infa.lt

Situacija jau keičiasi Donaldo Trampo naudai

Situacija jau keičiasi Donaldo Trampo naudai

10 lapkričio
20:24 2020

Donaldas Trampas

Generalinis prokuroras Barras pavedė Teisingumo departamentui ištirti sukčiavimo rinkimuose atvejus visoje Amerikoje. Tam jis turi labai svarų teisinį pagrindą. Tai yra labai paprasta priemonė kovojant su didžiausiu bandymu Amerikos istorijoje įvykdyti politinę vagystę. Šioje situacijoje aš mieliau būčiau su mumis, „Trampo nacija”, nei su jais, nusikaltėliais iš Demokratų partijos, rašo americanthinker.com portalas.

Taip yra todėl, kad prezidentas Donaldas Trampas (Donald Trump) ir jo komanda dar 2017 m. sudėjo teisinius pagrindus tam, kad galima būtų išsiaiškinti tokį nusikalstamą elgesį ir patraukti baudžiamojon atsakomybėn jo vykdytojus:

Iš Teisės departamento federalinės rinkimų pažeidimų tyrimo procedūros vadovo (2017 m. aštuntasis leidimas): „Mūsų konstitucinė atstovaujamosios valdžios sistema veikia tik tada, kai sąžiningo balsavimo galia nėra atskiesta neteisingais biuleteniais, gautais sukčiavimo keliu“.

Tai, kad generalinis prokuroras vakar vakare pavartojo šią Teisingumo departamento teisinio katalogo formuluotę, nežada nieko gero tiems, kurie dalyvauja sukčiavimo rinkimuose veikloje.

Tiems žmonėms, prie kurių slenksčio ateis kostiumuoti vyrai ir moterys ir mandagiai paklaus: „Ar galėtumėte tai paaiškinti?“, gyvenimas pasikeis per vieną akimirką. Nes „tai“ yra federalinis nusikaltimas, už kurį baudžiama įstatymu.

Tą akimirką, kai tyrėjai paklausia žemesnio lygio darbuotojo, kokį vaidmenį jis atliko klastodamas šiuos rinkimus, visas masinis sąmokslas pradeda byrėti.

Galų gale, koks jaunas aktyvistas nori patekti į kalėjimą už Džo Baideną? Kol kas panašu, kad Baidenui bus sunku apsaugoti net savo paties sūnų nuo galimų teisinių kaltinimų padarius baudžiamąjį nusikaltimą.

Atkreipkite dėmesį į tai, kai pasakiau „vyrai ir moterys su kostiumais“. Taip yra dėl mano tiesioginės asmeninės patirties dirbant oficialiai su FTB specialiaisiais agentais. Aš nekalbu apie specialiųjų tarnybų vadovus, atstovaujančius Giluminei valstybei (Deep state).

Aš tvirtai tikiu sąžiningumu ir pagarba teisinei valstybei, kurią šioje srityje palaiko FTB specialieji agentai. Be sąžiningų FTB agentų vietose, yra ir rimtai nusiteikusi JAV maršalų tarnyba. Prie viso to dar liko nemažai sąžiningų slaptųjų tarnybų agentų.

Negalima vertinti pagal siaubingą tokių žmonių kaip James Comey ir panašių į jį Vašingtono pareigūnų nekompetencją, visų FTB agentų. Ne visi jie yra giluminės valstybės niekšai.

Federaliniai prokurorai taip pat turi laikytis aiškių teisinių taisyklių, nes Aukščiausiasis Teismas jau yra sukūręs precendentą dėl bendranacionalinių sukčiavimo rinkimuose bylų.

O dabar dar viena didelė ir bauginanti staigmena rinkimus vagiantiems nusikaltėliams: vidaus saugumo departamente atsirado nauja federalinė komanda:

Rinkimų Infrastruktūros Saugumas

Sąžiningi ir laisvi rinkimai yra Amerikos demokratijos skiriamasis požymis. Amerikos žmonių pasitikėjimas savo balsų verte labai priklauso nuo jų pasitikėjimo infrastruktūros saugumu ir atsparumu, kas sudaro rinkimų galimybę šalyje. Atitinkamai, saugus ir tvarus rinkimų procesas yra gyvybiškai svarbus nacionalinis interesas ir vienas iš svarbiausių CISA prioritetų.

CISA siekia dirbti su tais, kas stovi pirmosiose rinkimų linijose – valstijų ir vietos vyriausybėmis, atsakingais už rinkimus federaliniais partneriais ir tiekėjais – siekiant kontroliuoti rizikas šalies rinkimų infrastruktūrai. CISA išliks skaidri ir lanksti savo pastangose apsaugoti Amerikos rinkimų infrastruktūrą nuo naujų ir besikeičiančių grėsmių.

Šiandien jau matomas praktinis šių komandų kovos 2020 m. rinkimų kampanijoje rezultatas.

Tyrimai kol kas vyksta vietoje, o federaliniai prokurorai kaupia nepaneigiamus įrodymus, kurie bus siunčiami Aukščiausiajam teismui. Įtariu, kad sąmokslas subyrės, kai maži ir vidutiniai politiniai sukčiai ims ieškotis saugių prieglobsčių ir teisinės apsaugos.

Viskas paprasta: daugelis tų, kurie dabar yra patraukti baudžiamojon atsakomybėn už kompiuterinio balsavimo „nesėkmes“, gali pamatyti galimybę išeiti iš kalėjimo bendradarbiaudami su federalinėmis tarnybomis.

Ar jie mano, kad gali pateisinti savo veiksmus „kompiuterio klaida“? Bet kuriame teisme ši versija iš karto žlugs, o tada nemaža dalis balsų gali grįžti kitai pusei.

Galų gale laimės prezidentas Trumpas. Tiesiog pažiūrėkite į šią antraštę viename vietiniame leidinyje Mičigane – pagrindiniame mūšio lauke: „Kompiuterio triktis buvo ištaisyta, o pralaimėjęs respublikonas tapo Oaklando apygardos nugalėtoju”.

Įtariu, kad netrukus bus ištaisytos daugelis „kompiuterio klaidų“.

Tie sąmokslininkai, kurie ėjo „analogišku“ keliu, klastojo popierinius biuletenius arba išmetė balsus už D.Trampą ir pridėjo neteisėtus balsus už Baideną, gali tapti liudininkais, bendradarbiaujančiais su federalais. Arba patekti į kalėjimą už sunkų nusikaltimą.

Edas Timperlake’as yra buvęs kongreso pareigūnas, buvęs jūrų pėstininkas ir kelių knygų apie Vašingtono pelkę autorius.

Straipsnio vertimas iš „The tide is already turning for President Trump”

PAREMTI infa.lt         → Naujienlaiškis

Visa naujienų juosta >>

Atsiliepimų 6

 1. Eglė    -  2020-11-11, 09:49

  Valio!!! kaip vaikas apsidžiaugiau 🙂

  Atsakyti į šį komentarą
 2. Vilija    -  2020-11-11, 20:35

  Tiesa visada nugali!

  Atsakyti į šį komentarą
 3. juju    -  2020-11-12, 17:59

  youtube.com/watch?v=SGv7DHQyLZs

  Atsakyti į šį komentarą
 4. Vitalis    -  2020-11-15, 21:09

  Dar kartą skelbiu: dauguma pasidavė melo tėvui velniui… bet velniui uždrausta kištis, kad žmogus pats pasirinktu su kuo: Tiesa ar melu… velnias išduos jo pasekėjus(vizija)…

  I proclaim once again: a lot of lies have been surrendered to the father of the devil … but the devil is forbidden to interfere when the man himself has chosen with whom: Truth or lie … the devil will betray his followers (vision) …

  Atsakyti į šį komentarą
 5. Rita    -  2020-11-22, 01:44

  Kokiu baisių melu zmonys yra baugina į dusina į, slugdomi verslai, ir niekas negali nieko padaryti, negi nėra aukščiausiojo teismo. Kad nubausti nieksus

  Atsakyti į šį komentarą

Rašyti Atsiliepimą


Taip pat skaitykite:

Šeimų Sąjūdis

Naujienlaiškio Prenumerata


Paremti infa.lt per PayPal
infa.lt

Apklausa

Kaip pasikeitė jūsų finansinė padėtis nuo 2022 m. pradžios?


Rodyti rezultatus

Leidžiama ... Leidžiama ...

Šiam Dievo kūriniui baigiasi galiojimo laikas....

Beverčiai pinigai 💸. Ukraina juodoji skylė. Doleriui šakutės. Ateina CBDC...

Hm

Vakarietiškos haubicos šaudo toliau ir tiksliau, o ką jau kalbėti apie himars. Kai tik Ukraina...

Ligonis yra ligonis, ir tuo viskas pasakyta, nes viskas, kas nenormalu - yra nenormalu.....

Parašėt su žiauriai gera jumoro doze....

Tavo galvoje labai didelis auglys. Reikėtų gydytis. Jis užspaudė smegenis ir nebegali toliau mąstyti, liko...

Pilnas internetas kaip žmonėms padeda rasti kelią į puolamąją gvardiją....

Hm

...beje bendrauja lietuviškai. Užsiregistravau anglų kalba, kai pradėjom bendrauti, paklausiau ar galim bendrauti lietuviškai, iš...

Na nebent į NATO arklides reikia tiuteišiškos veislės transžirgo....

Vieni sako 1:6 kiti sako 6:1 ir kas patikrins duotu metu. Gal būt galima kažkiek...

Kiek čia amerikosų ir anglosaksų subinlaižių. Ar jiems taip gerai švabistai moka ar tiek nukvakę???...