjo galvoti apie valdžios perdavimą.

Nes ši informacija apie rokiruotę… Vėl iškilo Valstybės tarybos sukūrimo ir Putino perėjimo į Valstybės tarybą idėja“, – pareiškė V. Ždanovas.

Ekspertas mano, kad po to V. Putinas, kaip Valstybės tarybos vadovas, paskelbs prezidento rinkimus.

„[Rusijos saugumo tarybos sekretorius Nikolajus] Patruševas šiandien siūlo savo sūnų [Dmitrijų] į agrarinės politikos ministrus. Ir kartu, siekdamas subalansuoti valdžią šalyje, partijos „Vieningoji Rusija“ vadovo postą jis siūlo [Putino dukrai Katerinai] Tichonovai… Taip ji savo rankose turėtų įstatymų leidžiamąją valdžią, o jis prezidento asmenyje turėtų vykdomąją valdžią. O ten viską valdys Putinas, vadovaudamas Valstybės tarybai“, – mano V. Ždanovas.

Ekspertas mano, kad operaciją „Įpėdinis“ saugos Nikolajus Patruševas, būdamas Rusijos saugumo tarybos vadovu.

Atkreiptinas dėmesys, kad Ždanovo versija labai panaši į tą, kurią išsakė žinomas Rusijos Telegram kanalas „Generall SRV“, cituojame:

„… Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas su savo artimiausios aplinkos žmonėmis aptarė laipsniško pasitraukimo iš valdžios koncepciją ir būdus, kaip užtikrinti tęstinumą pasikeitus režimo vadovybei. Diskusijos neliko tuščios, o perspektyvos ėmė įgauti vis aiškesnius kontūrus.

Buvęs Rusijos prezidentas Dmitrijus Medvedevas, nors pastaruoju metu ir stengėsi vaizduoti save kaip pagrindinį „vanagą“, netrukus „nupiltas“ V. Putino, pasiūlius jam ambasadoriaus vietą vienoje Pietryčių Azijos šalyje.

Tačiau prieš „nuliejimą“, Dmitrijus Anatoljevičius (Medvedevas) turės atlikti atpirkimo ožio vaidmenį ir atsakyti už iki rudens pabaigos sumažėjusius „Vieningosios Rusijos“ populiarumo reitingus.

Pagal V. Putino planus, šių metų vėlyvą rudenį „Vieningosios Rusijos“ reitingas sumažės ir bus reikalaujama naujo partijos lyderio, o visos apklausos rodys, kad Rusijos gyventojai nori lyderės moters.

„Vieningoje Rusijoje“ tikrai yra daug vertų moterų, kurios gali vadovauti partijai, tačiau labiausiai verta būtų Rusijos prezidento duktė Katerina Tichonova. Artėjant Naujiesiems metams, V. Putinas ketina paskelbti apie 2023 m. kovo 26 d. vyksiančius pirmalaikius prezidento rinkimus, kuriuose pats V. Putinas nedalyvaus ir palaikys Dmitrijų Patruševą.

Pats Dmitrijus Patruševas, kuris šiuo metu vyriausybėje eina žemės ūkio ministro pareigas, prieš šį renginį bus perkeltas iš vyriausybės į neutralią poziciją, norint sumažinti riziką neigiamai vertinti numatomą krizę jo vadovaujamame sektoriuje. Vladimiras Putinas liks Valstybės tarybos pirmininku ir tikruoju šalies vadovu tol, kol tai leis jo prastėjanti sveikata.

Be abejo, tai yra planai, tačiau visi prezidento pašnekovai atkreipė dėmesį į jo pasiryžimą šį kartą juos įgyvendinti“, – sakoma pranešime.

Anksčiau britų bulvarinis leidinys „The Sun“ paskelbė straipsnį, kuriame teigiama, kad būtent 70-metis D. Patruševas laikomas pagrindiniu karinės strategijos Ukrainoje architektu ir tai jis įtikino V. Putiną, kad Kijeve gausu neonacių.

PARAMA. infa.lt Naujienlaiškis
žiūrėjo 135

Žymos

Atsiliepimų 3

 1. VŽA    -  2022-06-13, 06:57

  Baltarusijoje iš anksto žinoma, kas bus „išrinktas“ prezidentu…
  Rusijoje irgi iš anksto visiems žinoma: Putinas, Putinas, (Medvedevas), Putinas, Putinas, (Patruševas), Putinas…
  Nors nemanau, kad 70-metis Putinas užleis dar vieną „epizodą“ Patruševui…

  Atsakyti į šį komentarą
 2. Tai    -  2022-06-13, 10:53

  ukrainieciai dabar JAV atstovai spaudai!? O Rusija jau zino,ka „JAV paskyre“?

  Atsakyti į šį komentarą

Rašyti Atsiliepimą


Taip pat skaitykite:

Šeimų Sąjūdis

Naujienlaiškio Prenumerata


Paremti infa.lt per PayPal
Lasvas žodis

Apklausa

Ar pritariate dvigubai ir daugiau pilietybių?


Rodyti rezultatus

Leidžiama ... Leidžiama ...