infa.lt

„Pfizer“ mokslininkai slaptai darytuose vaizdo įrašuose teigia, kad natūralus imunitetas yra geriau nei COVID-19 skiepai

„Pfizer“ mokslininkai slaptai darytuose vaizdo įrašuose teigia, kad natūralus imunitetas yra geriau nei COVID-19 skiepai

08 spalio
06:50 2021
Pfizer mokslininkas Nick Karl pokalbio metu

Pfizer mokslininkas Nick Karl pokalbio metu | kadras iš vaizdo įrašo

Trys „Pfizer“ mokslininkai buvo užfiksuoti kalbantys įslaptintiems žurnalistams apie natūralų imunitetą virusui, sukeliančiam COVID-19, ir vienas sakė, kad darbuotojams buvo liepta viešai nediskutuoti apie šią apsaugą, praneša Epoch Times leidinys.

Natūralus imunitetas reiškia apsaugą, kurią žmonės turi nuo koronaviruso, persirgus COVID-19 liga.

„Kai kas nors iš prigimties turi imunitetą, pavyzdžiui, užsikrėtęs COVID, jie tikriausiai turi daugiau antikūnų prieš virusą“, – sakė vienas iš mokslininkų Nickas Karlas.

„Taigi jūsų turimi antikūnai tuo metu tikriausiai yra geresni nei vakcina“, – vėliau pridūrė jis.

Kitas „Pfizer“ mokslininkas Chrisas Croce’as slaptam žurnalistui sakė, kad, palyginti su vakcinacija, žmonės „tikriausiai labiau“ yra apsaugoti natūralaus imuniteto.

„Greičiausiai esate apsaugotas ilgiau, nes buvo natūralus atsakas“, – sakė jis.

Trečiasis mokslininkas, esą dirbantis „Pfizer“, Rahul Khandke teigė, kad darbuotojai turėjo dalyvauti daugelyje seminarų, kuriuose jiems buvo sakoma, kad susileisti įmonės vakciną yra saugiau nei užsikrėsti ir persirgti COVID-19 ir kad jie negali viešai aptarti skirtumų.

„Logiškai mąstant, jei turite antikūnų, turėtumėte sugebėti įrodyti, kad turite. Nežinau, galbūt tai neatrodo beprotiška “, – sakė jis.

Mokslininkai kalbėjo su ne pelno siekiančios grupės „Project Veritas“ įslaptintais žurnalistais, kurie įrašė visą pokalbį.

Kompanija gamina labiausiai naudojamą JAV vakciną nuo COVID-19. Iki spalio 5 d. buvo suleista daugiau nei 230 milijonų dozių. Federalinė vyriausybė perka vakcinas nuo COVID-19 iš „Pfizer“, „Moderna“ ir „Johnson & Johnson“ ir nemokamai siūlo jas amerikiečiams.

Minėtos kompanijos iki 2022 m. uždirbo daugiau nei 60 milijardų dolerių ir yra pasirengusios uždirbti milijardais daugiau.

Skelbiama vis daugiau tyrimų duomenų, įrodančių natūralaus imuniteto stiprumą, ypač tam tikrose grupėse. Kai kurie ekspertai teigia, kad įrodymai liudija, jog natūralus imunitetas yra panašus į skiepijimą arba net geresnis už jį.

Tačiau federaliniai pareigūnai ir kai kurie kiti ekspertai teigia, kad skiepytis turėtų visi, nepriklausomai nuo ankstesnės persirgtos infekcijos. Jie tvirtina, kad vakcinos sustiprina imunitetą.

Skiepų gamintojų, tokių kaip „Pfizer“, vadovai retai aptaria natūralaus imuniteto klausimą.

Remiantis archyvuota jo „Twitter“ paskyros versija, kuri buvo ištrinta išleidus „Project Veritas“ vaizdo įrašus, Croce dirba „Pfizer“ kaip vakcinų tyrimų ir kūrimo mokslininkas.

„Aš #pfizer didžiuojuosi būdamas įmonės dalimi, kuri supranta, kad pagalba pacientams yra ne tik medicina, bet ir sveikatos raštingumo gerinimas, kad žmonėms nereikėtų medicininio išsilavinimo priimant teisingus sveikatos priežiūros sprendimus“, – rašė jis. viename įraše.

Karlas yra Niujorke gyvenantis biochemikas, iš „Pfizer“, pagal jo „LinkedIn“ profilį, kuris buvo atjungtas po vaizdo įrašų paviešinimo. Rugpjūtį jis buvo įtrauktas į bendrovės sąrašą.

Karlas atsisakė komentuoti savo pastabas, kurias jis asmeniškai padarė projekto „Veritas“ vadovui Jamesui O’Keefe’ui, kai jis kreipėsi į jį restorane.

Khandke darbo „Pfizer“ kompanijoje patvirtinti nepavyko.

Senatorius Randas Paulas (R-Ky.), gydytojas, sakė, kad slapti vaizdo įrašai yra „Tiesos bomba!

„ „Pfizer“ mokslininkai nuoširdžiai pripažįsta natūraliai įgytą imunitetą nuo COVID, lygų ar geresnį už vakciną“, – rašė Paulas „Twitter“.

PAREMTI infa.lt         → Naujienlaiškis

Visa naujienų juosta >>

žiūrėjo 4 714

Žymos

Atsiliepimų 3

  1. Vygandas    -  2021-10-11, 08:52

    Man atrodo, kad vakcinų pagrindinė paskirtis ir yra susilpninti imuninę sistemą, todėl žmonės tiesiog prievartaujami susileisti sau tą slopintoją, nes kitaip būtų sunku vykdyti pagrindinę PSO užduoti, – mažinti gyventojų skaičių…

    Atsakyti į šį komentarą
  2. Vrgggg    -  2021-11-18, 13:32

    Per visus kanalus ir visur apie tai yra sakoma per visus portalus, kad persirgus imnitetas yra didesnis. Kodėl straipsnyjemeluojate? Kad tai kažkas slapčia apie tai kalva? Tik klausimas, ar persirgus Covid liks gyventi imunitetas (jeigu nenumirs), kai nusilpęvos kojas vos ne vos perkeldami su pažeistais inkstais, kepenimus, plaučiais gyventi teks su puokšte negalavimų. Tokių matome aplink ne vieną. Jau geriau penkias vakcinas įsileisti, bet tik nedusti ligoninėse

    Atsakyti į šį komentarą

Rašyti Atsiliepimą


Taip pat skaitykite:

Šeimų Sąjūdis

Naujienlaiškio Prenumerata


Paremti infa.lt per PayPal
infa.lt

Apklausa

Kaip pasikeitė jūsų finansinė padėtis nuo 2022 m. pradžios?


Rodyti rezultatus

Leidžiama ... Leidžiama ...

Davė laisvę nevispročiams reikštis tegul dabar ir kenčia. Klimakso aktyvistai yra visiški atsilupeliai. :D...

Tokio brudo visur pilna. Kai Lietuvoje susibūrė paleckiukinių šaika "Geros kaimynystės su teroristine Rusija ir...

Mokesčiai - labai geras žmones žlugdyti, ypatingai smulkiuosius verslininkus. Kad tokie rinkėjai ne apie politiką...

Vėl reikalingas Tautos Atgimimo SĄJŪDIS, nes lyt-polit-iškrypėliai reiškiasi visu pajėgumu. Net Seime - berneliai, persirenginėjantys...

Šitas gėjžopos hienos administratorius vėl praleido progą patylėti....

Nu, bliad, čia tai joooo.... Atsiprašau, nesikeikti negaliu....

Ko tada norėti iš Rusijos užzombuotų žmonių, jeigu net Lietuvoje paleckiukiniai "serga" už "Putino saulę"....

Kinija - per galinga ir ekonomiškai sparčiai stiprėjanti šalis, todėl suprantama, jog PROTAUJANTIEJI, nenori pyktis...

Straipsnyje konstatuoti faktai neginčijami, tai tiesa, bet nepritariu minčiai, jog tai yra "sovietmečio atėjęs komunistų...

jix

deja, dauguma intelektualų dar miega, sąmoningas atsidavimas politiniam pandemijos ir karo naratyvui rodo, kad jiems...