• Parama infa.lt veiklai
 • Apie infa.lt
 • Rinkmenos
 • Galerija

infa.lt

Seksualiniai nusikaltimai: slapti Džefrio Epsteino pasauliai

Seksualiniai nusikaltimai: slapti Džefrio Epsteino pasauliai

15 rugpjūčio
10:26 2019
Džefris Epsteinas

Photograph: Handout/Reuters

„Po finansininko mirties Manheteno kalėjime, FTB atnaujino jo imperijos ir jo ryšių tyrimą. Tyrėjai, visų pirma, siekia nustatyti multimilijonieriaus, kaltinamo seksualiniais nusikaltimais prieš merginas-paaugles, vakarėlių, rengtų prestižiniams svečiams, bendrininkus“, – rašo „LeFigaro“ žurnalistas Morenas Picardas.

„(…) Paradoksalu, bet FTB agentams prireikė net mėnesio po Džefrio Epsteino (Jeffrey Epstein) arešto ir mirties jo kameroje Manheteno kalėjime , kad pagaliau atrastų priklausiusią mirusiam įtariamajam Šv. Džeimso salą JAV Mergelių salose, Karibų jūros centre ir dviejų valandų skrydyje nuo Majamio.

Šis vėlavimas nepaaiškinamas, nes „pedofilų sala“, taip pavadinta dar nuo pirmųjų Epsteino bėdų su Floridos teisėsauga 2007 m., ilgą laiką buvo vieta, kur vyko daugybė ištaigingų vakarėlių. prestižiniams svečiams, politikams, mokslininkams ir verslininkams “, – pažymi straipsnio autorius.

„(…) Nepaisant keistų vilkinimų, federaliniai teisėjai garantuoja, jog anksčiau ar vėliau bus pradėta baudžiamoji byla Epšteino bendrininkams, nepaisant to, kad jo teismo procesas, anksčiau numatytas 2020 m. birželio mėn. Niujorke, virto vien įrašu popieriuje.

Atlikus kratą „dvare“, buvo rastas suklastotas pasas, taip pat nuogų nepilnamečių nuotraukos, kurios atveria galimybę patraukti baudžiamojon atsakomybėn pirmojo rato dalyvius, asmeninius sekretorius ir Epšteino patikėtinius, taip pat nustatyti naujų aukų tapatybes, be tų šešiasdešimties, kurias prieš daugiau nei dešimt metų įvardino dienraštis „The Miami Herald“ “, – rašoma straipsnyje.

„Talentingasis“ misteris Džefris Epsteinas, sudėtingų finansinių schemų ir aukštos klasės prostitucijos virtuozas, be abejo, pasiėmė su savimi į kapą daugybę paslapčių. Tokių, kurios gali kelti pavojų klientų bei užkietėjusių ištvirkėlių reputacijai ir laisvei, už bendrininkavimą seksualiniuose nusikaltimuose prieš nepilnamečius Sent Džeimso saloje, Palm Byče ar Upper East Side, Ir net Prancūzijoje, kur auga susidomėjimas dažnais šio „labai ramaus amerikiečio“ vizitais, teigia Picardas.

(…) Jamesas Stewartas, specialusis „The New York Times“ korespondentas, panašu, yra paskutinis žurnalistas, susitikęs su Jeffrey Epsteinu jo namuose 2018 m. rugpjūčio 16 d. (…) Jeffrey Epsteinas nuolat kalbėjo apie savo, kaip „atstumtojo geranorės visuomenės“, padėtį, apie visas įžymybes, kurios juo pasitikėjo, patrauktas „jo žinomumo“, „be jokio sumišimo, kalbėjo apie intymiausius dalykus“, kurie priimdavo kvietimus vakarienei, nepaisydamas jo teisinių sunkumų, atsiduodančių nuosprendžiu..

„Kiekvienas žmogus turi savo paslapčių, o jo paties paslaptys, lyginant su kitais, jam atrodė nekaltos“, – rašo Niujorko žurnalistas, kuriam Epsteinas teigė, jog „daug žino apie visus šiuos žmones tokių dalykų, kurie galėtų juos potencialiai sunaikinti“, įskaitant jų seksualines nuostatas ir narkotikų vartojimą “.

Ypač Jeffrey Epsteinas mėgino įtikinti savo pašnekovą tuo, kad baudžiamosios bausmės už lytinius santykius su nepilnamečiais yra „kultūrinis iškrypimas“, išdrįsęs palyginti su homoseksualizmu, kuris ilgą laiką buvo uždraustas.

„Šios“ paslaptys „tik ir laukia galimybės išbristi iš po silpnai įtemptos uždangos. Epsteino mirtis dabar atpalaiduos visų tų namų darbuotojų, lėktuvo ekipažo narių, pasyviųjų bendrininkų, aukų, su kuriomis jis pasirašė informacijos neatskleidimo susitarimą, mainais į didelę finansinę kompensaciją, liežuvius.

Tardytojai ir tiriantieji žurnalistai turi puikią priežastį leistis Epsteino inicijuoto pedofilų tinklo pėdsakais: jo „juodoji knygelė“, brangioji adresų knygą, kurią 2015 m. paskelbė nuėjęs į praeitį tinklapis „Gawker“, kurioje daugybė asmens duomenų buvo uždrausta cenzūros „, – nurodo straipsnio autorius.

„Le Figaro “pavyko gauti neredaguotą egzempliorių, – rašoma straipsnyje.

– Be jau minėtų žinomų vardų buvusio finansininko bendraminčių tarpe, tokių kaip Donaldas Trumpas ir Billas Clintonas, figūruoja ir buvęs Ispanijos ministras pirmininkas Jose Maria Aznar, demokratas Johnas Kerry ir daugybė garsių prancūzų asmenybių: aktoriai, džetseteriai (jetsetter), pramonės magnatai, architektai, dizaineriai, modelių agentai.

O skyriuje su antrašte „masažas“ – tam tikras kineziterapeutas iš Saint-Tropezo ar Paryžiaus fotografas kartu su viešbučių adresais ir jaunų merginų mobiliųjų telefonų numeriais, kurios rodomos tik su vardu ir įdomiais užrašais: „visai nemoka angliškai“ arba „Nicole kontaktas“.

„Šios užrašų knygelės peržvalga įgyja ypatingą reikšmę po penktadienio amerikiečių teismo dokumentų publikacijos, kur 2 tūkstančių puslapių dokumente surašyti buvusios J. Epsteino aukos Virginijos Dzhuffre (buvusios Roberts) parodymai. 36 metų moteris, užverbuota Epsteino dar būdama paaugle, tarnavo jam kaip sekso vergė, o vėliau jis „dalijosi“ ja su keletu įtakingų vyrų“, – rašoma straipsnyje.

„(…) Pamažu pradeda aiškėti tragedija, įvykusi Ypatingajame Manheteno federalinio kalėjimo gyvenamajame bloke naktį iš rugpjūčio 9 į 10-ą. Būdamas vienas savo kameroje, Džefris Epsteinas, galimai, (tyrimas šiuo klausimu dar vyksta) pasikorė su paklodės pagalba.

Priešingai protokolui, reikalaujančiam lankyti kameras kas 30 minučių, J. Epsteinas buvo paliktas be priežiūros nuo trijų iki šešių valandų“, – nurodo leidinys.

„(..) Kol visi laukia skrodimo, vidinių anoniminių šaltinių aprašytas scenarijus patvirtina kelis protokolo pažeidimus, kuriuos teisingumo sekretorius Billas Barras laiko „keliančiais didelį nerimą“.

Prezidentas Donaldas Trumpas antradienį paragino atlikti išsamų tyrimą. Pirmosios šio „skaidrumo“ reikalavimo pasekmės: minimo kalėjimo viršininkas buvo laikinai nušalintas nuo pareigų, o du, tuo metu budėję sargybiniai, antradienio vakarą buvo išsiųsti į administracines atostogas.

Kalėjimo administracijos profsąjunga, savo ruožtu, pareiškė apie katastrofišką personalo trūkumą“, – reziumuoja Picard.

 

Paremkite infa.lt per PayPal, Patreon ar jums patogiu PAREMTI būdu. - Nuoširdžiai ačiū parėmusiems.
žiūrėjo 1 154

Žymos

1 Atsiliepimas

 1. ane    -  2019-08-15, 12:44

  apie žydą gerai arba nieko /// o čia dabar kas? ///

  Atsakyti į šį komentarą

Rašyti Atsiliepimą


Taip pat skaitykite:

Paremti infa.lt banko pavedimu
Šeimų Sąjūdis

Naujienų Prenumerata

-

Gauti naujienlaiškį el-paštu

Įrašykite savo pašto adresą:

Paslauga nuo Google FeedBurner

Lasvas žodis
Paremti infa.lt per PayPal

Apklausa

Ar dalyvausite "Didžiajame Šeimos Gynimo Marše 2022" gegužės 15 d?


 • Taip, būtinai (62%, 150 balsavo)
 • Dar nežinau, galbūt (24%, 59 balsavo)
 • Ne, nepalaikau (14%, 34 balsavo)

Viso balsavo: 243
Pradėta - 2022-05-01 @ 08:59
Pabaiga - 2022-05-14 @ 08:59

Leidžiama ... Leidžiama ...