• Parama infa.lt veiklai
 • Apie infa.lt
 • Rinkmenos
 • Galerija

infa.lt

PSO netyčia prasitarė, jog koronavirusas ne ką pavojingesnis žmonių gyvybei nei sezoninis gripas

PSO netyčia prasitarė, jog koronavirusas ne ką pavojingesnis žmonių gyvybei nei sezoninis gripas

09 spalio
10:39 2020

Kaštonai

Anoniminiai Delfi specialistai jau pareiškė, kad ši medžiaga – tai įžūlus melas, nors ji remiasi visais oficialiai paskelbtais duomenimis (į kuriuos straipsnyje yra visos nuorodos), ir tik iš tų duomenų išvesta išvada yra padaryta šio straipsnio autorių. Kitaip tariant, Delfi teigia, jog faktas, apie kurį skelbia PSO, kad 10% pasaulio visuomenės, galimai serga koronavirusu, nėra patikrintas, nes „PSO tik spėja“, todėl juo remtis išvedant mirtingumo nuo koronaviruso skaičius ir sulyginant juos su gripo mirtingumu (0.14%) yra neteisinga, teigia Delfi. Todėl pagal šiuos spėjamus skaičius daryta išvada yra įžūlus melas dar ir dėl to, kad PSO nieko neminėjo apie gripą, konstatuoja Delfi.

PSO apie gripą neminėjo – tuos skaičius apie gripą pateikė straipsnio autoriai, sulyginę mirtingumą nuo gripo su gautais skaičiais iš PSO teiginių ir oficialiais mirtingumo nuo koronaviruso rodikliais išvestais po PSO pareiškimo apie 10% koronavirusu sergančių Pasaulio žmonių.

Dar Delfi mini, kad neteisinga pati skaičiavimo logika, nes, esą, skaičiuojant, kad yra daugiau sergančiųjų, tai ir mirusiųjų nuo koronaviruso turėtų būti daugiau, (o štai mirusiųjų daugiau ir nėra) nei skelbiama oficialiai (anonimiškai mirusių? Besimptomiškai?).

Apie tai kalbėti net neverta, nes mirti besimptomiškai ar anonimiškai neįmanoma, skirtingai nuo anoniminio viruso nešiojimo, nepasireiškiant simptomams, neregistruojant ligos ir niekur niekur nesikreipiant (apie ką ir kalba PSO) – visos mirtys suregistruotos oficialiai, tada apie skaičiavimo logiką paliekame spręsti Jums, skaitytojau. Visko esmė tokia – yra pateikta PSO skaičivimas, jog serga 10% pasaulio gyventojų ir yra oficiali mirčių nuo koronaviruso statistika. Vietoje to, kad vadintų melagiu PSO – Delfi vadina melagienomis gautą matematinę išvadą.

Pagrindinė Delfi mintis – tai ką kalba PSO yra neoficialūs duomenys, todėl jais remtis atliekant savo skaičiavimus negalima – tačiau tais duomenimis labai remiasi viso pasaulio spauda (tame tarpe ir Lietuvos) gąsdindama visuomenę koronaviruso grėsme. Gąsdinimui šie „neoficialūs“ PSO duomenys netgi labai tinka, ir Delfi jų kažkodėl necenzūruoja netikrina ir neneigia, kaip neoficialių ir kaip feiko..

Savo skaitytojams siūlome vadovautis blaiviu mąstymu ir patiems patikrinti viską, kas užrašyta šioje medžiagoje – nuo savęs infa.lt čia nepridėjo nieko, kas nebūtų oficialiai paskelbta Pasaulyje iki tol, ir ką, kaip tiesą, yra skelbęs pats DELFI portalas.

Pasaulio sveikatos organizacija (PSO) pagaliau netyčia patvirtino tai, ką mes (ir daugelis ekspertų bei tyrimų) sakėme kelis mėnesius – koronavirusas nėra labiau mirtinas ar pavojingesnis už sezoninį gripą, rašo .off-guardian.org portalas.

Aukščiausias PSO vadovybė šį pranešimą paskelbė specialios PSO vykdomosios valdybos sesijos, vykusios spalio 5 d., kurioje dalyvavo 34 nariai, metu, tik panašu, jog niekas iš dalyvavusių to iki galo nesuprato.

Sesijos metu PSO nepaprastųjų situacijų vadovas daktaras Michaelas Ryanas atskleidė, kad, jų manymu, maždaug 10% pasaulio žmonių yra užkrėsti „Sars-Cov-2“. Tai yra jų „geriausias vertinimas“ ir tai milžiniškas padidėjimas lyginant su oficialiai pripažintų atvejų skaičių (apie 35 mln.).

PSO atstovė, daktarė Margaret Harris vėliau patvirtino šį skaičių, teigdama, kad jis pagrįstas visų Pasaulyje atliktų plačių serologinio paplitimo tyrimų vidutiniais rezultatais.

Nežiūrint į tai, kad PSO bandė tai pateikti kaip kažką labai blogo – dr. Ryanas netgi sakė, kad tai reiškia, kad „didžioji pasaulio dalis išlieka pavojuje“. – tai iš tikrųjų gera žinia. Ir dar kartą patvirtina tai, kad virusas nėra toks mirtinas, kaip visi prognozavo.

Pasaulyje gyvena apie 7,8 milijardo žmonių, -iš kurių 10% užkrėstųjų sudaro 780 milijonų atvejų. Šiuo metu Sars-Cov-2 infekcijai priskiriamos 1 066 984 mirtys.

Sekant tuo, infekcijos mirtingumo rodiklis siekia 0,14% procento. Tai atitinka sezoninį gripą ir daugelio ekspertų iš viso pasaulio prognozes.

0,14% yra daugiau nei 24 kartus MAŽIAU, nei anksčiau, dar kovo mėnesį PSO skelbtas „preliminarus skaičius“, siekiantis 3,4%. Šis skaičius buvo naudojamas modeliuose, kuriais remiantis buvo pateisinami karantinai, „lockdowns“ ir kitadrakoniška politika Pasaulio valstybėse.

Faktiškai, atsižvelgiant į tai, kad tariamai mirusių nuo Covid-19 skaičius yra padidinamas, IFR greičiausiai, yra net mažesnis nei 0,14% ir gali liudyti, jog Covid yra dar mažiau pavojingas nei gripas.

Nė viena iš pagrindinių Pasaulio žiniasklaidos priemonių neatkreipė į tai dėmesio. Nors daugelis MIP (masinės informacijos priemonės) pranešė apie dr. Ryano žodžius, visos bandė paversti juos bauginančia antrašte ir paskleisti dar daugiau panikos.

Akivaizdu, kad nei jos, nei PSO nesugebėjo atlikti paprastų matematikos veiksmų, įrodančių, kad tai yra gera žinia. Ir kad Kovydo skeptikai visą laiką buvo teisūs nuo pat pradžių.

PARAMA. infa.lt Naujienlaiškis
žiūrėjo 19 791

Žymos

Atsiliepimų 6

 1. Dalia    -  2020-10-09, 13:54

  Na taip, vokiečių vedantysis virusologas Hendrik Streeck seniai tą sakė, bet , matyt, politikams naudingesnisgąsdinimo variantas

  Atsakyti į šį komentarą
 2. Elvyra    -  2020-10-10, 01:46

  Cha sakiau jau pirma diena, tik kodel medikai tylejo izrauke raukiamaji zieda? Medikai mokinisi, kad coronos virusai zinomi senai ir sukelia virsutiniu taku infekcija . Dar iki siol nepasisake , kad taip buvo yra ir bus. Virusu yra milijonai ir mes klausydami ju pezalu turetumem gyventi skafandruose ! Gyvenkim tarp virusu kaip visas naturalus pasaulis ir busim atsparus , priprate!
  Tai tuoj ta mafija PSO pasakys , kad visgi Elvyra yra teisi ir gyventi reikia su virusais ir bakterijom ir jau sergant gydyti, o ne sveikus uzkretinet, kad tipo imunitetas susidarytu, kada persirgus susidaro visam gyvenimui ir naturaliai patekus per isorinius filtrus !
  Is tiesu ne vienas cia nei mate, nei zino , pasitiki mokslu ir juo manipuliuotojais asabom. As jais netikiu, kada 21 amziuj dar nuo plauciu uzdegimu ar infaktu / insultu mirstama .

  Atsakyti į šį komentarą
  • marija    -  2020-10-10, 16:56

   Mirsta ir nuo plauciu uzdegimo , jei jis nera gydomas, o taip dazniausiai atsitinka su seneliais, o infarktais ar insultais tai irgi dabar zmones mirsta dazniau, kadangi neprisisaukia mediku prieglobscio, nes dabar virsuneje kovidas.

   Atsakyti į šį komentarą
  • anoniminis    -  2021-08-04, 15:50

   jei negydysi plaučių uždegimo manau mažą šansų išgyventi

   Atsakyti į šį komentarą
 3. Faktas    -  2020-10-11, 12:34

  Mano kaimynė, 80 metų senutė prieš kelias dienas papasakojo, kad jos pusseserės vyras pasikorė, tai ligoninėje nenorėjo išduoti jo mirties patvirtinimo dokumentų, reikalaudami, kad žmona pasirašytų, jog mirė nuo koronaviruso. Ir tokių atvejų daugybė, kai nenorima atiduoti lavonų, kol nesutinki, kad būtų patvirtintos mirtys nuo koronos. Ir net pinigų pasiūlymai buvo. Tai ta pasaulinė statistika visai neatitinka realių skaičių ir yra klastojama. Jei taip intensyviai ieškoti kitų ligų, tai vaizdai būtų baisesni nei korona.

  Atsakyti į šį komentarą
 4. eglė    -  2020-10-14, 16:10

  delfio „analitikai“ tokie apgailėtini atrodo su savo „argumentacija“/. Juk geriau buvo patylėt nei rodyti savo nekompetenciją, proto lankstumo ir argumentacijos trūkumą. Iš žiniasklaidos priemonės virto cenzūra, besikraunančia pigų kapitalą žemo lygio kritine rašliava. Jau nebesidalinų jų straipsniais. Gėda.

  Atsakyti į šį komentarą

Rašyti Atsiliepimą


Taip pat skaitykite:

Šeimų Sąjūdis

Naujienlaiškio Prenumerata


Paremti infa.lt per PayPal
Lasvas žodis

Apklausa

Ar pritariate dvigubai ir daugiau pilietybių?


Rodyti rezultatus

Leidžiama ... Leidžiama ...

Puikus,trisingas straipsnis...

Visi tie pasiteisinimai nieko nepateisina, tik politiškai prikabina makaronų ant ausų. Neišmanėlio postringavimai apie viską....

melas.gal ir gripuoja ,bet apie skiepus-melas...

Tai Lietuviškiausia partija,o trolių nenugalėsit,nes jie visus papirkę.Man gaila buvo klausyti ir žiūrėti kai buvote...

Kai žlunga pfaizergeitas, tai ir ne to grirbsies!...

Liūdna tiesa!...

Paxlovid uždraudė todėl kad nenori jūsų gydyti.MANAU JŲ MELO LAIKAS JAU PRIEJO FINIŠA ! Netylėkite...

Pagarba Jolantai,kuri žadiną liaudį, užhipnotizuotą pasakomis apie GEROVĘ !!! Po Nulio !!!...

Nei jis serga nei jis skiepyjosi. Šūdų malūnas. Čia tik avims akirta...

O kodėl mes negaunam vaistų Paxlovid, tik surūgusias vakcinas. Ačiū Pišei......