• Parama infa.lt veiklai
  • Apie infa.lt
  • Rinkmenos
  • Galerija

infa.lt

Areštuota buvusi Džefrio Epsteino draugė Gislein Maksvel

Areštuota buvusi Džefrio Epsteino draugė Gislein Maksvel

03 liepos
12:42 2020
Džefris Epsteinas ir Gislein Maksvel

Joe Schildhorn | Patrick McMullan | Getty Images

JAV buvo areštuota britų verslininkė Gislein Maksvel (Gislane Maxwell), buvusi Džefrio Epsteino (Jeffrey Epstein) draugė. Jai pateikti kaltinimai suteneriavimu,  prekyba nepilnamečiais seksualinio išnaudojimo tikslais, sekso vakarėlių organizavimo dalyvaujant nepilnamečiams ir du kaltinimai dėl melagingų liudijimų. Dėl prekybos nepilnamečiais ir seksualinio išnaudojimo buvo kaltinamas ir velionis finansininkas Džefris Epsteinas..

1990-aisiais ir 2000-aisiais G. Maksvel palaikė glaudžius ryšius su D. Epsteinu. Tyrėjai mano, kad ji vaidino pagrindinį vaidmenį organizuojant seksualinius nusikaltimus.

Audrey Strauss, prokurorė:

„Įėjusi į artimesnį kontaktą su nepilnametėmis aukomis, Maxwell siekė jas paruošti naudodamas procesą, vadinamą „grooming“. Pavyzdžiui, aptardama seksą su jomis sekso temas, nusirengdama priešais jas ar būdama lytinio akto metu šalia aukos ir Epšteino“.

Po to merginos buvo apdovanojamos, vedant į kino teatrą, apsipirkti drabužių ar sumokant už mokslą, kad pasijustų esančios skolingos.

Tuo pat metu pabrėžiama, kad kaltinimai 58-erių Maxwell yra pareikšti dėl 90-ųjų viduryje vykdytų veikų, tada, kai įrodymai prieš Epsteiną buvo susiję su 2000-ųjų pirmąja puse.

Remiantis tyrimo duomenimis, 1994–1997 m., Maksvel tiesiogiai dalyvavo tiekiant 14-metes mergaites Epsteinui, kuris jas paversdavo savo sekso vergėmis.

Pasak žiniasklaidos pranešimų, būtent G. Maksvel, įtakingo žiniasklaidos magnato duktė, supažindino Džefrį Epsteiną su Didžiosios Britanijos princu Andrew.

Prieš mėnesį JAV teisingumo departamentas išsiuntė oficialų prašymą Londonui: jie nori pakviesti, kol kas dar tik liudyti Elizabeth II sūnų. Tačiau viena iš Epšteino aukų jau pareiškė, kad ji turėjo lytinių santykių su Jorko hercogu.

infa.lt primena, kad Džefris Epsteinas buvo rastas negyvas savo kalėjimo kameroje 2019 rugpjūčio 10 diena. Oficiali mirties priežastis – savižudybė, tačiau daugelis mirties aplinkybių iki šiol kelia daug klausimų. Tarp jų ir tokių, kurie neatsako, kodėl apsauginiai, turėję sustiprintai stebėti jo kamerą tą dieną to tiesiog nedarė arba pasismaugimo aplinkybės. Tuo pačiu, žinoma, jog visame tame seksualinio pasinaudojimo nepilnametėmis merginomis reikale dalyvavo aukšti valstybių politikai ir net karališkosios šeimos (įtariama) nariai.

PARAMA. infa.lt Naujienlaiškis
žiūrėjo 1 401

Žymos

0 Atsiliepimų

Rašyti Atsiliepimą


Taip pat skaitykite:

Šeimų Sąjūdis

Naujienlaiškio Prenumerata


Paremti infa.lt per PayPal
Lasvas žodis

Apklausa

Ar pritariate dvigubai ir daugiau pilietybių?


Rodyti rezultatus

Leidžiama ... Leidžiama ...

Na, kaltintojai ir turi kaltinti. O advokatai turėtų ieškoti PAAIŠKINIMŲ. Ir to meto APLINKYBIŲ įvertinimo....

kad pandemiju ir iprastu karu nebeuzteks,kad "sureguliuoti populiacija"!?...

patoso ir tragizmo,kad neabejotinai kandidatuos. Pamatysite!...

Ar Serbijos žmonės kaip ir Lietuvoj išsirinko seksualiai nenormalią valdžią?...

deretu energetika valdyti valstybei,o ne spekuliantams!...

ruosiasi palikti ta birza,nes ji tam ir sugalvota,kad kelti kainas....

referendumo duobkasys Tapinas to neleis!...

lygiu valdzios jau seniai turtuoliu UABai. Ir niekas ju nekeis,nes savo sponsoriu interesus jie atstovauja...

Nėra net žodžių kokius galima būtų panaudoti apibūdinti šitą valdžią. Lieka tik keiksmažodžiai. Per visą...

Infa.lt Pagarba jums kad esate ir Pirmyn ! Lietuvos žmones pavargo nuo melo ir apgaulės...

Naudingiausia tai būtų valdžia išjungti, kiek pinigų sutaupyta būtų tą siurbyklę išjungus, užgyventumėme kaip šveicarai...