infa.lt

Remigijus Šimašius, pareiškęs, esą atšaukia Didįjį Šeimos Gynimo Maršą, ieško detektyvų savivaldybėje

01 kovo
17:53 2022

Remigijus Šimašius

Vasario 27 dieną savo Facebook paskyroje paskelbęs rašinį skambia antrašte „Vilnius apsivalo”, kuriame pareiškiama, jog „Buvę ar esami šio renginio iniciatoriai aktyviai palaiko Rusijos veiksmus, ne tik iškrypusias Kremliaus vertybes„, dėl ko jiems uždraudžiama rengti savo jau suderintą su Vilniaus savivaldybe akciją gegužės mėnesį, Remigijus Šimašius (Vilniaus meras), papildo, jog „Karas yra aiški riba – jei net jis jiems nepadėjo atsitokėti, mes neleisime, kad renginys taptų platforma kitų žmonių kvailinimui. Nepatinka – galite eiti į teismą, sėkmės.”

Turbūt reikėtų atskirai pakomentuoti tas „iškrypusias Kremliaus vertybes”, apie kurias kalba Vilniaus meras (jų neįvardindamas) ir kurias jis kažkokiu būdu atkakliai nori prilipdyti Lietuvos Šeimų Sąjūdžiui, ne kartą pristačiusiam savo reikalavimus ir programą, besiremiančią Lietuvos Konstitucija ir Šeimos vertybėmis.

Jei šie dalykai merui Šimašiui yra Kremliaus vertybės – tai gal reikėtų Lietuvos Konstituciją visai panaikinti, o Šeimos institutą šalyje uždrausti, kaip priešiškos šalies įrankį kvailinti Lietuvos žmonėms?

Niekam seniai ne paslaptis kokiomis vertybėmis remiasi Laisvės partija, kurios vicepirmininkas yra Remigijus Šimašius. Taip pat niekam seniai ne paslaptis koks jo paties požiūris į bet kokią opoziciją, tame tarpe ir Baltarusijos, kurią viešuoju būdu jis aktyviai palaiko (2011.08.09  medžiaga):

Lietuvos Šeimų Sąjūdis nuo pat savo susikūrimo pradžios nė vienos savo akcijos Vilniuje nepradėjo prieš tai nekovojęs už savo teises teisme prieš R.Šimašiaus administraciją, valdančią Vilniaus miestą.

Patriotas Remigijus Šimašius

teisingumo ministras žurnalistams pranešė nesvarstantis galimybės atsistatydinti dėl skandalo, kilusio Baltarusijoje suėmus žmogaus teisių gynėją Alesį Beliackį, kurio bankinius duomenis Minskui perdavė Lietuvos Teisingumo ministerija.

Du teismai jau įvertino R.Šimašiaus administracijos vykdytus veiksmus, kaip neteisėtus ir įvykdytus „piktnaudžiaujant valdžia”. Dar du laukia eilėje. Ir štai, Remigijus Šimašius lipa ant dar vieno grėblio, spjaudamas į įstatymus bei viešai paskelbdamas, kad Lietuvos Šeimų Sąjūdis, kurį jis žemindamas vadina maršistais (tą irgi įvertins teismas) „palaiko iškrypusias Kremliaus vertybes”, todėl net suderintą akciją jis atšaukia. (Panašiai jis rašė ir atšaukdamas suderintą rugsėjo 10-osios protesto akciją)

Visame tame aiškiai prasimuša neapykanta Lietuvos Šeimų Sąjūdžiui, kurios Vilniaus meras nelabai ir stengiasi maskuoti. Iš penkių LŠS organizuotų akcijų, tik viena buvo praleista be teismo. Likusios 4 prasimušė tik organizatorių išradingumo ar teismų pagalba.

Ar Laisvės partija, kurios vicepirmininku yra R.Šimašius, iš tiesų Laisvės, o gal reikėtų pakoreguoti „Laisvės slopintojų” partija? – Sprendžiant pagal leistų renginių skaičių santykį 1:4 – arčiau būtų antrasis variantas.

Tačiau tai dar ne viskas:

Viešai apskelbęs, kad „Didysis Šeimos Gynimo Maršas 2022”, turintis įvykti gegužės mėnesį, atšaukiamas dėl „aktyvaus Rusijos karinių veiksmų palaikymo”, ir tą paskelbus Lietuvos žiniasklaidai, R.Šimašius staiga susizgribo, jog realiai renginys nei atšauktas, nei yra teisinių priežasčių tą padaryti, nes jokių įrodymų savo teiginiams paremti – tiesiog nėra. O, kadangi Lietuvos Šeimų Sąjūdis iškart po Rusijos puolimo Ukrainoje paskelbė savo pareiškimą apie tai – Vilniaus mero viešus teiginius jau galima vertinti, kaip šmeižtą prieš organizaciją.

Bet iš tiesų, linksmiausia dalis priešakyje – nusiuntus oficialų paklausimą į Vilniaus savivaldybę dėl esą uždraustos akcijos „Didysis Šeimos Gynimo Maršas 2022”, kuri iki šiol yra oficialiame Vilniaus renginių sąraše, iš Vilniaus savivaldybės ryšių su žiniasklaida atstovo, Pauliaus Vaitekėno buvo gautas toks atsakymas:

Sveiki,
Leidimas bus atšauktas per artimiausias savaites, iki tol susisteminus informaciją, įrodančią, kaip šio renginio organizatoriai ar greta jų esantys asmenys toleruoja Rusijos agresiją. Savivaldybė neskuba, kai turėsime susisteminę viską oficialiai – leidimas bus atšauktas”

Pagarbiai

PAULIUS VAITEKĖNAS
Rinkodaros ir komunikacijos skyriaus ryšių su žiniasklaida specialistas

Kitaip tariant, Vilniaus savivaldybės darbuotojai artimiausias kelias savaites bus įdarbinti detektyvais, atgaline data ieškančiais įrodymų apie tai, kaip Lietuvos Šeimų Sąjūdis „toleruoja Rusijos agresiją”. Ir panašu, jog visa tai tik tam, kad pritemptų ir pateisintų Vilniaus mero per anksti išsiveržusią neapykantą LŠS asociacijai.

Šis laiškas tik įrodo, jog įrodymų apie LŠS „toleranciją Rusijos agresijai” Remigijus Šimašius neturi, – juos „surasti”, pasak atstovo žiniasklaidai, prireiks kelių savaičių, po kurių, galbūt, bus dar kartą pratęsta Nepaprastoji padėtis ir kažkokiu būdu klausimas išsispręs savaime, galimai tikisi Vilniaus meras. Todėl meras ir neskuba, tempia laiką, kad ir teismo sprendimas būtų paskelbtas, galbūt, jau praėjus akcijos datai.

Bet sprendimas tai bus, mere. Ir jūs po jo, galimai, užlipsite ant piktybiškai valdžia besinaudojančių recidyvistų laiptelio. Net tai jau bus, labai tikėtina, mažiausiai trečias toks teismo sprendimas.

Pilnas Vilniaus mero pareiškimas, paskelbtas Lietuvos žiniasklaidos puslapiuose: nuoroda

PAREMTI infa.lt         → Naujienlaiškis

Visa naujienų juosta >>

žiūrėjo 1 721

Žymos

Atsiliepimų 3

 1. Nuomonė    -  2022-03-01, 18:01

  Kodėl Šeimų Sąjūdis nesikreipia į teisininkus ir negina savo garbės, orumo teisme. Tai šmeižtas pryliganamas Tėvynės išdavimui. Todėl, Šimašius turi labai pagrįsti savo kaltinimus.Vieną kartą ir visiems laikams reikia užbaigti Lietuvoje etikečių kabinimą , kasdieninį žmonių žeminimą, patyčias o dabar ir labai rimtą kaltinimą savo šalies išdavyste. Tokia mano nuomonė. Sėkmės Jums Sąjūdiečiai.

  Atsakyti į šį komentarą
 2. Šiaip    -  2022-03-01, 18:27

  Už tat už necenzūrinį rusišką keiksmažodį policajai sako nebaus, o VLKK suteikė rusiškam keiksmažodžiui oficialų statusą….. Matyt komunistai valdžioje jau rusų laukia jog rusiškus keiksmažodžius sulygino su valstybinę Lietuvių kalba. Kur mes ritames su šitu pederalnacių rėžimu…

  Atsakyti į šį komentarą
 3. Ona    -  2022-03-01, 20:46

  Tai psichologinė prisitaikėlių klerkų problema: paskubėti su sankcijomis, kad spėtų pirmas raportuoti načalnikui. Ir net psichologai nesidrovi klijuoti politines etiketes LŠS, nepastebėdami, kad „pacientai” mato jų neprofesionalumą ir menkystę

  Atsakyti į šį komentarą

Rašyti Atsiliepimą


Taip pat skaitykite:

Naujienų Prenumerata

-

Gauti naujienlaiškį el-paštu

Įrašykite savo pašto adresą:

Paslauga nuo Google FeedBurner

Apklausa

Kokios naujienos labiausiai domintų infa.lt portale? (galima pasirinkti 3 atsakymus)


 • Lietuvos įvykiai ir politika (25%, 86 balsavo)
 • Užsienio įvykiai ir politika (23%, 80 balsavo)
 • Publicistika (nuomonės) (10%, 33 balsavo)
 • Viskas, kas išvardinta (9%, 32 balsavo)
 • ES vidaus politika (8%, 27 balsavo)
 • Sveikatos klausimai (7%, 24 balsavo)
 • Šeimos politikos klausimai (6%, 22 balsavo)
 • Technologijos (5%, 16 balsavo)
 • Ukrainos karas (3%, 10 balsavo)
 • Lyčių tapatybes-lygybės temos (2%, 6 balsavo)
 • Kriminalai (viso pasaulio) (1%, 5 balsavo)
 • Sportas (1%, 5 balsavo)

Viso balsavo: 145
Pradėta - 2023-04-02 @ 10:37
Pabaiga - 2023-05-02 @ 10:37

Leidžiama ... Leidžiama ...

Kiekvienas jos pasakytas žodis aukso vertės. Kaip mums trūksta bent kelių tokių drąsių žmonių. Dieve,...

Pritariu jums...

Kad tai ėjimas žirgu. Jei pavyktų kregždutėm save parodyti, kaip kovotojams su biurokratija, taip galima...

apsiskelbs rezistentu Nr.2!? Pirmasis ir turbut partbilieta tebeturi?...

tiesiog nesityciotu! Nes tokiu ju sveikinimai - tai tikros patycios......

Žmonėms, neįgaliems perskaityti Biblijos, ji nesuvokiama. Nežino net, kas krikščionių Dievas pagal Bibliją, o Lietuvoje...

Būtų smagu kad ne tik laisvei ir jos gynybai įsipareigojimus stiprintų, bet prisimintų saugoti ir...