• Naujienos
  • Parama
  • Apie infa.lt
  • Rinkmenos
  • Galerija

infa.lt

MIP ir policijos vaidmuo, moterų užpuolimų Kelne Naujųjų metų naktį, atžvilgiu

MIP ir policijos vaidmuo, moterų užpuolimų Kelne Naujųjų metų naktį, atžvilgiu

09 sausio
12:21 2016

Naujametinė naktis Kelne

Kelnas. Skandalas Vokietijoje, dėl Naujųjų metų nakties įvykių, kai buvo masiškai užpuldinėjamos moterys, didina pagreitį.

Atmosferą papildomai įkaitino Kelno merės pasisakymas, kad nukentėjusioms miestietėms reikėtų pagalvoti apie savo elgesį.

Aiškėja įvykių detalės anksčiau nuslėptos po grifu „tarnybiniam naudojimui“. O šeštadieniui (šiandien) Kelne suplanuota antiimigracinio judėjimo Pegida organizuojama akcija.

Rusų korespondento Ivan Blagoj video reportažas: – Reportažas pašalintas iš YouTube, panašu, kad vokiečių vadovybės prašymu, nes jokių komentarų nėra..

 

„Mano rankose policijos pranešimas spaudai Naujųjų metų nakties atžvilgiu. Štai pažiūrėkite 2016 metai, sausio 1 diena. Pavadinimas: „Linksma nuotaika. Šventės, visumoje, praėjo ramiai“.

Kas tai? Policija sąmoningai melavo savo piliečiams. Pranešime spaudai nėra nė žodžio apie moterų užpuolimus ir apie chaosą centrinėje stotyje.

O dabar sulyginkite tai su vidine policijos ataskaita kuri pateko į MIP puslapius: – „Nukentėjusių buvo tiek daug, jog kažkuriuo momentu tvarkos saugotojai net negalėjo priimti naujų pareiškimų dėl įvykdytos prievartos.

Štai ką jie prisimena:

„Tankus žmonių žiedas trukdė policininkams prasibrauti prie besišaukiančių pagalbos žmonių“.

Cituojami vieno vyriškio žodžiai:

„Aš siras. Jūs privalote su manim elgtis pagarbiai! Mane čia pasikvietė ponia Merkel“.

Liudininkams buvo grasinama, jei jie išdrįsdavo nurodyti nusikaltėlius.

Žmonės (imigrantai) policijos akyse perplėšdavo leidimus gyventi šalyje ir šaipydamiesi pareikšdavo:

„Jūs man nieko nepadarysite, rytoj aš gausiu naują“.

Matę tai kas vyko buvo tiesiog apstulbinti policijos bejėgiškumo. Vieno liudininkų pasakojimas:

„Labiausiai mane šokiravo tai, kad 8 agresyvių žmonių, kuriuos atpažino liudininkai, negalėjo net išvežti, nes policija neturėjo specialaus transporto. Juos paprasčiausiai paleido. O po to jie stovėjo prieš automobilį ir šaukė: „Velnio policiją“, ir spjaudė ant priekinio stiklo.“

Pasak tos jau anksčiau minėtos vidinės ataskaitos, policininkai jau balansavo, citata: „ant nusivylimo ribos“.

Berlyne tuo metu skamba griežti pareiškimai (1:50min – video):

„Visiems, nepriklausomai nuo jų statuso, padariusiems sunkius nusikaltimus, bus taikoma ekstradicija iš Vokietijos.“

Bet štai, justicijos ministras Heiko Maas kviečia būti tolerantiškais: „Diskredituoti pabėgėlių neleistina..“, o Kelno merė (burminstrė) apskritai pasiūlė sukurti elgesio kodeksą moterims: – nevaikščioti po vieną, ir laikytis nuo nepažįstamųjų ištiestos rankos atstumu. (2:00min)

ištiesta ranka

Merginos ištiesta ranka. | kadras iš video reportažo

Nepasitenkinimo banga, pašaipos internete priėjo link to, jog ėmė publikuoti trečiojo Reicho laikų fotografijas su pakelta pasisveikinimui ranka  (20:17min), klausdami ar ne tokias rankas ir tokius gestus turėjo omenyje Henrietė Reker.

Skandalo gaisras persikėlė jau ir į federalinį lygmenį.

„Ne moterys turi keisti savo elgesio modelį savo pačių šalyje. Kažką pakeisti savo elgesyje turi tie, kas užpuola moteris. Mes turime imtis priemonių, kad užkardyti tokius ir panašius nusikaltimus.“

Ir tik šiandien (sausio 7) policija paskelbė apie 17 įtariamųjų, tačiau niekas neslepia, jog galimybės nubausti chuliganus – niekingos.

Išlieka neatsakyti klausimai ir MIP (Masinių informacijos priemonių) atžvilgiu; – buvęs Vokietijos vidaus reikalų ministras, Hansas Peteris Friedrichas, visuomeninius-politinius Vokietijos TV kanalus, pavadino „tylos karteliu“, ir apkaltino juos bandymu nuslėpti nekontroliuojamo pabėgėlių priėmimo politikos pasekmes.

ZDF TV kanalo redakcija yra priversta atsiprašinėti žiūrovų, – Sausio 4-ąją, kai visa šalis jau aptarinėjo įvykius Kelne, antrajame vokiečių TV kanale buvo nutarta neliesti slidžios temos.

„Tai buvo apsiskaičiavimas, kad programa „Šiandien: net nepranešė apie incidentus. Naujienų redakcija nusprendė atidėti medžiagos publikavimą iki antikrizinio štabo posėdžio, kad laimėti laiko papildomiems interviu. Tai buvo akivaizdi klaida, pareiškė Elmar Tevesen, ZDF vyriausiojo redaktoriaus pavaduotojas.“

Kaip kažkas teisingai pastebėjo internete: – „Jeigu nukristų lėktuvas, – jūs irgi lauktumėte papildomų interviu?“.

Angela Merkel, – ji kaip įprastai neskubėjo su komentarais, ir šiandien pagrasino nusikaltusiems deportacija bei pasiūlė visuomenei apsvarstyti tarpkultūrinio sugyvenimo šalyje pagrindus. Tačiau nė žodžio apie dabartinės migracinės politikos pakitimus.

Nors ką čia svarstyti, juk dar 2010 metais ta pati Angela Merkel apie pilną multikultūrinės politikos žlugimą, ir pastarieji įvykiai tą dar kartą akivaizdžiai patvirtino.

Infa.lt
Paremkite infa.lt  
žiūrėjo 483

Žymos

0 Atsiliepimų

Rašyti Atsiliepimą


Taip pat skaitykite:

Paremti infa.lt per PayPal

Naujienų Prenumerata

-

Gauti naujienlaiškį el-paštu

Įrašykite savo pašto adresą:

Paslauga nuo Google FeedBurner

Šeimų Sąjūdis
Lasvas žodis

Apklausa

Kiek tikite valdžia?


Rodyti rezultatus

Leidžiama ... Leidžiama ...