• Naujienos
  • Parama
  • Apie infa.lt
  • Rinkmenos
  • Galerija

infa.lt

Pabėgėlius nustojo leisti į naktinius Vokietijos Freiburgo miesto klubus

Pabėgėlius nustojo leisti į naktinius Vokietijos Freiburgo miesto klubus

23 sausio
19:18 2016

Vokietijos diskotekos

Beveik visi naktiniai vokiečių miesto Freiburgo klubai ir diskotekos nustojo leisti pabėgėlius arba apribojo jų buvimą juose. Apie tai praneša vokiečių leidinys Badische Zeitung.

Sekant laikraščio informacija, iki tol keliose pasilinksminimo užeigose buvo įvykę keletas seksualinio priekabiavimo atvejų lankytojų moterų atžvilgiu, o taip pat apsaugininkų užpuolimai su peiliu.

„Mes nusprendėme, jog nebeleisime į klubą žmonių, turinčių leidimą tik laikinam gyvenimui šalyje. Mums nelengvai pavyko žengti šį žingsnį, tačiau šiuo metu mes nematome kitos išeities“, – papasakojo Badische Zeitung leidiniui naktinio klubo White Rabbit savininkas.

Truputį anksčiau, šią savaitę, leidinys The Local pranešė, jog naktinis klubas Buddy Holly, esantis Danijos mieste Sondenborge buvo apkaltintas rasizmu ir diskriminacija už atsisakymą leisti vidun pabėgėlius, nesugebančius susikalbėti anglų, danų ar vokiečių kalbomis.

Klausimas apie imigrantų vietą Europos visuomenėje buvo imtas plačiai aptarti po daug triukšmo sukėlusių įvykių vokiečių mieste Kelne, Naujųjų Metų naktį. Tada afrikietiškos ir arabiškos išvaizdos vyrai į švenčiančių Naujuosius metus miestiečių minią ėmė mėtyti petardas, o po to pradėjo atiminėti iš moterų rankines ir telefonus.

Į policiją po šių incidentų jau yra paduota virš 500 pareiškimų, iš kurių virš 40 procentų pareiškėjos pranešė apie seksualinę prievartą.

Infa.lt
Paremkite infa.lt  
žiūrėjo 383

Žymos

0 Atsiliepimų

Rašyti Atsiliepimą


Taip pat skaitykite:

Paremti infa.lt per PayPal

Naujienų Prenumerata

-

Gauti naujienlaiškį el-paštu

Įrašykite savo pašto adresą:

Paslauga nuo Google FeedBurner

Šeimų Sąjūdis
Lasvas žodis

Apklausa

Kiek tikite valdžia?


Rodyti rezultatus

Leidžiama ... Leidžiama ...