infa.lt

Keturis kartus greičiau. Ericsson pasiekė naują greičio rekordą 5G tinklams

Keturis kartus greičiau. Ericsson pasiekė naują greičio rekordą 5G tinklams

18 vasario
09:40 2020

Žemė, 5G, gyvybė

Ericsson“ inžinieriai pasiekė 4,3 Gb / s duomenų perdavimo spartą, kuri yra rekordiškai greita 5G standartui. Visa valanda „UltraHD“ raiškos vaizdo įrašo tokiu greičiu gali būti perduota per 14 sekundžių. Tai yra 4 kartus greičiau nei duomenų perdavimo greitis, jau įdiegtuose įvairiose šalyse 5G tinkluose. Naujoji technologija naudotojams taps prieinama 2020 m.

Ericsson Radio System Street Macro 6701“ duomenų srautas žemyn einančia kreive nusiuntė duomenis 4,3 Gb / s greičiu, naudojant bandomąjį išmanųjį telefoną su „Qualcomm Snapdragon X55 5G Modem-RF System“ procesoriumi. Tam operatorius panaudojo aštuonias milimetrines dažnių juostas ir 800 MHz diapazoną. Ši ypač greita technologija naudotojams bus prieinama jau 2020 m., rašo „Venture Beat“.

Bendrovė tokius greičio pasiekimus laiko dar vienu 5G galimybės, pakeisti optinius šviesolaidinius kabelius, įrodymu, kadangi milimetrinė banga per labai trumpą laiką galėjo praeiti nuo 1 iki 2 ir 4 Gb / s, tai yra keturis kartus viršydama maksimalų greitį, kurį dabar siūlo dauguma tiekėjų.

„Tai yra fantastiškas pasiekimas. Kad būtų aišku, kas yra 4,3 Gb / s, tai tas pats, kas per 14 sekundžių įkelti valando strukmės ypač aukštos raiškos vaizdo įrašą iš srautinio perdavimo paslaugos“, – teigė Per Narvinger, bendrovės 5G padalinio vadovas.

Be tų, kurie mėgsta žiūrėti aukštos kokybės mobiliuosius vaizdo įrašus, „Ericsson“ nuomone, 5G turėtų įvertinti ir žaidėjai, žaidžiantys grupių žaidėjų žaidimus, ir papildytos realybės įrenginių naudotojai. Jei įmonei pavyks padidinti 5G greitį iki tokio lygio, išlaikant patikimumą, daugeliui pramonės šakų tai bus posūkio taškas. Tačiau, mažai tikėtina, kad toks didelis tinklo našumas bus iš karto pasiekiamas visuose regionuose.

Tačiau naujos kartos mobilusis ryšys mažai duos šiuolaikiniams išmaniesiems telefonams, teigia „Ericsson“. Galimybė greičiau atsisiųsti failus ar žiūrėti geresnius vaizdo įrašus yra patrauklus dalykas, tačiau tai neatneš reikšmingos naujos patirties, teigia Quartz.

Teks peržengti įprastos sąveikos su ekrane pateikiama informacija ribas, kad iš tikrųjų įvertintumėte 5G potencialą.

Tačiau pasaulyje naujojo 5G ryšio standarto atžvilgiu aidi ne tik susižavėjimo šūksniai. Ir, nors 5G šalininkai skelbia, jog nėra jokių įrodymų, kad 5G kenktų gyvybei labiau, nei kiti, oponentai nurodo tai, jog niekas tokių įrodymų ir nesistengė ieškoti – jie teigia, kad tokias naujoves galima diegti tik tada, kai yra ištirtas jų poveikis aplinkai ir gyvybei. Ir šiuo atveju, su jais galima sutikti.

PAREMTI infa.lt         → Naujienlaiškis
žiūrėjo 106

Žymos

Atsiliepimų 2

  1. x1x    -  2020-02-18, 13:15

    pasižiūrėkit radijo bangų lentelę kaip einama link ATOMO

    Atsakyti į šį komentarą

Rašyti Atsiliepimą


Taip pat skaitykite:

Šeimų Sąjūdis

Naujienlaiškio Prenumerata


Paremti infa.lt per PayPal
infa.lt

Apklausa

Ar jūs pasitikite rinkimais? T.y. tuo, kad jie vyksta sąžiningai?


Rodyti rezultatus

Leidžiama ... Leidžiama ...