infa.lt

Pabėgėlius nustojo leisti į naktinius Vokietijos Freiburgo miesto klubus

Pabėgėlius nustojo leisti į naktinius Vokietijos Freiburgo miesto klubus

sausio 23
19:18 2016

Vokietijos diskotekos

Beveik visi naktiniai vokiečių miesto Freiburgo klubai ir diskotekos nustojo leisti pabėgėlius arba apribojo jų buvimą juose. Apie tai praneša vokiečių leidinys Badische Zeitung.

Sekant laikraščio informacija, iki tol keliose pasilinksminimo užeigose buvo įvykę keletas seksualinio priekabiavimo atvejų lankytojų moterų atžvilgiu, o taip pat apsaugininkų užpuolimai su peiliu.

„Mes nusprendėme, jog nebeleisime į klubą žmonių, turinčių leidimą tik laikinam gyvenimui šalyje. Mums nelengvai pavyko žengti šį žingsnį, tačiau šiuo metu mes nematome kitos išeities“, – papasakojo Badische Zeitung leidiniui naktinio klubo White Rabbit savininkas.

Truputį anksčiau, šią savaitę, leidinys The Local pranešė, jog naktinis klubas Buddy Holly, esantis Danijos mieste Sondenborge buvo apkaltintas rasizmu ir diskriminacija už atsisakymą leisti vidun pabėgėlius, nesugebančius susikalbėti anglų, danų ar vokiečių kalbomis.

Klausimas apie imigrantų vietą Europos visuomenėje buvo imtas plačiai aptarti po daug triukšmo sukėlusių įvykių vokiečių mieste Kelne, Naujųjų Metų naktį. Tada afrikietiškos ir arabiškos išvaizdos vyrai į švenčiančių Naujuosius metus miestiečių minią ėmė mėtyti petardas, o po to pradėjo atiminėti iš moterų rankines ir telefonus.

Į policiją po šių incidentų jau yra paduota virš 500 pareiškimų, iš kurių virš 40 procentų pareiškėjos pranešė apie seksualinę prievartą.

0 Atsiliepimų

Rašyti Atsiliepimą

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.


Taip pat skaitykite:

Naujienų Prenumerata

-

Gauti naujienlaiškį el-paštu

Įrašykite savo pašto adresą:

Paslauga nuo Google FeedBurner

Apklausa

Ar palaikote išlaidų gynybai didinimą iki 2.5% BVP?


Rodyti rezultatus

Leidžiama ... Leidžiama ...
Domenai ir hostingas

Pasidalinkite su savo draugais

Sveiki, verta dėmesio: *Pabėgėlius nustojo leisti į naktinius Vokietijos Freiburgo miesto klubus* - nuoroda: https://infa.lt/4766/pabegelius-nustojo-leisti-i-naktinius-vokietijos-freiburgo-miesto-klubus/