infa.lt

Biznis: Izraelis siunčia Pietų korėjai 700 000 vakcinos dozių, kurias ši sugrąžins rudenį

Biznis: Izraelis siunčia Pietų korėjai 700 000 vakcinos dozių, kurias ši sugrąžins rudenį

07 liepos
07:41 2021

Vakcina Covid-19

Jeruzalė – Izraelis siunčia 700 000 koronaviruso vakcinos dozių į Pietų Korėją mainais į būsimą vakcinų gabenimą iš Pietų Korėjos į Izraelį jau rudenį, praneša Epoch Times.

Pagal susitarimą Izraelis perduos vakcinas „Pfizer“ į Pietų Korėją, siekdamas šį mėnesį paskiepyti daugiau šios Azijos šalies piliečių. Pietų Korėja tiek pat dozių Izraeliui išsiųs jau rugsėjo mėnesį, pridūrė pareigūnai.

„Tai yra abipusė nauda”, – sakoma Izraelio ministro pirmininko Naftali Bennetto pareiškime. Susitarimas „sumažins tarpus“ vakcinos prieinamume.

Jungas Eun-kyeongas, geriausias Pietų Korėjos infekcinių ligų ekspertas, patvirtino sandorį. Ji teigė, kad Seulo vyriausybė ir toliau vykdys apsikeitimo sandorius su kitomis šalimis.

„Mes tikimės, kad per ketvirtąjį ketvirtį turėsime pakankamai vakcinų, kad tęstume savo skiepijimo kampaniją”, – sakė Jungas, Korėjos ligų kontrolės ir prevencijos agentūros direktorius.

Abi šalys praneša apie naujų infekcijos protrūkių plitimą. Pietų Korėja ketvirtadienį antrą dieną iš eilės naujų COVID-19 atvejų skaičius išaugo iki  700. Izraelis skelbia, kad per tris mėnesius pasireiškė daugiausiai naujų delta varianto infekcijos atvejų. Abi vyriausybės esą svarsto būdus, kaip sustabdyti viruso plitimą.

Pietų Korėjoje iki šiol pirmąsias dozes gavo apie 30 procentų gyventojų. Izraelis visiškai paskiepijo beveik 5,3 milijono savo žmonių iš 9,3 milijono gyventojų.

Bennettas teigė, kad susitarimas, dėl kurio jis asmeniškai derėjosi su „Pfizer“ generaliniu direktoriumi Albertu Burla, yra pirmasis tokio pobūdžio susitarimas tarp Izraelio ir kitos šalies. Izraelio vakcinas dar reikia išbandyti po jų atvykimo į Pietų Korėją, pridūrė jis.

Kalbos apie tai, kad Izraeliui rūpi Pietų Korėjos gyventojų sveikata, žinoma, gryniausias populizmas. Greičiausiai tų turimų vakcinų galiojimo laikas artėja į pabaigą ir Izraelis tiesiog nespėja jų panaudoti, todėl atideda iki rudens, kai gaus šviežesnes vakcinas ir bus daugiau pasiruošusių skiepytis žmonių. Panašus atvejis dabar vyksta Lietuvoje, kai prieš kelias dienas mūsų SAM paaukojo Taivanui 20 000 tūkstančių dozių. Tiesiog padovanojo. Vakcinas, kurias apmokėjo Lietuvos mokesčių mokėtojai. (Plačiau apie tai: https://infa.lt/61679/lietuva-savo-mokesciu-moketoju-apmoketas-vakcinas-dovanoja-taivanui/). Nes įsigijo jų tiek, kiek Lietuvoje niekad negyveno žmonių.

PAREMTI infa.lt         → Naujienlaiškis

Visa naujienų juosta >>

žiūrėjo 80

Žymos

1 Atsiliepimas

  1. Op    -  2021-07-07, 14:10

    Durnių mokint, ką mirusį gydyt!!!

    Atsakyti į šį komentarą

Rašyti Atsiliepimą


Taip pat skaitykite:

Šeimų Sąjūdis

Naujienlaiškio Prenumerata


Paremti infa.lt per PayPal
infa.lt

Apklausa

Kaip pasikeitė jūsų finansinė padėtis nuo 2022 m. pradžios?


Rodyti rezultatus

Leidžiama ... Leidžiama ...

Mokesčiai - labai geras žmones žlugdyti, ypatingai smulkiuosius verslininkus. Kad tokie rinkėjai ne apie politiką...

Vėl reikalingas Tautos Atgimimo SĄJŪDIS, nes lyt-polit-iškrypėliai reiškiasi visu pajėgumu. Net Seime - berneliai, persirenginėjantys...

Šitas gėjžopos hienos administratorius vėl praleido progą patylėti....

Nu, bliad, čia tai joooo.... Atsiprašau, nesikeikti negaliu....

Ko tada norėti iš Rusijos užzombuotų žmonių, jeigu net Lietuvoje paleckiukiniai "serga" už "Putino saulę"....

Kinija - per galinga ir ekonomiškai sparčiai stiprėjanti šalis, todėl suprantama, jog PROTAUJANTIEJI, nenori pyktis...

Straipsnyje konstatuoti faktai neginčijami, tai tiesa, bet nepritariu minčiai, jog tai yra "sovietmečio atėjęs komunistų...

jix

deja, dauguma intelektualų dar miega, sąmoningas atsidavimas politiniam pandemijos ir karo naratyvui rodo, kad jiems...

uz tai kad isreiskia demokratiska sprendima, o demokratija negali buti numeruojama pagal apibrezima......

vža kur tu, nato išsigando Putino!?...