infa.lt

Eugenijus Gentvilas, naujasis liberalų frakcijos Seime vadovas apie sveiko proto sprendimus

Eugenijus Gentvilas, naujasis liberalų frakcijos Seime vadovas apie sveiko proto sprendimus

01 birželio
20:15 2016
Eugenijus Gentvilas ir Gintaras Steponavičius

Eugenijus Gentvilas ir Gintaras Steponavičius (kairėje) | nuotrauka liberalai.lt

Šiandien naujuoju Seimo Liberalų sąjūdžio frakcijos seniūnu išrinktas Eugenijus Gentvilas. Nepriklausomybės Akto signataras ketina vesti Liberalų sąjūdžio sąrašą rudenį vyksiančiuose Seimo rinkimuose.

Galiu užtikrinti, kad Seimo opozicijoje liberalai ir toliau veiks aktyviai – ginsime sveiko proto sprendimus parlamente ir už jo ribų.

Liberalusis pamatas išlieka žmogaus ir ekonominė laisvė. Kartu būsime dar reiklesni, keldami naują skaidrumo standartą politikoje.

Seime nuosekliai teiksime įstatymų projektus ir remsime siūlymus mažinti mokestinę naštą, didinti žmonių pajamas ir gerinti investicinę aplinką. Negalima toliau trypčioti vietoje – Lietuvai šiuo metu reikia greitų ir veiksmingų sprendimų“, – sako naujasis Seimo Liberalų sąjūdžio frakcijos vadovas dr. Eugenijus Gentvilas.

Dabartinis Liberalų sąjūdžio partijos vicepirmininkas, Seimo narys E. Gentvilas yra Nepriklausomybės Akto signataras, 1990-1992 m. buvo Lietuvos Respublikos Aukščiausiosios Tarybos-Atkuriamojo Seimo deputatas, Parlamento seniūnas. Politikas 1993 m. Vilniaus universitete įgijo gamtos mokslų daktaro laipsnį.

1997-2001 m. E. Gentvilas buvo Klaipėdos miesto meras, 2001 m. ėjo Lietuvos Respublikos ūkio ministro ir laikinojo Ministro Pirmininko pareigas. 2004-2009 m. liberalas buvo Europos Parlamento narys, 2009-2012 m. ėjo Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcijos generalinio direktoriaus pareigas.

Seimo Liberalų sąjūdžio frakcijos seniūno pavaduotoju ir toliau dirbs liberalas Gintaras Steponavičius.

šaltinis: liberalai.lt

Redakcija primena, jog liberalai visą laiką garsėjo kaip labiausiai nepaperkami ir aršiausi kovotojai su korupcija ir už skaidrią politiką pasisakanti partija. Ką ne kartą buvo patvirtinę savo pasisakymuose ir net veiksmais. Video liudijimas:

 

0 Atsiliepimų

Rašyti Atsiliepimą

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.


Taip pat skaitykite:

Naujienų Prenumerata

-

Gauti naujienlaiškį el-paštu

Įrašykite savo pašto adresą:

Paslauga nuo Google FeedBurner

Apklausa

Ar manote, kad karantinas bus atšauktas iki rinkimų spalio mėnesį?


Rodyti rezultatus

Leidžiama ... Leidžiama ...
Domenai ir hostingas
Pasidalinkite su savo draugais
Sveiki, verta dėmesio: *Eugenijus Gentvilas, naujasis liberalų frakcijos Seime vadovas apie sveiko proto sprendimus* - nuoroda: https://infa.lt/6588/eugenijus-gentvilas-naujasis-liberalu-frakcijos-seime-vadovas-apie-sveiko-proto-sprendimus/