infa.lt

Ugnius Kiguolis. Medicininis Fašizmas jau Lietuvoje. Nuomonė tyloje prieš audrą

Ugnius Kiguolis. Medicininis Fašizmas jau Lietuvoje. Nuomonė tyloje prieš audrą

19 balandžio
12:45 2020

Ugnius Kiguolis

Verslininkas Ugnius Kiguolis savo Facebook paskyroje pasidalino sekančio turinio kreipimusi į Lietuvos valdžią ir iš dalies į visuomenę:

Kol visi ir sveiki ir galimai sergantys, ir jauni, ir seni, vadina save sąmoningais piliečiais ir klusniai sėdi namų areštuose, pavadintais gražiu pavadinimu „karantinas“, Lietuvoje:

1. Iš jaunimo atimta galimybė įgauti kokybišką išsilavinimą. Mokymui nuotoliniu būdu nepasiruošę nei mokytojai, nei vaikai, nei tuo labiau daugiavaikės šeimos, kur kiekvienam reikalingas kompiuteris.

2. iš daugybės smulkiųjų ir vidutinių verslų atimta galimybė sąžiningai užsidirbti pinigus ir mokėti algas savo darbuotojams. Šiuo metu gali dirbti tik stambiausieji verslai ir tai ne visi.

Likę tikisi pagalbos iš valstybės, kur reikia rašyti prašymą, bus priskirtas specialistas, kuris nuspręs kiek gi pašalpos jūsų verslas yra vertas ir neduok dieve neturite apyvartinių pinigų išmokėti algas nedirbantiems darbuotojams čia ir dabar, nes tampate nelabai patikimu ir tinkamu verslu, kuris pašalpos gali ir negauti.

3. daugybė žmonių netenka ir neteks darbų vien dėl antrojo punkto. jie negaus ne tik algos, bet ir pašalpos iš valstybės. Bet jie to dar nesupranta. Daugybė įmonių negalinčių dirbti dabar, tiesiog ims ir bankrutuos, nunulindamos savo visas skolas tiek darbuotojams, tiek tiekėjams ir atsidarys kitu pavadinimu ir kitu UABu, su tais pačiais arba kitais darbuotojais. Gaila, bet algos pačios nenusipaišys.

4. daugelis net nepastebėjo, kaip viename Lietuvos regione, nuo šiandien atsirado prievarta. medicininė prievarta, medicininis fašizmas. Nemenčinėje kiekvienas suaugęs privalo būti testuojamas ar serga korona virusu. Atsisakančius testuotis NVSC leista privalomai hospitalizuoti ir (ar) izoliuoti. Įdomu kas privers, policija? kariuomene? stribai? bus naudojama jėga?

Ar visi suvokiate, kad sergančiųjų skaičius didės priklausomai nuo tiriamųjų skaičiaus?

O tuo tarpu žiniasklaidoje sklando ne vienas straipsnis kaip patys testai, kuriais prievarta testuoja žmones yra užkrėsti tuo pačiu korona virusu. Sklando ne vienas straipsnis dėl visiško testų netikslumo, kada yra didelė „False positive“ (tyrimas šiuo metu withdrawn, bet tai nereiškia, kad tai neturi kelti įtarimų) arba „false negative“ tikimybė, kada jūs galite net ir sirgti, bet jums korona virusas gali būti ir nenustatytas. iš to seka dar vienas punktas

5. Gerasis seimas nusprendė, kad Gydantys gydytojai spręs dėl priverstinio užsikrėtusiųjų gydymo per karantiną. Kitaip tariant jei net ir jums klaidingai nustatė virusą, jus prievarta gydys kažkoks gydytojas savo kompetencijos ribose.

Labai pasiseks tiems, kurių gydytojas bus sąmoningas ir taikys gydymo metodus, kurie feikinėje žiniasklaidoje vadinami neveikiančiais, bet medikai jais gydo įvairiose šalyse.

Jei nepasiseks, ant jūsų testuos viską ką sugalvos, nes gi Lietuva didžiuojasi dalyvaudama eksperimente, pavyzdžiui naujojo vaisto „Avigan“ klinikiniuose tyrimuose, kurio efektyvumas ir šalutiniai poveikiai bus aiškūs kažkada ateityje.

Aš tik paklausiu visų mane suprantančių ir, be abejo, manęs nekenčiančių: kada jau jums bus gana? kas turi nutikti, kad pradėtumėte galvoti?

Jei žmones bus suskirstyti į baltus ir raudonus, ir balti bus pradėti „žudyti“, tai raudoni galvos, kad viskas čia OK, čia dėl jų pačių gerovės? Jums tikrai nematomas priešas toks baisus, kad savo noru vartotumėte bet ką?

Visas visuomenės skaldymasis ir bijojimas vienas kito, kai kiekvienas padaromas įtariamuoju veda prie vieno – pilietinio karo. Tokiame istorijos etape mes jau buvome.

Kažkas pasitrauks į miškus, kažkas krauju kovos už savo ir savo vaikų laisves ir teises, kažkas gaudys tuos kovotojus, o kažkas savo noru atiduos visas savo teises naujai fašistinei santvarkai.

Ateina laikas rinktis, kuriai grupei priklausysite. Vėliau, kai vaikai jūsų klaus, ką jūs darėte, kai pasaulį užvaldė fašistinė psichopatija, turėkite ką jiems atsakyti.

Su visa pagarba Verygai, kad ir kaip ji palaikau įvairiose situacijose, šį kartą sakau STOP.

Gana. Nebeskaldykite visuomenės, neveskite tautos prie pilietinio karo.

PRAŠAU


Žymos

komentarai 26

 1. Rimas    -  2020-04-19, 12:58

  Gerb. autoriau, klystate. Klinikiuose tyrimuose niekas negali dayvauti be sutikimo. Žr. Farmacijos įstatymą ir reglamentą 536/2014/ES. Klinikiniai tyrimai tam ir yra, kad vaistai būtų ištirti, puiku, kad Lietuva dalyvauja. Manote, Baltarusijoje visi patenkintim kad Jūsų minimų apribojimų nėra?

  Atsakyti į šį komentarą
  • valius    -  2020-04-27, 19:06

   Papasakok tai Nemenčinės gyventojams…

   Atsakyti į šį komentarą
  • Sno    -  2020-04-27, 20:12

   Karantino metu medikai sprendžia kaip gydyti COVID ir pacientas neturi teisės nei ko nors spręsto nei prieštarauti, o jei taip daro gaunasi praktiškai tautos priešas.

   Atsakyti į šį komentarą
 2. Adolfina    -  2020-04-19, 13:59

  JAUNASIS ŽMOGAUS,MATYT JUMS KAŽKUO TRUGDO TAS KARANTINAS,TAI IR RAŠOTE ŽIŪREDAMAS IŠ SAVO VARPINES,O,JEI SUSIRGS KAS IŠ ARTIMŲJŲ TADA GIEDOSITE KITĄ GIESMELĖ,MANAU TURITE IR VAIKŲ IR TĖVUS KURIE RIZIKOS GRUPĖJE.NEREIKĖ TU BŪT SĄVANAUDŽIU IR PAGALVIT APIE KITUS,BĖDAI ATSITIKUS AIŠKU VĖL KALTINTUMĖT GYDYTOJUS.SU PAGARBĄ.

  Atsakyti į šį komentarą
  • Vslentina    -  2020-04-26, 15:48

   Tuoj ir Kiguolis rašys atsiprašymą 😢Negalim taip galvoti juk😣

   Atsakyti į šį komentarą
   • anoniminis    -  2020-04-27, 23:06

    Durna gimei -durna ir mirsi …AVELE

  • Saulius    -  2020-04-27, 12:12

   O kokia bėda atsitiko?

   Atsakyti į šį komentarą
  • anoniminis    -  2020-04-27, 14:56

   Parodykit bent viena serganti nes nematyti. virusas netikras bent jau lietuvoje .

   Atsakyti į šį komentarą
  • Regina    -  2020-04-27, 21:54

   O jus daugiau sia tema niekur nesidomejote paskatyti,as tai labai daug ir sis zmogus raso teisybe,gaila kad matote tik nosies ilgumu,atsipeikekite

   Atsakyti į šį komentarą
  • Regina    -  2020-04-27, 21:58

   Na jums truksta apsisvietimo,daugiau pasidomekite is kur atsirado „virusas „ir kodel,tada jus suprasite,kad sitas zmogus bando atverti jums akis,nes ateis laikas kad visi busite suskiepyti-sukoduoti,ar suprantate kur ritasi pasaulis

   Atsakyti į šį komentarą
  • anoniminis    -  2020-04-27, 22:41

   Laikas Jums ponia i uztarnauta poilsi, geriau pasilikite savo durna nuomone sau..ir leiskites toliau kvailinama.

   Atsakyti į šį komentarą
   • Jonas    -  2020-04-28, 00:16

    Aninimui pasiūlymas,galvą pasigyditi,jau senai aišku,kad čia karonafera.

 3. Tomas    -  2020-04-20, 12:58

  Kiguolis teisingai rašo. Visumoje taip ir yra. Su tuo reikia rišt.

  Atsakyti į šį komentarą
  • Koks skirtumas    -  2020-04-27, 15:46

   Kokia kvaila aviu banda Lietuvoj yra siaubas.Kaip ir sake kvailiai avingalviai ismirs liks maza dalele protingu zmoniu kur gyvenimas ir toliau tesis.Gal taip ir geriau.

   Atsakyti į šį komentarą
 4. kivana    -  2020-04-20, 21:50

  Taip, dalis paciu testu yra uzkresta, nes reikia pasiekti didelius skaicius „uzkrestuju, serganciu“. Dauguma nesidomi, kas vyksta pasaulyje. Mato tik ziniasklaidos „naujienas“ ir TV. Zmones ibauginti, (ko ir siekiama) sutinka su visais eksperimentiniais ir ne tik, vaistais, kurie padarys daugiau zalos, nei tas mistinis korona, kuris net nepersiduoda zmogui ciaudint, kosint. Tik per tiesiogini kontakta su gleivine per dali uzkrestu testu (15-20 proc.).

  Atsakyti į šį komentarą
  • edmundas    -  2020-04-21, 19:27

   Niekas mūsų tyčia neužkrečia, viskas nuo nežinojimo, kad respiratoriaus vožtuvas filtro neturi.Testą palaiko prie respiratoriaus išpūtimo vožtuvo, po to į nosį kiša. O ar tikrintojas ne nešiotojas, niekas nežino. Na, žinoma, respiratoriai turi sertifikatus…

   Atsakyti į šį komentarą
 5. anoniminis    -  2020-04-27, 11:30

  Atsiranda visdelto protingu,drasiu zmoniu,kurie tai tiesiai paraso,o taip tai musu tauta avinu banda-nieko nesupranta visiski aborgenai,- vieni karantinuojasi ,kiti kraunasi turtus.ACIU KIGUOLIUI uz drasa ir kvieciu visus paidalinti siuo straisniu,gal akys prasvieses.

  Atsakyti į šį komentarą
 6. anoniminis    -  2020-04-27, 11:33

  Sake parama duos verslams, banku paskolas turintiems -ATIDES, prasuau pateikti kur tai vyksta????, VISKAS VIEN TUSCIAS KALBEJIMAS!!!!

  Atsakyti į šį komentarą
 7. Saulius    -  2020-04-27, 12:14

  Nebūtų Kiguolis už homeopatiją, tai visai būtų galima juo patikėti. Tačiau, jei yra viena spraga smegenyse, būtinai atsiras jų ir daugiau…

  Atsakyti į šį komentarą
 8. Vika    -  2020-04-27, 14:29

  Išties jau daug žmonių yra įbauginti gal jau metas baigt su visu tuo burbulu

  Atsakyti į šį komentarą
 9. anoniminis    -  2020-04-27, 17:42

  Pone Kyguoli, neklaidink ir nedeziformuok naivių žmonių, Nes jau šitas briedas,tai tikrai žmonių (skaidymas), kaip ir pats tu rašai.Nes mažiau išprusę žmonės, tai iš viso šito kliedesio, tikrai nustatys pasaulio pabaigą. BAIKIT!!!!

  Atsakyti į šį komentarą
 10. besmegenis    -  2020-04-27, 18:00

  Kiek cia daug dolbo..bu! jus gal atsikelkit virusininkai is aklujju.. Negi dar nesimato kad visas sis cirkas yra dirbtinas? debilu Salis!

  Atsakyti į šį komentarą
  • Ro    -  2020-04-27, 20:58

   Pirma visus reiketu nukrapstyti nuo Tv.

   Atsakyti į šį komentarą
   • anoniminis    -  2020-04-27, 22:26

    DIDELIS ACIU KIGUOLIUI!!, tegu durniai karantinuojasi , pirmiausiai reikia VERYGA versti su visa savo sutve-daugiau nieko nebereikia veikti tik rinkti paramas medikams, kitu ligu visai nebeliko, PEIKEKITES asiliukai kol laikas ,o kai sucipuos tai galesite dvesti savo noru..

 11. Jolita    -  2020-04-28, 11:56

  Aciu, Ugniu K. straipsni. Gal zmones pagaliau pabus, kas tai yra kas. Pagalvokime apie vaikus, anukus.

  Atsakyti į šį komentarą

Rašyti Atsiliepimą

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.


Taip pat skaitykite:

Naujienų Prenumerata

-

Gauti naujienlaiškį el-paštu

Įrašykite savo pašto adresą:

Paslauga nuo Google FeedBurner

Reklama

Apklausa

Ar reikia sugrąžinti privalomą kaukių dėvėjimą?


Rodyti rezultatus

Leidžiama ... Leidžiama ...
Domenai ir hostingas
    Lidžita Kolosauskaitė. Sloguojantys hermafroditai

Lidžita Kolosauskaitė. Sloguojantys hermafroditai

komentarai 4 Skaityti visą įrašą
    Bilas Geitsas: Klimato pasikeitimai bus 5 kartus labiau mirštami nei pandemija

Bilas Geitsas: Klimato pasikeitimai bus 5 kartus labiau mirštami nei pandemija

1 atsiliepimas Skaityti visą įrašą
    KU rektorius, prof. Artūras Razbadauskas: „Jei vėl bus kalbama apie karantino įvedimą Lietuvoje, aš esu prieš!..”

KU rektorius, prof. Artūras Razbadauskas: „Jei vėl bus kalbama apie karantino įvedimą Lietuvoje, aš esu prieš!..”

1 atsiliepimas Skaityti visą įrašą
    Lietuvoje galima išgyvendinti skurdą

Lietuvoje galima išgyvendinti skurdą

0 atsiliepimų Skaityti visą įrašą
    Povilas Masilionis. Konstitucinių dvasių būstinėje

Povilas Masilionis. Konstitucinių dvasių būstinėje

0 atsiliepimų Skaityti visą įrašą
    Aurelijus Veryga siūlo nesiveržti pas gydytojus, kai paslaugas galima gauti nuotoliniu būdu

Aurelijus Veryga siūlo nesiveržti pas gydytojus, kai paslaugas galima gauti nuotoliniu būdu

0 atsiliepimų Skaityti visą įrašą
    Jolanta Blažytė. Apie svetimas ligas

Jolanta Blažytė. Apie svetimas ligas

1 atsiliepimas Skaityti visą įrašą
    Vigilijus Jukna. Kaip auksinę e-sveikatos sistemą lietus nuplovė

Vigilijus Jukna. Kaip auksinę e-sveikatos sistemą lietus nuplovė

0 atsiliepimų Skaityti visą įrašą
    Gyvenimas – tai maratonas

Gyvenimas – tai maratonas

0 atsiliepimų Skaityti visą įrašą
    Skurdo mentalitetas

Skurdo mentalitetas

1 atsiliepimas Skaityti visą įrašą
    Tavo vidinė stiprybė

Tavo vidinė stiprybė

0 atsiliepimų Skaityti visą įrašą
    R. Karbauskis sureagavo į A. Landsbergienės kaltinimą puolant ją, esą kai nesugebėjo susidoroti su jos vyru

R. Karbauskis sureagavo į A. Landsbergienės kaltinimą puolant ją, esą kai nesugebėjo susidoroti su jos vyru

komentarai 3 Skaityti visą įrašą
    Algimantas Rusteika: Pabaigos pradžia

Algimantas Rusteika: Pabaigos pradžia

0 atsiliepimų Skaityti visą įrašą
    Ramūnas Karbauskis: „viešai skelbiama, kad Karalienės Mortos mokykla galimai vogė asmens duomenis“

Ramūnas Karbauskis: „viešai skelbiama, kad Karalienės Mortos mokykla galimai vogė asmens duomenis“

komentarai 2 Skaityti visą įrašą

Būtų smagus straipsnis, jeigu viską pastatyti ant tvirto ekonominės krizės pamato. Dar pernai atėjo krizė!...

pats tiek kartų buvo ministeriu... ir kur rezultatai? Švietimas sugriautas... kas toliau? Kas atsakys? Kas...

kas matė Geitsą su kauke? o kas gali paneigti, kad nepaėjus bizniui su vakcinomis ir...

kažkas į geresnę pusę... bet reiktų analizuoti detaliau......

Liūdniausia, kad tokios paprastos (regis) tiesos taip retai bepasigirsta......

Aš pasakyčiau kaip pirštu į akį....

Viso pasaulio spauda seniai raso, kad vaikai pernesa koronavirusa visai lengvai. Imunitetas nereiskia, jog jie...

Ziauriai raso autore. Negailestingai. Bet tiesos yra. Per viduri....

pries ka kariausim ?kad tik amerikai ytikti !jei kas pultu.... ,-niekas nepadetu.....tik pinigus jankiam isvyliot.......

Lietuvoje žodis landsbergiai jau tapo keiksmažodžiu...

Vietoj Paleckis t. b. teisiamas padugnės Soros klapciukas landsberg....

Pasidalinkite su savo draugais
Sveiki, verta dėmesio: *Ugnius Kiguolis. Medicininis Fašizmas jau Lietuvoje. Nuomonė tyloje prieš audrą* - nuoroda: https://infa.lt/44558/ugnius-kiguolis-medicininis-fasizmas-jau-lietuvoje-nuomone-tyloje-pries-audra/