infa.lt

Lidl akcija – viena iš priežasčių, kodėl verta rinktis šią parduotuvę

09 gruodžio
11:30 2020

Lidl parduotuvė

Šiandien „Lidl“ parduotuvių tinklas mūsų šalyje yra sulaukęs tikrai nemažo susidomėjimo, tad nieko nuostabaus, kad tai skatina šios bendrovės plėtrą. Galime pasidžiaugti, kad „Lidl“ parduotuvių skaičius mūsų šalyje yra sparčiai augantis, todėl vis daugiau pirkėjų gali įsitikinti šios parduotuvės privalumais. Paskelbta tam tikra Lidl akcija gana dažnai tampa pagrindine priežastimi, kodėl nusprendžiama apsilankyti šio prekybos tinklo parduotuvėse, tačiau mažesnės prekių kainos tikrai nėra vienintelis šio prekybos tinklo privalumas. Priežasčių, kodėl verta rinktis būtent „Lidl“ parduotuves, yra ir kur kas daugiau, taigi, pravartu apžvelgti pačias svarbiausias.

Išskirtinis produkcijos asortimentas

Šio prekybos tinklo parduotuvėse galima rasti išskirtinių prekių, kurios nėra siūlomos jokiame kitame mūsų šalies prekybos centre, tad tuomet, jei norite išbandyti kažką naujo, rinkitės būtent šią parduotuvę. Kruopščiai atrinkti ypatingi pasiūlymai gali būti aktualūs ne tik tada, kuomet yra planuojami kasdieniai apsipirkimai, bet ir tuomet, kada ruošiamasi tam tikrai šventei, ar ieškoma ypatingos dovanos. „Lidl“ prekybos centre visuomet galima įsigyti aukštos kokybės drabužių ir avalynės, patalynės komplektų, gyvūnams skirtų prekių, įvairių įrankių, ir t.t. Svarbu žinoti, kad tam tikros prekės yra siūlomos tik konkrečiu numatytu laikotarpiu, todėl pasistenkite nepraleisti ypatingų pasiūlymų.

Dėmesys pirkėjų poreikiams

Daugumai mūsų yra aktualu apsipirkimo metu išleisti kiek įmanoma mažiau pinigų, todėl „Lidl“ rūpinasi, kad visa tai būtų kiek įmanoma lengviau pasiekiama. Lidl akcija gali padėti sutaupyti įsigyjant tam tikrą konkretų produktą, tačiau pravartu paminėti ir tai, kad šio prekybos tinklo parduotuvėse siūlomos kasdienės prekės kainuoja pigiau nei kitur. Atlikti skaičiavimai parodė, kad „Lidl“ būtiniausių prekių krepšelio kaina yra mažesnė nei kitų prekybos tinklų parduotuvių, taigi, tai yra tikrai svari priežastis rinktis būtent „Lidl“.

Sutaupysite ne tik pinigų, bet taip pat ir laiko

Džiugina tai, kad „Lidl“ ypatingą dėmesį skiria procesams prie kasų: rūpinamasi, kad pirkėjams tektų laukti kiek įmanoma trumpesnį laiką, todėl pastebėjus, kad laukiančių pirkėjų skaičius tap didesnis, nedelsiant yra atidaroma dar viena papildoma kasa. Pirkėjai neretai teigia, kad lankantis „Lidl“ parduotuvėse prie kasų tenka laukti kur kas trumpiau nei tuomet, jei yra pasirenkamas kitas prekybos centras, todėl tai padeda sutaupyti iš tiesų nemažai laiko.

Atsižvelgiama į pirkėjų nuomonę

Apsipirkę „Lidl“ parduotuvėje visada galite išreikšti savo nuomonę apie apsipirkimo patirtį. Tą galite padaryti tiesiog užpildę trumpą anketą „Lidl“ internetinėje svetainėje. Galite būti užtikrinti, kad šis prekybos tinklas visuomet atsižvelgia į pirkėjų nuomonę, ir tai prisideda prie spartesnio tobulėjimo.

Nors viliojanti Lidl akcija gana dažnai tampa svarbiausia priežastimi, dėl kurios yra pasirenkamas būtent šis prekybos tinklas, tačiau tuo šios parduotuvės privalumai tikrai neapsiriboja: „Lidl“ taip pat džiugina išskirtiniu asortimentu, mažesnėmis pastoviomis kainomis bei kitais svarbiais privalumais.

PAREMTI infa.lt         → Naujienlaiškis

Visa naujienų juosta >>

žiūrėjo 219

Žymos

0 Atsiliepimų

Rašyti Atsiliepimą


Taip pat skaitykite:

Naujienų Prenumerata

-

Gauti naujienlaiškį el-paštu

Įrašykite savo pašto adresą:

Paslauga nuo Google FeedBurner

Apklausa

Kokios naujienos labiausiai domintų infa.lt portale? (galima pasirinkti 3 atsakymus)


 • Lietuvos įvykiai ir politika (25%, 86 balsavo)
 • Užsienio įvykiai ir politika (23%, 80 balsavo)
 • Publicistika (nuomonės) (10%, 33 balsavo)
 • Viskas, kas išvardinta (9%, 32 balsavo)
 • ES vidaus politika (8%, 27 balsavo)
 • Sveikatos klausimai (7%, 24 balsavo)
 • Šeimos politikos klausimai (6%, 22 balsavo)
 • Technologijos (5%, 16 balsavo)
 • Ukrainos karas (3%, 10 balsavo)
 • Lyčių tapatybes-lygybės temos (2%, 6 balsavo)
 • Kriminalai (viso pasaulio) (1%, 5 balsavo)
 • Sportas (1%, 5 balsavo)

Viso balsavo: 145
Pradėta - 2023-04-02 @ 10:37
Pabaiga - 2023-05-02 @ 10:37

Leidžiama ... Leidžiama ...

100% yra visiška tiesa...

Hm

Nenustebino, senėjimo pagrindas yra ultravioletiniai spinduliai, o jų jis išvengią. Dinozaurų eroje atmosfera buvo gerokai...

Mes, Sudano vyriausybė sudarėme komisiją ir reikalaujame, kad Egiptas grąžintų iš Nubijos pagrobtą auksą (faraonų...

Europa nustoja pirkti is RosAL aliumini - tada rusai nebestatys tos AE. Paziuresim,ar issiplidys?...

"draugu" - neziopsok! Vienuoliktas Dievo isakymas,skia! :-D...

Visi sumokesime uz lustus,o kas dar ir pirks - net 2 kartus!...

Ne visi gi pasiryze ekonominiam suicidui JAV vardan!...