• Naujienos
 • Parama
 • Apie infa.lt
 • Rinkmenos
 • Galerija

infa.lt

SAM uždarė savo „Korona nemiega ir naktį“ skundimo grupę. Gėdingai neatlaikė nuotraukų su pažeidėjais-valdininkais srauto

SAM uždarė savo „Korona nemiega ir naktį“ skundimo grupę. Gėdingai neatlaikė nuotraukų su pažeidėjais-valdininkais srauto

24 rugpjūčio
00:43 2020
Valdas Adamkus

respublika.lt nuotr.

Vos prieš porą dienų Facebook socialiniame tinkle SAM sukurta „pranešėjų“ grupė „Korona nemiega ir naktį“, gėdingai uždaryta po to, kai į ją plūstelėjo nuotraukų srautas, kuriose fiksuoti A. Verygos nustatytų reikalavimų, apsauginių kaukių dėvėjimo atžvilgiu, valdininkų vykdomi pažeidimai.

infa.lt bendravo su keletu bandžiusių įkelti pažeidėjų nuotraukas žmonių, kurie skundėsi, jog grupės administratoriai, SAM atstovai, nepraleidžia nuotraukų į eterį.

Korona nemiega ir naktį

Grupė suarchyvuota | valdytojas SAM | infa.lt ekrano nuotr.

Jie visai racionaliai paaiškino to priežastį – juk tose nuotraukose iš šiandien vykusio, žurnalisto Andriaus Tapino organizuoto „laisvės kelio“, imituojančio „Baltijos kelią“ ir skirto Baltarusijai palaikyti, buvo užfiksuoti be kaukių D. Grybauskaitė (spausti čia, čia, oficiali čia), V. Adamkus, G. Nausėda (oficiali čia, neoficiali žemiau), L. Linkevičius (spausti čia) ir daug kitų žmonių. Kitose situacijose buvo užfiksuotas V. Landsbergis ir net pats premjeras Saulius Skvernelis su savo svečiu iš Baltarusijos – Svetlana Tichanovskaja – abu be kaukių (spausti čia) . S. Tichanovskaja apskritai visur nuotraukose be kaukės.

Daugybė žmonių, tame tarpe ir euroarlamentarė Rasa Juknevičienė dėvėjo vieno sluoksnio medžiagines kaukes, kurias dėvėti A. Veryga uždraudė dar ketvirtadienį.

Štai vienas iš naudotojų pranešimų, kuriuo minėtos grupės administratorių prašoma paskelbti jų atsiųstus pažeidimų faktus, spausti čia

SAM, matomai, tiesiog negalėjo sau leisti tokio skandalo – ministerija tikėjosi nuotraukų iš naktinių barų ir kavinių, kuriose būtų užfiksuoti be kaukių eiliniai žmonės, su kuriais galima būtų nesiskaitant susidoroti apdėliojant nežmoniškoms baudomis, skiekiančiomis 500-1500 eurų, o čia staiga…. OP.. ir visu gražumu pasirodė Lietuvos buvęs ir dar esamas elitas, kuo ramiausiai ir viešai spjovęs į visus SAM vadovo A. Verygos nurodymus.

Šioje neišsprendžiamoje situacijoje vienintelis dar belikęs ėjimas buvo uždaryti tą gėdingą iniciatyvą, kurios galutiniai rezultatai būtų, tikėtina, nunešę pačią SAM ir apsimesti… jog nieko nebuvo.

Visumoje prašosi prielaida, jog reikalavimas dėvėti kaukes yra deklaratyvus ir formalus – jis nėra nukreiptas į pandemijos sustabdymą, sprendžiant pagal tai ką matome – tuo netiki net priėmę tuos reikalavimus politikai. Šie reikalavimai taikomi tik tam tikrai pasirinktai visuomenės daliai, ir kai tik planas pakrypo ne ta, kaip tikėtasi linkme – jo vykdymas buvo nedelsiant nutrauktas.

infa.lt primena, jog dar penktadienį SAM vadovas Aurelijus Veryga kvietė Lietuvos žmones skųsti savo tautiečius ir fiksuoti kamera jų daromus pažeidimus ministro nurodymų atžvilgiu, kalbant apie kaukes ir dezinfekavimo skysčius bei visa kita, ir viską kas užfiksuota perduoti Sveikatos apsaugos ministerijai, kai tuo tarpu jo patarėja Lina Bušinskaitė nuėjo dar toliau, ji pasiūlė padarytas nuotraukas ir/ar vaizdo įrašus įkelti į specialią grupę Facebooke – „Korona nemiega ir naktį“.

Gitanas Nausėda

Prezidentas G.Nausėda: „Smagu matyti šypsenas susirinkusių žmonių veiduose“. (Laisvės kelias). | nuotr: Rolandas Parafinavičius | Facebook

Ir štai, ši Sveikatos apsaugos ministerijos, o greičiausiai palaimintas visos vyriausybės planas – patyrė gėdingą fiasko – „Skaldyk ir valdyk“ iniciatyva neatlaikė atsakomybės svorio ir tyliai užsidarė. Grupės nebėra.

Bet jūs galite susipažinti su SAM kvietimu žmonėms skųsti savo bendrapiliečius:
SAM kviečia žmones fiksuoti A. Verygos nurodymų pažeidimus naktinėse pasilinksminimo vietose

O gal ji dar atsigaus kitu pavidalu?

Kaip bebūtų – tai yra antivalstybinė iniciatyva, nukreipta Pavlikų Morozovų auklėjimo linkme, kurioje draugas gali skųsti draugą, o keršydamas ir sūnus tėvą. Kokio turi būti mąstymo politikai, kad sugalvotų tokią kovos su virusu taktiką?

Atsakymą, matomai, težino tik jie patys.. arba jų psichiatrai.

Papildymas:

Malonioji dalis. Sveikatos apsaugos ministerijai uždarius „Korona nemiega ir naktį“ grupę, – ją atkūrė aktyvistai, norintys pagelbėti valdžiai kovoti su koronaviruso pandemija, ir kviečiantys aktyvius žmones viešint joje valdžios vyrus ir moteris, kurie nesilaiko SAM vadovo, Aurelijaus Verygos nurodymų, dalinamų kovojant nuožmioje kovoje prieš mirtiną virusą.

Naujas grupės adresas čia: Korona nemiega ir naktį (Facebook)

Infa.lt
Paremkite infa.lt  
žiūrėjo 27 484

Žymos

Atsiliepimų 8

 1. orgazmas    -  2020-08-24, 01:08

  apėmė iš juoko.Kokie juokdariai, jiems cirke būt o ne politikoje :D
  Iškart į krūmus dėjo che che :) Kokios kaukės tegu pabando dabar prikibt. Visas nuotraukas iš interneto ištrauksiu kur valdžia grynom marmūzėmis sklaidosi :D

  Atsakyti į šį komentarą
  • Mindas    -  2020-08-24, 01:51

   siūlau paskubėti, visai galimas dalykas, greitai daugelio tų foto tiesiog nebeliks internete.

   Atsakyti į šį komentarą
   • Vladas    -  2020-08-24, 12:55

    įdomu kur jas sudėti ? turiu keletą Šaulių mero atvaizdų

  • VLADAS    -  2020-08-24, 12:53

   negalima , baus uš paviešinimą

   Atsakyti į šį komentarą
   • Kestutis Spudys    -  2020-08-24, 13:29

    Laivės kelio ir Baltijos kelio tokio kaip buvo, niekada nebus, užmirškite tai, nes visus tada užliūlavo pažadais ir dabar žmonės mato, ką gavo ir turi iš laisvos nepriklausomos Lietuvos partijų valdžios LR seime.
    Oi meluoja kerespondentas net akys nemirksi, užmiršo pasakyti, kiek kainuoja tiesioginė transliacija per televiziją, kas organizavo renginį, kas išsiėmė leidimus, kas apmokėjo vėliavas ir vėlaivytes, transportą, nes matyt buvo organizuojamas transportas visus atvežti ir retas kuris iš kito galo Lietuvos į šį renginį atvyks. Kokia kaina ir kiek Lietuvos žmonių pinigų išleista šiai akcijai? Kiek pinigų pet daugelį metų sukišo Lietuvos partijų valdžia baltarusių opozijai ir neaiškiems veikėjams? Gal tai Lietuvos žmonių pinigai surinkti mokesčiais?
    Įdomu, kiek po šio Lietuvos partijų valdžios renginio ir provakacijos prieš baltarusių valdžią, bus susirgusių ir užsikrėtėsiųjų korono virusu, nes kaukių pas daugelį nesimato nors Veryga sakė, kad tai kontroliuos policija ir skirs baudas už kaukių nedėvėjimą… Kas už tai mokės? Ar ateis organizatoriai aplankyti jūsų į ligoninę, ar parems?
    Tai avių banda, kuri paklūsta Lietuvos partijų valdžios norams ir nešvariems tikslams, nes patys tokie patys, einanantys už kitus, Lietuvoje nieko nekeis, nekovos dėl savo teisių, laisvių ir demokratijos ir nieko nedarys ir nekovos dėl savo išlikimo, o girsis kad parėmė baltarusius.
    Ko taip masiškai nesusirenkate prie LR Seimo pakovoti dėl demokratijos Lietuvoje ir savo, kaip žmogaus orumo, gero gyvenimo, savo laisvių ir teisių?
    Gal Lietuvoje ne tokia pati partijų valdžios diktatūra, kuri daro ką nori, pasitelkusi teisėsaugą ir visus kitus jiems pavaldžius?
    Koks čia tau gali būti Laisvės kelias? Kur jūs matote Lietuvoje laisvę, kai visus Lietuvoje nuskurdino, įvedė maisto talonus ir pavertė paklusniais avinais ir ubagais, kurie bijo pasakyti Lietuvos partijoms valdžioje kelis žodžius…
    Sustokite daryti nesąmones arba eikite iš valdžios, nes tai nepatinka mums visiems Lietuvoje ir žodį
    Ne Lietuvos valdžios savivalei už kurią jie patys saves nebaudžia.

 2. Bet    -  2020-08-24, 13:46

  Šiandien per žinias rodė tą „Lietuvos“ organizuotą akciją, bet, pasirodo jos nepalaikė net patys baltarusiai – jie neprisijungė Medininkuose prie lietuvių, ta grandinė ten ir pasibaigė.

  Atsakyti į šį komentarą
  • vytas    -  2020-08-26, 18:46

   Matomai su suvokimu problema- kaip leis baltarusiams jungtis, jei pasienis kontroliuojamas lukašenkinio saugumo, o ir pačioje šalyje pertvarų apstu.

   Atsakyti į šį komentarą
 3. profas    -  2020-08-24, 20:49

  Galima nuotraukas dėt į tą naują Koronos grupę – politikų foto dėt galima, jie vieši asmenys. Negalima tokių kaip mes, reikia leidimo klaust :D

  Atsakyti į šį komentarą

Rašyti Atsiliepimą


Taip pat skaitykite:

Paremti infa.lt per PayPal

Naujienų Prenumerata

-

Gauti naujienlaiškį el-paštu

Įrašykite savo pašto adresą:

Paslauga nuo Google FeedBurner

Šeimų Sąjūdis
Lasvas žodis

Apklausa

Seimas prašosi atlyginimų didinimo - ar reikėtų?


Rodyti rezultatus

Leidžiama ... Leidžiama ...
    Arvydas Daunys. Tikėjimas – Tik-Ėjimas vedantis tikslo link.

Arvydas Daunys. Tikėjimas – Tik-Ėjimas vedantis tikslo link.

0 atsiliepimų Skaityti visą įrašą
    Arkivyskupas Carlo Maria Vigano: „Tie, kurie priešinsis NWO, sulauks Dievo pagalbos ir apsaugos“

Arkivyskupas Carlo Maria Vigano: „Tie, kurie priešinsis NWO, sulauks Dievo pagalbos ir apsaugos“

atsiliepimų 3 Skaityti visą įrašą
    Džiaugsmingų velniai žino, ko! Arba kuo pavojingi kvailiai su iniciatyva

Džiaugsmingų velniai žino, ko! Arba kuo pavojingi kvailiai su iniciatyva

atsiliepimų 2 Skaityti visą įrašą
    Andrius Martinkus. Ar „prorusiškas“ patriotizmas yra blogesnis už „proamerikietišką“ patriotizmą?

Andrius Martinkus. Ar „prorusiškas“ patriotizmas yra blogesnis už „proamerikietišką“ patriotizmą?

atsiliepimų 3 Skaityti visą įrašą
    LŠS nario, valstybės tarnautojo, Irmanto Ostrausko, persekiojamo už kritiką – pareiškimas

LŠS nario, valstybės tarnautojo, Irmanto Ostrausko, persekiojamo už kritiką – pareiškimas

0 atsiliepimų Skaityti visą įrašą
    Pietų Afrikai sustabdžius vakcinų tiekimo traukinį – staiga atsirado Omicron atmaina. Sutapimas?

Pietų Afrikai sustabdžius vakcinų tiekimo traukinį – staiga atsirado Omicron atmaina. Sutapimas?

atsiliepimų 3 Skaityti visą įrašą
    Ramūnas Karbauskis. Kodėl Gabrielius Landsbergis ir Žygimantas Pavilionis kariauja su Kinija?

Ramūnas Karbauskis. Kodėl Gabrielius Landsbergis ir Žygimantas Pavilionis kariauja su Kinija?

atsiliepimų 2 Skaityti visą įrašą
    Jolanta Blažytė. APIE (NE)LAISVĘ

Jolanta Blažytė. APIE (NE)LAISVĘ

1 atsiliepimas Skaityti visą įrašą
    Aš nemokėsiu naujo automobilių taršos mokesčio (Video)

Aš nemokėsiu naujo automobilių taršos mokesčio (Video)

atsiliepimų 11 Skaityti visą įrašą
    Interviu su Seimo nariu Mindaugu Puidoku: Kas yra šūkio „Stipri Šeima – Stipri Valstybė“ autorius ?

Interviu su Seimo nariu Mindaugu Puidoku: Kas yra šūkio „Stipri Šeima – Stipri Valstybė“ autorius ?

atsiliepimų 6 Skaityti visą įrašą
    Jolanta Blažytė. Ups, o kas pasakys ačiū?

Jolanta Blažytė. Ups, o kas pasakys ačiū?

atsiliepimų 4 Skaityti visą įrašą
    Nekrofiliška Lietuvos režimo užsienio politika

Nekrofiliška Lietuvos režimo užsienio politika

0 atsiliepimų Skaityti visą įrašą
    Arvydas Daunys. Kreipiuosi į visus, kurie patys ar jų artimieji nukentėjo, galimai, nuo sveikatos sistemos

Arvydas Daunys. Kreipiuosi į visus, kurie patys ar jų artimieji nukentėjo, galimai, nuo sveikatos sistemos

atsiliepimų 6 Skaityti visą įrašą
    Linas Bitvinskas: kam reikalingi migrantai?

Linas Bitvinskas: kam reikalingi migrantai?

atsiliepimų 2 Skaityti visą įrašą
o

O ką darys su tai, kurie 30 metų vogė ir toliau sėkmingai vagia...

Tu žiūrėk man, kaip mokslas greitai kuria sintetines formas. Bet jokiu būdu mokslas negalėjo paleisti...

Lu

Čia galite palikti savo patirtį kitiems apmąstyt: 1000covidstories.com/ facebook.com/groups/covid.vakcinu.mirtys...

žiauru kur einam...

Ar ji pati besusigaudo ką šneka ???...

Hm

Teisybės dėlei reikėtų paminėti, jog krikščionybė gerokai jaunesnė už Kalėdų šventę. Net sunku pasakyti kiek,...

Blt skaitau ir savom akim netikiu. Cia gal bajeris koks? Cia gal kita blt planeta?...

Čia naujas bajeris?...

Ką ten ruošt, turint Afganistano patirtį :)...

Tikra demokratijos motina....

Šokis ant Koctitucijos kaulų...