infa.lt

Bilas Geitsas, turintis kitokią nuomonę apie koronavirusą nei D. Trampas, tampa dešiniojo sparno taikiniu

Bilas Geitsas, turintis kitokią nuomonę apie koronavirusą nei D. Trampas, tampa dešiniojo sparno taikiniu

21 balandžio
09:00 2020

Bilas Geitsas

Billas Gatesas savo 2015 m. kalboje perspėjo, kad didžiausias pavojus žmonijai yra ne branduolinis karas, o užkrečiamas virusas, galintis kelti grėsmę milijonų žmonių gyvybėms. Ši kalba buvo ištraukta iš užmaršties pastarosiomis savaitėmis ir sulaukė 25 milijonų naujų peržiūrų „YouTube“, tačiau ne tokiame kontekste, kokio tikriausiai būtų norėjęs Geitsas.

Vakcinacijos priešininkai, sąmokslo teorijos palaikymo grupės „QAnon“ nariai ir dešiniųjų stovyklos kritikai pasinaudojo šiuo vaizdo įrašu kaip įrodymu, kad vienas turtingiausių pasaulio žmonių ketino pasinaudoti pandemija siekdamas užvaldyti globalią sveikatos apsaugos sistemą “. – rašo „The New York Times“.

„64 metų amžiaus „Microsoft” įkūrėjas, filantropas, tapo daugybės sąmokslo teorijų apie koronaviruso protrūkį žvaigžde. „YouTube „, „Facebook” ir „Twitter” socialiniuose tinkluose jis melagingai vaizduojamas kaip COVID-19 kūrėjas, kaip spekuliantas, norintis gauti naudos iš antivirusinės vakcinos, ir kaip šlykštaus sąmokslo, kurio tikslas – panaudoti ligą pasaulio gyventojams išbrokuoti ar įdiegti jų stebėjimo sistemas, dalyvis“, – rašoma straipsnyje.

Tokios beprotiškos prielaidos įgijo populiarumą tarp konservatyvių ekspertų, tokių kaip Laura Ingram, ir vakcinacijos oponentų, tokių kaip Robertas F. Kennedy jaunesnysis, kai Gatesas atvirai išstojo joronaviruso klausimu kaip atsvara prezidentui D. Trampui (Donald Trump).

Savaičių eigoje Gatesas pasirodydavo televizijoje, laikraščiuose ir „Reddit“ forumuose, ragindamas laikytis buvimo namuose politikos, išplėsti testavimo apimtis ir kurti vakcinas. Neįvardydamas D.Trampo, jis kritikavo prezidento politiką, įskaitant praėjusią savaitę žengtą žingsnį apriboti Pasaulio sveikatos organizacijos finansavimą“, – teigia leidinys.

Dezinformacija apie Geitsą šiuo metu yra labiausiai paplitusi iš visų koronaviruso klastočių, kurias stebėjo žiniasklaidos analizės įmonė„ Zignal Labs”. Šią dezinformaciją sudaro daugiau nei 16 000 „Facebook“ įrašų apie Geitsą ir koronavirusąvirusą šiais metais, kurie buvo pažymėti kaip mėgstami ir buvo komentuojami beveik 900 000 kartų, skelbia „The New York Times“.

O „YouTube“ 10 populiariausių vaizdo įrašų, kuriuose buvo melas apie Geitsą buvo žiūrėti beveik 5 milijonus kartų.

„Billas Gatesas, kurio turtas vertinamas daugiau nei 100 milijardų JAV dolerių, faktiškai perėmė Džordžo Soroso (George Soros), milijardieriaus finansininko ir Demokratų partijos rėmėjo, tapusio dešiniųjų stovyklos piktadariu, vaidmenį”, – pažymi „The New York Times”. (…)

Bilas Geitsas lengvai paverčiamas sveikatos ir figūros memu, nes jis yra gerai žinomas, – sako Whitney Phillips, Sirakūzų universiteto docentė, skaitmeninės etikos dėstytoja. – Jis gali funkcionuoti kaip savotiškas abstraktus monstras.“

„Nėra abejonės, kad Jungtinės Valstijos praleido galimybę aplenkti naująjį koronavirusą“, – rašė Billas Gatesas kovo 31 d. „The Washington Post“ paskelbtame straipsnyje. „Mūsų ir mūsų vadovų dabar priimti sprendimai turės didžiulę įtaką tam, kaip greitai infekcijų skaičius pradės mažėti, kiek laiko ekonomika liks uždara ir kiek amerikiečių turės palaidoti savo artimuosius dėl COVID-19 “.

„B. Gatesas, kuris 1975 m. įkūrė „Microsoft“ kartu su Paulu Allenu (…), paskyrė save labdarai, nes paliko kompaniją 2008 m. Nuo 2018 m. Geitso fondas valdė 46,8 milijardą dolerių, kas pavertė jį viena didžiausių privačių filantropinių organizacijų pasaulyje. Fondas siekia platinti vakcinas besivystančiose šalyse, skatinti šeimos planavimą, vartojant daugiau kontracepcijos priemonių, ir finansuoti genetiškai modifikuoto žemės ūkio plėtrą.

Šios pastangos iššaukė nepagrįstus kaltinimus tuo, kad Geitsas bando pakenkti pasaulio neturtingiesiems nereikalingais vaistais ir kenksmingomis kultūromis, bandydamas slopinti planetos gyventojų skaičiaus augimą“,, – teigia amerikiečių leidinys.

Jo panieka D.Trampui, su kuriuo jis buvo susitikęs kelis kartus, taip pat tapo vieša. 2018 iškilo filmuoti kadrai, kuriuose Geitsas pasakojo, kaip Donaldui Trampui prireikė pagalbos atskirti ŽIV, abreviatūrą, reiškiančią žmogaus imunodeficito virusą, kurį sukelia AIDS, ir ŽPV – lytiškai plintančio žmogaus papilomos viruso“, – pasakoja „The New York Times“.

Sausį, kai pradėjo plisti koronavirusas, Gateso fondas skyrė 10 milijonų JAV dolerių pagalbos sveikatos priežiūros paslaugų teikėjams Kinijoje ir Afrikoje. Vasarį Gatesas kalbėjo apie ligą, perspėjęs The New England Journal of Medicine, kad COVID-19 elgiasi kaip „amžiaus patogenas“.

„Neskaitant straipsnio „The Washington Post “, jis paragino atlikti išsamesnius ir objektyvesnius bandymus. Šį mėnesį Gatesas pasirodė „The Daily Show“ ir teigė, kad jo fondas finansuos gamyklas septynių perspektyviausių galimų vakcinų gamybai.

Trečiadienį Geitso fondas paskelbė, kad skirs 250 mln dolerių – lyginant su pažadėtais anksčiau 100 mln dolerių – siekiant sulėtinti ligos plitimą”, – teigiama straipsnyje.

„Pirmas paminėjimas apie nepagrįstą sąmokslą, susiejęs jį su koronaviruso protrūkiu, buvo sausio 21 d., pasak „The New York Times“ analizės. Tuomet „YouTube“ žinoma ir su QAnon susijusi figūra padarė prielaidą„Twitter“ tinkle, kad Gatesas iš anksto žinojo apie pandemiją. Twitter žinutė rėmėsi su koronavirusu susijusiu patentu, gautu iš Didžiosios Britanijos organizacijos „Pirbright Institute“, kuri gavo finansavimą iš Gateso fondo, praneša „The New York Times“.

Patentas nėra susijęs su COVID-19; jis buvo susijęs su potencialia vakcina nuo kito koronaviruso, kuris užkrečia naminius paukščius. Bet po dviejų dienų „Infowars“ sąmokslo teorijų svetainė netiksliai pranešė, kad tai „mirtino viruso“ patentas. Žinia pasklido.

„Zignal Labs“ duomenimis, nuo vasario iki balandžio mėn. sąmokslo teorijos apie Geitsą ir koronavirusąvirusą socialiniuose tinkluose ir televizijos programose buvo paminėtos 1,2 milijono kartų. Ir tai, bendrovės teigimu, yra 33% daugiau nei kita pagrindinė sąmokslo teorija, pasak kurios 5G radijo bangos paverčia žmones COVID-19 aukomis“, – rašo„ The New York Times “.

„Kai kurios teorijos rėmėsi Geitso pažintimi su Jeffrey Epsteinu, finansininku, kuris buvo suimtas už prekybą seksu ir nusižudė. Šios teorijos tvirtino, kad pasaulinis elitas susibūrė, kad sukurtų koronavirusą.

Kitose teorijose interneto troliai iškraipė Gateso pateiktas pastabas. “, – pažymi laikraštis, nurodydamas, kad vienoje iš teorijų „troliai teigė, esą Gatesas, pateikęs „skaitmeninių sertifikatų“ idėją identifikuoti asmenis, turinčius koronavirusą, nori stebėti gyventojus naudodamas implantuojamus mikročipus, kuriuose pateikiama informacija apie vakcinaciją”.

„Iki balandžio mėn., „Zignal Labs“ duomenimis, melagingų sąmokslo teorijų, nukreiptų prieš Gatesą, paminėjimų skaičius pasiekė 18 000 kartų per dieną. Šias teorijas sustiprino tokie žmonės kaip Kennedy, buvusio senatoriaus Roberto F. Kennedy sūnus, kuris kaip Children’s Health Defense direktorius pasisako prieš vakcinas.

Kennedy savo „Instagram“ puslapyje teigė, kad Geitsas reklamuoja vakcinas, kad įgyvendintų savo verslo interesus. Antradienį Kennedy paskelbė besišypsančio Geitso karikatūrą su švirkštu ir užrašu: „Your Body, my choice”„Tavo kūnas, mano pasirinkimas“ .

Savo interviu Kennedis, kurio „Instagram“ sejėjų skaičius nuo kovo mėnesio išaugo dvigubai iki 285 000, sakė, sako tiesą apie„baisią žalą“, kurią Geitsas padarė pasauliu su vakcinomis“.

„Balandžio 7 d.„ „Fox News“ vedančioji Ingram, pasidalino sąmokslo teorija apie šlykščius motyvus, susijusius su Gateso raginimu sekti ir nustatyti tuos, kas gavo COVID-19 vakciną.

„Skaitmeninis kiekvieno amerikiečių žingsnio sekimas buvo daugelio metų globalistų svajonė“, parašė ji. (…)

O Rogeris J. Stone’as jaunesnysis, Donaldo Trampo patikėtinis, kuris šiais metais buvo nuteistas 40 mėnesių kalėti už nusikaltimus, susijusius su D.Trampo kampanija 2016 m., pareiškė radijo interviu šią savaitę (. ..), jog klausimas: „Ar Geitsas vaidino kokį nors vaidmenį kuriant ir platinant šį virusą, išlieka atviras gyvoms diskusijoms “.

Trečiadienį, po to, kai Gatesas pasakė, kad mažinti PSO finansavimą yra neprotinga, netruko sulaukti reakcijos internete (Gateso fondas finansuoja organizaciją).

Vienas iš skiepijimo priešininkų „Instagram” tinkle paskelbė filmo „Nužudyk Bilą“ plakatą, kuriame buvo rašoma: „Nužudyk Billą Gatesą“ ir paragino žmones užtvindyti komentarais Gateso „Instagram“ paskyrą.

Tą dieną, kai Gatesas padėkojo sveikatos apsaugos darbuotojams, po jo žinute buvo paskelbta daugiau nei 14 tūkst. komentarų. Vienas iš jų teigė: „Šis virusas – tai didelis, didelis melas „.

 

PAREMTI infa.lt         → Naujienlaiškis
žiūrėjo 1 114

Žymos

Atsiliepimų 2

 1. Mindas    -  2020-04-21, 11:56

  „Fondas siekia platinti vakcinas besivystančiose šalyse, skatinti šeimos planavimą, vartojant daugiau kontracepcijos priemonių, ir finansuoti genetiškai modifikuoto žemės ūkio plėtrą.”

  neblogai… juk nėra įrodyta, kad GMO nekenkia visiškai, o kad ilgą laiką vartoję kontracpetines tabletes paskui dalis moterų labai sunkiai pastoja, daug kam ir taip jau turėtų būti žinoma…

  Tai kaip ir nėra ko stebėtis, kodėl Geitsą keikia ir netiki jo gerumu…

  Atsakyti į šį komentarą
 2. fd    -  2020-04-27, 17:17

  „didžiausias pavojus žmonijai” -YRA Geitso vygdomas zmonijos GENOCIDAS!!!! Peticija istirti Geitso darbus jau turi zalia sviesa kad istirti visus jo nusikaltimus, TRAMPAS kazko vilkina tik tai

  Atsakyti į šį komentarą

Rašyti Atsiliepimą


Taip pat skaitykite:

Šeimų Sąjūdis

Naujienlaiškio Prenumerata


Paremti infa.lt per PayPal
infa.lt

Apklausa

Ar jūs pasitikite rinkimais? T.y. tuo, kad jie vyksta sąžiningai?


Rodyti rezultatus

Leidžiama ... Leidžiama ...