• Naujienos
  • Apie infa.lt
  • Rinkmenos
  • Galerija
  • Join Us
  • Member Login

infa.lt

Vairuojančios moterys 2-ąjį gimtadienį šventė kitaip

Vairuojančios moterys 2-ąjį gimtadienį šventė kitaip

02 birželio
01:03 2016

Vairuojančios moterys 1

Gegužės paskutinėmis dienomis savo gimtadienį švenčia Vairuojančių moterų asociacija „Racing Ladies“. Pernai savo šventėje jos rengė „Damų kartingo“ varžybas, šiemet buvo nuspręsta asociacijos gimtadienį paminėti kitaip.

Vairuojančios moterys 5

„Plytinės kartodrome“ vykusioje šventėje svečiavosi socialinės akcijos „Protas, grožis, sveikata mūsų ateities pradžia“ dalyviai, jaunuoliai iš Vilniaus atviro jaunimo centro „MES PATYS“. Jiems buvo surengtos kartingų varžybos, edukacinę pamoką apie kartingų sporto specifiką vedė jaunasis lenktynininkas Justas Jonušis, koncertavo Vairuojančių moterų asociacijos narės Rasa Kaušiūtė, Gerda Stiklickienė, Milisandra Kvaraciejūtė-Radzevičienė.

Vairuojančioms moterys 2

Šios socialinės akcijos pagrindinis tikslas atkreipti dėmesį, kokią žalą visuomenei daro rūkymas, alkoholio ir psichotropinių medžiagų vartojimas, bei paskatinti jaunuolius atsisakyti šių žalingų įpročių ne tik savo, bet ir artimiausių žmonių ir būsimų vaikų labui. Todėl jaunuoliai, kurie atsisakė ar niekada neturėjo šių žalingų įpročių yra skatinami ir įtraukiami į įvairias įdomias veiklas.

Vairuojančios moterys 3

Pasak „Racing Ladies“ prezidentės, Astos Jonušienės, asociacijos narės yra ne tik puikios vairuotojos, bet ir esamos ar būsimos mamos, todėl joms yra svarbu prisidėti prie akcijų, kurios skatina jaunus žmones gyventi be žalingų įpročių. „Mums svarbi yra mūsų vaikų ateitis.“ – sako Asta.

Vairuojančios Moterys 4

Protas, grožis, sveikata mūsų ateities pradžia” iniciatorė – Tatjana Černiavskienė taip pat priklauso Vairuojančių moterų asociacijai “Racing Ladies”, ji pažadėjo, kada ateityje skatins asociacijos nares dar daugiau prisidėti prie tokių projektų, nes jie yra svarbūs ir turi išliekamąją vertę.

Vairuojančios moterys

racing.lt

Paremkite infa.lt, - Ačiū !!!:

Infa.lt

žiūrėjo 39

Žymos

0 Atsiliepimų

Rašyti Atsiliepimą


Taip pat skaitykite:

Naujienų Prenumerata

-

Gauti naujienlaiškį el-paštu

Įrašykite savo pašto adresą:

Paslauga nuo Google FeedBurner

Reklama

Apklausa

Ar, jūsų nuomone, 15min leidinys yra objektyvi žiniasklaidos priemonė?


Rodyti rezultatus

Leidžiama ... Leidžiama ...
Lasvas žodis
Domenai ir hostingas
Pasidalinkite su savo draugais