infa.lt

Paskelbus apie vakcinų atsiradimą ir būtinybę skiepytis – Europoje padidėjo spaudimas visuomenėms

Paskelbus apie vakcinų atsiradimą ir būtinybę skiepytis – Europoje padidėjo spaudimas visuomenėms

19 gruodžio
10:00 2020

Coviid - Žaidimas baigtas

Paskelbus apie vakcinų atsiradimą Europoje padidėjo spaudimas visuomenėms

Vakcinų gamintojoms paskelbus apie baigiamąsias vakcinų sertifikavimo procedūras ir pirmųjų vakcinų dozių pajudėjimą į jas užsakiusias valstybes – staiga, kaip pagal susitarimą visur imta skelbti apie situacijos su koronavirusu blogėjimą ir gyvenimo (išgyvenimo?) sąlygų griežtinimą.

Žinoma, apie jokį susitarimą nėra jokios kalbos, viskas tik sutapimas ir nieko daugiau, sutapimas netgi tai, kad skirtingo gyventojų tankio, geografinių sąlygų, darbo ir sveikatos apsaugos valstybėse sąlygomis, koronaviruso plėtra vyksta labai panašia eiga ir mastu.

Ir netgi priemonės kovojant su infekcija panašios, kaip du vandens lašai. Nes, pastebėkime – nors nė vienoje valstybėje nebuvo gauta teigiamo rezultato nuo tokių priemonių (gyvenimo sąlygų žmonėms ir sąlygų verslui bloginimo) – jų atkakliai laikomasi visur kaip kokio išganymo.

Kaukės padeda? – Padeda. Izoliacija padeda? – Padeda. Komendanto valanda padeda? – Padeda.

Viskas padeda, kas tik apriboja ekonomikos augimo galimybes ir žmonių gerbūvį. Padeda gąsdinti žmones ir savo rankomis (pagal svetimas komandas) griauti valstybių ekonomikas.

Tačiau nuo viruso nepadeda, nes, pasak epidemiologinės situacijos statistikos ir tos statistikos ekspertų vertinimo – situacija negerėja. Virusas spjauna į visas saviizoliacijas ir net nemano trauktis.

Savižudžiai ir ekonomikų žudikai sako – griežtinsim sąlygas. Sąlygas išgyventi virusui?

Ne. Jie griežtins žmonių išgyvenimo sąlygas. Verslo išgyvenimo sąlygas. Ką sėkmingai darė ir iki šiol. Virusas gi – spjauna į visas jų taikomas sąlygas, ir pasak „ekspertų“, kurie anksčiau su juo niekada nėra susidūrę, sėkmingai plinta toliau.

Euronews skelbia – Europos šalys griežtina apribojimus žmonėms savo šalyse.

Paskaitome apie savižudžių valstybių viešai skelbiamą himną beprotybei:

Šveicarijoje nuo antradienio iki sausio 22 d. bus uždaryti restoranai, muziejai, bibliotekos, sporto salės. Tačiau sanitarinių priemonių klausimas slidinėjimo kurortuose priklauso kantonų valdžios kompetencijai. Slidinėjimo stotys ir toliau veiks, jei leis epidemiologinė situacija. (Kadangi situaciją vertina suinteresuota vietos valdžia – poilsiauti ir slidinėti ten bus saugu).

Austrijos valdžios institucijos paskelbė trečiąjį kietą užsiblokavimą nuo pasaulio: nuo gruodžio 26 d. iki kitų metų sausio 24 d. visą parą veiks Komendanto valanda. Dalyvaujantiems nemokamuose masiniuose koronaviruso testavimuose bus leista palikti karantiną anksčiau laiko. Šie žmonės, turėdami neigiamą testo rezultatą, galės apsilankyti parduotuvėse ir važiuoti atostogauti. (jie, esą jau nebegali niekur užsikrėsti ir toliau platinti virusą). Sprendimų priėmimas dėl slidinėjimo stočių paliekamas regioninių administracijų valia. (Jei slidinėjimo stočių savininkai yra artimi administracijai – ten slidinėti bus saugu).

Slovakijoje nuo gruodžio 19 dienos uždaromos parduotuvės, kuriose neparduodamos būtiniausios prekės, taip pat įmonės, teikiančios buitines paslaugas gyventojams (trūkus vamzdžiui skęs visas namas arba bus paliktas be vandens). Respublikos piliečiams leidžiama palikti namus tik vykstant į darbą, lankantis pas gydytoją, pirkti vaistų ir maisto. Koronavirusu užsikrėtęs Slovakijos ministras pirmininkas Igoris Matovičius perėjo prie saviizoliacijos režimo. Žemės ūkio ministras ir aplinkos ministras dirba iš namų. (Todėl ir šalis gali dirbti arba nedirbti kaip jie).

Italija paskelbė karantiną visoje šalyje nuo gruodžio 24 iki sausio 6 dienos. Šiuo laikotarpiu parduotuvės bus uždarytos, išskyrus maisto prekių ir vaistines, kirpyklos dirbs. Draudžiama judėti iš vieno regiono į kitą. Barai ir restoranai neveiks, tačiau galima bus maistą išsinešti.

Švedija, atsisakiusi griežtų karantino priemonių per taip vadinamą pirmąją pandemijos bangą, dabar laikosi visos Europos kovos su koronaviruso plitimu strategijos. Nuo gruodžio 24 d. švedai privalės dirbti namuose, jei nebūtina būti biure ar darbe. Be to, įvedami besirenkančių žmonių skaičiaus apribojimai restoranuose, parduotuvėse ir sporto salėse. Jei priemonės neduos laukiamo rezultato, valdžia žada pereiti prie griežtesnės apribojimų tvarkos.

Kaip matome, net švedai negali pūsti prieš beprotybės bangą, nes, greičiausiai jiems grasinama kelionių sankcijomis (kas jau buvo pavasario serijoje), jei jie nesilaikys Europoje priimamų kovos su koronavirusu taisyklių. O kas jas konkrečiai priėmė ir kokios jos?

Kovos su koronavirusu priemonės

Jos prasideda nuo kuo platesnio testavimo, kuris pats savaime neduoda visiškai nieko ir tik parodo viruso RNR kodo paplitimo laipsnį. Dauguma nustatytų infekuotų žmonių perserga lengva forma arba neserga visai, (rimtai sergančių procentas visai nedidelis) todėl vadinti juos sergančiais negalima – jie paprasčiausiai neserga.

Tačiau propagandistai, kad infekcijos mastas atrodytų įspūdingesnis, juos pavadino besimptomiais ir priskyrė prie užsikrėtusiųjų sąrašo. Kad baisiau atrodytų.. Kodėl kalbame apie propagandą? – Todėl kad besimptomiai esame mes visi tie, kurie gyvename nejausdami jokių ligų simptomų.

Mūsų organizmuose gyvena begalės bakterijų ir virusų, tačiau apie juos kalbant kažkodėl niekas nesako, kad jų nešiotojai, t. y. mes, – esame besimptomiai.

Apie tuos, kurie neturi jokių ligų simptomų iki šiol buvo sakoma – sveiki žmonės. Jie niekuo neserga. Nes neturi jokių ligų požymių. Jokia liga netrukdo jiems gyventi.

Dabar gi, šios beprotybės bangos pagauti tie patys sveiki žmonės jau vadinami besimptomiais ligoniais. Esą jie nešioja ir platina koronavirusą. Kaip galima apkrėsti tuo, kuo nesergi?

Sveiko žmogaus imunitetas palaiko organizme visų virusų ir bakterijų balansą, kad nė vieni iš jų neimtų daugintis virš normos ir nesukeltų organizmui problemų. Ir kol šis balansas palaikomas – visi žmonės yra besimptomiai – tai yra, sveiki. Ir nieko niekuo apkrėsti iš principo negali.

Didžiausias krūvis ir išlaidos valstybėse tenka testavimo sričiai, Išmetama begalė mokesčių mokėtojų pinigų testams, kurių tikslumas daugiau nei abejotinas. Tą atvirai savo sprendime pareiškė net Portugalijos teismas. Bet testavimo apimtis visur siūloma didinti. Siekiant ko? Jie patys nežino.

Kitos priemonės, tokios kaip blokavimas, karantinas, saviizoliacija galbūt ir tikslingos nustatytiems užsikrėtusiems, tačiau visai nesuvokiamos, kai atliekamos visos šalies lygiu.

Kalėjimo iš valstybės padaryti vis tiek nepavyks, nors ir kaip to būtų siekiama, o kad siekiama – akivaizdu, tačiau Jungtinėse Valstijose aprašomi atvejai apie protrūkius kalėjimuose ir dėl to kylančius kalinių maištus, kas liudija, jog net įkalinimo sąlygos neduoda norimo rezultato.

Tai kam visa tai daroma? Kam Kaune keliai užkraunami statybiniais blokais, ribojant transporto srautus? Negi Kaune mažesnė infekuotų žmonių populiacija nei visoje Lietuvoje? Negi jie negali tos ligos platinti tarpusavyje, kaip kad minėtuose kalėjimuose?

Uždarose didelėse gyvulių fermose plinta ligos net nesant jokių kontaktų su išore ir todėl jie visi šeriami antibiotikais milžiniškais kiekiais. Ir tai leidžiama.

Bet, kažkodėl manoma, kad žmones uždarius miestuose ar namuose, tos ligos, kurios puola gyvulius – žmonių nepuls?

Visa tai kas šiandien vyksta mes galime pavadinti dviem pavadinimais (pasirinkite kuris patiks) – beprotybe arba verslo planu, siekiant nukirpti avis, pradžioj paskiepijant jas už jų pinigus (bet esą nemokamai), o po to primetant joms pačioms atsakomybę už galimas-tikėtinus neigiamus vakcinos poveikius.

Taip taip, apmokėti už pašalinius nepageidautinus skiepo poveikius teks mums patiems – vakcinų gamintojos nuo šios atsakomybės jau apsaugotos. O, kad avys nesipriešintų kerpamos, ypač prieš laukiamą „speiguotą žiemą“ (vidutinis ir smulkusis verslai sparčiai traukiasi ir užsidaro) – jos papildomai įvaromos į tvartus su dideliais plyšiais, pro kuriuos joms demonstruojami dar siaubingesni laukiantys jų dalykai – atskiri gardai su aklinomis sienomis, kuriuose net negirdėti gentainių mekenimo.

Ir išsigelbėjimas nuo viso to – pasidavimas pono valiai. Kūnu ir dvasia. Pasitikėjimas tuo, kad tas kiauras tvartas virs nuostabiais rūmais iškart po kirpimo. Kad po kirpimo išbėgus į lauką ten lauks sultinga žolė ir šilta saulė (nors už lango speiguota žiema).

Jie dabar totaliai, visame pasaulyje pradeda visuotinę cenzūrą prieš tuos, kas pabando bent užsiminti apie esamos situacijos nenormalumą žmonijos gerovės atžvilgiu. Jie pradeda cenzūruoti net interneto istoriją, atknisdami ankstesnę medžiagą, kuri buvo paskelbta dar gerokai iki šios, taip vadinamos pandemijos ir kuri, netrukdžiusi tada, nors skelbė tas pačias tiesas – trukdo šiandien, nes apverčia šiandienę situaciją nenaudinga jiems linkme.

Ir jie žino ką daro ir kodėl. Nežinome mes, nes korona užspaudusi ir akis ir smegenis neleidžia sugretinti faktų su tuo, kas mums kalbama.

Todėl, šiandienis pasirinkimas yra gan sudėtingas, turint omenyje tai, kad pasirinkus kuo laikyti šiandienį pasaulį – beprotnamiu ar avių tvartu, kur įgyvendinamas verslo planas – tektu atitinkamai ir imtis priemonių į tai reaguojant (nenorint pripažinti savęs bepročiu ar kerpama avimi).

Kurios tabletės norite Raudonos – reiškiančios tiesą, ar Mėlynos – reiškiančios užmarštį ir gyvenimą lyg nieko neįvyko toliau?

Algis (autorius redakcijai žinomas)

PAREMTI infa.lt         → Naujienlaiškis

Visa naujienų juosta >>

žiūrėjo 679

Žymos

Atsiliepimų 2

 1. Vitalijus    -  2020-12-19, 11:10

  Šveicarijoje tik uždarys, o pasmus jau antras mėnuo kaip viskas uždaryta iš to ką jie ruošiasi uždaryti. Ir pas mus situacija nevaldoma, nors gyventojų tankis 45 gyventojai ant vieno kvadratinio kilometro. Singapūre 7982 žmonės ant kvadratinio kilometro ir jie įveikė pandemiją. Nebenusimato nei antros bangos, nei trečios. Ir ten vyks pavasarį pasaulio ekonominis forumas. Pamąstymui.

  Atsakyti į šį komentarą
 2. Zigmantas CKB    -  2020-12-19, 11:28

  Šaunuolis Algis, teisingai sudėjo faktus ir įvardino priežastį, kodėl esame uždaromi į kalėjimus ir kodėl smulkus ir vidutinis verslas yra žudomas.
  Viso COVID 19 priemonės – tai tiesiog didelis verslas ir nieko daugiau, niekam realybėje neįdomios žmonių gyvybės, nes jeigu jos būtų įdomios, tai nebūtų skatinami abortai. O dabar farmacijos oligarchams yra svarbiau turėti kuo daugiau sergančių, bet ne sveikų, tuomet farmacininkai įgyja nuolat melžiamų karvių, o jeigu dar sugalvoji gretutinį neblogą versliuką – dirbtinio apvaisinimo ar tranlytinių operacijų apmokėjimą iš mokesčių mokėtojų kišenės, tai jau visai gerai – labai panašiai, kaip turėtum vištą dedančią auksinius kiaušinius. Būkime kritiško mąstymo ir būkime sveiki. TMD.

  Atsakyti į šį komentarą

Rašyti Atsiliepimą


Taip pat skaitykite:

Šeimų Sąjūdis

Naujienlaiškio Prenumerata


Paremti infa.lt per PayPal
infa.lt

Apklausa

Kaip pasikeitė jūsų finansinė padėtis nuo 2022 m. pradžios?


Rodyti rezultatus

Leidžiama ... Leidžiama ...

Mokesčiai - labai geras žmones žlugdyti, ypatingai smulkiuosius verslininkus. Kad tokie rinkėjai ne apie politiką...

Vėl reikalingas Tautos Atgimimo SĄJŪDIS, nes lyt-polit-iškrypėliai reiškiasi visu pajėgumu. Net Seime - berneliai, persirenginėjantys...

Šitas gėjžopos hienos administratorius vėl praleido progą patylėti....

Nu, bliad, čia tai joooo.... Atsiprašau, nesikeikti negaliu....

Ko tada norėti iš Rusijos užzombuotų žmonių, jeigu net Lietuvoje paleckiukiniai "serga" už "Putino saulę"....

Kinija - per galinga ir ekonomiškai sparčiai stiprėjanti šalis, todėl suprantama, jog PROTAUJANTIEJI, nenori pyktis...

Straipsnyje konstatuoti faktai neginčijami, tai tiesa, bet nepritariu minčiai, jog tai yra "sovietmečio atėjęs komunistų...

jix

deja, dauguma intelektualų dar miega, sąmoningas atsidavimas politiniam pandemijos ir karo naratyvui rodo, kad jiems...

uz tai kad isreiskia demokratiska sprendima, o demokratija negali buti numeruojama pagal apibrezima......

vža kur tu, nato išsigando Putino!?...