infa.lt

Rūta Janutienė. Kelkis, inkščianti Lietuva! Priešas prie vartų!

Rūta Janutienė. Kelkis, inkščianti Lietuva! Priešas prie vartų!

02 sausio
19:54 2020

Rūta Janutienė

Žurnalistė Rūta Janutienė savo Facebook paskyroje pasidalino savotišku kvietimu, skatinančiu palaikyti valstiečių ir visos valdančiosios daugumos siekį atmesti prezidento G. Nausėdos veto, kuriuo pastarasis pageidauja, kad Seimas peržiūrėtų savo priimtą sprendimą dėl 3 procentų rinkimų kartelės. Pasak prezidento ir visų (beveik) opozicinių partijų, tokia rinkimų kartelės riba (3%) įneš chaosą valstybėje ir sudarys galimybę į valdžią patekti tiems, kuriems ten nederėtų būti. Tarp eilučių reikėtų skaityti, jog šiandien toje valdžioje yra kaip tik tie, kurie visus 30 metų nešė didžiausią gerovę valstybei. Žurnalistė Rūta Janutienė su tuo nesutinka ir kviečia:

Kelkis, inkščianti Lietuva! Priešas prie vartų. Ramūnas Karbauskis ir Agnė Širinskienė (įsivaizduojate: jie ir 2020 drįsta kvėpuoti tuo pačiu oru su nusivylusia Lietuva ir įžeistu Landsbergynu) vėl pils žibalo į ugnį, kurią jau užgesino pats Gitanas Nausėda. 3 procentai marginalų siųs į Seimą savo atstovus vardan demokratijos?!

Mums, nusivylusiems, tokios demokratijos nereikia!

Mums reikia, kad nebūtų rietenų. Demokratija yra rietenos. Seimas yra rietenos. Jei rytoj būtų referendumas dėl Seimo panaikinimo, tai balsuotume už, nes jie ten geria šampaną prieš šv. Kalėdas, nebūna darbe gruodžio 31. Sėdi prie lovio už nepilnus 2000 eurų „į rankas“ ir nieko nedaro, kad nusišypsotų Jakilaitis, ir Miliūtė su Pumprickaite, iš kurių mes ir sužinome, kaip viskas yra blogai. Kam reikia tokios demokratijos?

Mus įspėjo:jeigu nuleis tą kartelę, į Seimą bus išrinktas chaosas. Ateis tie, kurie blogai kalbės ir veiks prieš teisingas demografines tendencijas. Girdėjote? Pernai į Lietuvą įvažiavo daugiau žmonių (baltarusių, ukrainiečių), nei išvažiavo lietuvių.

Kaip parašė Kvietinskas (Užkalnis), jei nepatinka – varyk į Ameriką pasimokyti dirbti nuo 4 ryto užkandinėje! (tik neparašė, kad neuždirbantys 2000 per mėnesį ten turi teisę į socialinį būstą ir visokias socialines paramas). Mums patinka, kai mus pasiunčia tešlius Užkalnis! Mus hipnotizuoja, kai iš pasibjaurėjimo mumis jis sudreba kiekviena pagurklio rinke atskirai…

Mums taip pat paaiškino, kad, nuleidus kartelę, ateis tie, kurie neturės įsipareigojimų verslui. Ką tai reiškia? Tai reiškia, kad „Linava“ bus persekiojama už vergų darbo naudojimą. Tai reiškia, kad atsiras tokių, kurie sakys: nereikia nacionalinio stadiono, bet reikia daug pigių ir patogių maniežų, kad paprasti žmonės ir jų vaikai galėtų sportuoti.

Tai reiškia chaosą! Jau ir dėl visų tų pensijų ir algų didinimo keliolika ar keliasdešimt ar keliais šimtai litų mokytojai lipo per langus. O kas bus, jei kažkas, kas perlipęs tą 3 proc. kartelę, dar labiau įsikibs į antklodę ir dar tvirčiau patemps ją ant nuubagėjusios tautos?

Bus chaosas! Verslas užpirks visą žiniasklaidą dar labiau piktintis ir demaskuoti, sekti ir persekioti, meluoti ir tą melą kartoti, kol mes suprasime: taigi čia ne melas, o jau tiesa!
Užteko bankų pelno mokesčio padidinimo 5 procentais: LRT vedėjai purškė nepasitenkinimo putas per visas septynias savo kūnų angas. Mes nenorime, kad jie užsikimštų ir pradėtų kristi kaip musės tiesioginio eterio metu!

Mums reikia tvarkos kaip prieš naujus metus, kai išėjo trys prezidentai kaip koks trigalvis drakonas ir rūgščiais veidais pasveikino mus su šventėmis kiekvienas prie savo eglutės. Niekas nesiginčijo. Chaoso nebuvo.

Kodėl? Todėl, kad valstybei valdyti reikia kompetencijos! Ją Lietuvoje patvirtina verslas, konservatoriai ir politologai, kurie už pinigus rašo mokslinius darbus apie Grybauskaitės gerus darbus.

Lietuvai reikia valdžios, kuri būtų atspari kaip Landsbergis, kurio žmona laiko užgrobusi valstybinę žemę, ir pašvilpk tu jai po uodega. Tokie turi būti mūsų atstovai! Kiaulės akimis ir nepramušama korupcine oda.

Mums reikia valdžioje ponų! Tegul grįžta Uspaskichas, kurio verslas, jam sykį patekus į Seimą gavo 20 proc. SAPARD lėšų, skirtų visai Lietuvai. Mums reikia valdžioje sovietinės biurokratės, kuri „dirbdama Lietuvai“ užsidirbo 8000 eurų pensiją. Reikia tokių, kaip Juknevičienė, kurios brolis yra patikimas Rusijos valstybinių geležinkelių partneris, o tie, kuriems neaišku, kad tai – normalu, yra Kremliaus agentai.

Lietuvai reikia ne to berniuko, o drakono, nes jis nekelia sumaišties, jo jėga ir teisė vogti yra nekvestionuojama žiniasklaidos! Kas, kad dėl to vaikai gyvena visur, kur ne Lietuva. Be vaikų ramiau. Vaikai kelia chaosą. Jie nori ateities. O kas ją turi, kai valdžia – Drakono, o mes tenorime vieno – ramybės?

Todėl – šalin Seimą. Tegyvuoja drakonas. Demokratija nervina. Stabdykime Karbauskį su Širinskiene kol nevėlu! Sausio 14 d. jie įžūliai mėgins įveikti Nausėdos veto remdamiesi Europos Tarybos 2007 m. rezoliucija „Dėl žmogaus teisių ir demokratijos Europoje“, priimta Europos Tarybos parlamentinės asamblėjos

 http://assembly.coe.int/nw/xml/XRefL-en.asp – 58 paragrafas, pateikė tokias rekomendacijas Europos Tarybos narėms:

Pažodinis vertimas:

„brandžiose demokratijose parlamento rinkimuose neturi būti aukštesnės nei 3% rinkimų kartelės. Tokiu būdu bus įmanoma išreikšti kiek įmanoma daugiau nuomonių. Tai, kad skaitlingos žmonių grupės netenka teisės būti atstovaujamos, yra žalinga demokratinei sistemai.“


Žymos

komentarų 11

 1. tiek    -  2020-01-03, 12:38

  :))))))))))

  Atsakyti į šį komentarą
 2. sėkmės Rūtai    -  2020-01-03, 15:31

  Sena tiesa, nes lizdas taip sutvertas:
  Juk gera ėsti kur už babkių maišo, –
  Tam ir kapšelis „fondinis“ atvertas,
  Tad mikrofoną, tartum p…į, laižo.
  Pakiš „kolegos“ tau Kalėdoms kiaulę,
  Už tai, kad schemą jų parodei Tautai;
  Matai gerai, kad vietą sau po saule
  Vis perka tie, kieno apskretę p…tai.
  O Lietuvoj – nėra jokios sistemos:
  Anūkas „Stikliuos“ utėles parduoda,
  Bebrynui viskam padeda aferos,
  Na, o darbiečiai turi „Aukso puodą“.
  Ir švilpt banditams, kaip Tauta galvoja,
  (Juk už reklamą irgi brangiai moka),
  Todėl valstybę valdo vis su koja,
  Nes mikrofonai gėjų letkį šoka…
  Bet kas išspardys šungrybius Tėvynėj,
  Jei klanas turi ir po „agentūrą“?
  Kai Lietuva – balaninėj gadynėj, –
  Belieka tik pirštus sukišt į r…rą…
  Tad, keisk, Rūtele, ginklą savo rankoj;
  Kaip priešas kerta, kirsk ir tu taipogi,
  Kad liktų jiems plati skylė barankoj,
  Juk nesustos jie niekad, niekad vogę…

  Atsakyti į šį komentarą
 3. LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS    -  2020-01-03, 17:02

  Pakelkim galvas, Lietuviai
  Nacionalinis susivienijimas
  va čia
  susivienijimas.lt
  _________________________
  Sąjūdis 2

  Atsakyti į šį komentarą
 4. stasys    -  2020-01-03, 18:52

  Niekus tauzija ta boba .Geriau papasakotu kas jos pačios „kūrybą“ finansavo . Juk ji pirma ėmėsi knygas ta tema rašyti :)))

  Atsakyti į šį komentarą
  • Rūta    -  2020-01-04, 07:52

   Stasy, knygas leidžiu išskirtinai tik savo lėšomis, kad jokia leidykla nesikištų į turinį.

   Atsakyti į šį komentarą
   • tai    -  2020-01-11, 19:09

    ir leiskit tas savo knygas,kam bandyt dar daugiau gadint gyvenima…

  • vieni    -  2020-01-11, 19:10

   toki labai protingi jau nueme zalias rodykles…

   Atsakyti į šį komentarą
 5. Pro    -  2020-01-04, 10:23

  Rūta kaip visada emocingai ir uždegančiai – tą ji moka :) Galėtų būti partijos vėliavnešys. Jei ta partija turėtų savo vėliavą – tikslą. Bet neturi. Yra tik noras patekti į Seimą ir bandyti pakeisti kažką, ką po to vėl atkeis atgal naujai atėjusi jau kita partija. Taip ir gyvensime, nuo Rūtos iki Butkevičiaus su Landsbergiu, ir vėl atgal.

  Atsakyti į šį komentarą
 6. RM    -  2020-01-04, 12:17

  Linkiu gerbiamai Rūtai būti išrinktai į seimą, nes seime reiktų kuo įvairesnių žmonių, o ne tų pačių nutukusių, nuo vogimo atbukusių bebrų ir lanzberginių prie lovio pagal sąrašus. Dabar tikrai yra mažai žmonių, kurie dar sugeba kalbėti tiesą ir turėti savo nuomonę, nebijoti jos pasakyti. Tik tiek, kad seime atrodo yra labai sunku dirbti, nes tiems kas yra valdžioje specialiai labai trukdoma. Opozicija tokio lygio, kad tik taip supranta savo „misiją“ – zyzti, kad jiems trūksta valdžios, kad ne tie išrinkti, regzti intrigas, nieko negalvoti apie Lietuvos gerovę – o tik kaip pagalius į ratus valdntiesiems kaiįioti, nors atlyginimus jiems turi visi mokesčių mokėtojai mokėti. Aišku G. Lanzbergis – geriausias tokios veiklos pavyzdys, lėlininko tatos tampomas..

  Atsakyti į šį komentarą
 7. na,na    -  2020-01-08, 19:00

  ale teisingai šnypšti , gyvate .

  Atsakyti į šį komentarą
 8. Ūtas...    -  2020-04-05, 09:22

  Kam Jūs „vargstate“ su tais savo straipsniais, – niekas jų neskaito…
  (Tik pašiepiančius komentarus rašo…)

  Atsakyti į šį komentarą

Rašyti Atsiliepimą

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.


Taip pat skaitykite:

Naujienų Prenumerata

-

Gauti naujienlaiškį el-paštu

Įrašykite savo pašto adresą:

Paslauga nuo Google FeedBurner

Apklausa

Ar manote, kad karantinas bus atšauktas iki rinkimų spalio mėnesį?


Rodyti rezultatus

Leidžiama ... Leidžiama ...
Domenai ir hostingas
    Arkadijus Vinokuras. Dešiniųjų demagogų siaubas – vaikų teisės

Arkadijus Vinokuras. Dešiniųjų demagogų siaubas – vaikų teisės

komentarai 4 Skaityti visą įrašą
    Mažų žingsnių galia

Mažų žingsnių galia

0 atsiliepimų Skaityti visą įrašą
    R.Karbaukis: „Kai konservatoriams valdžia yra tiesiog „lovys“ ir jos troškimas atima bet kokią savigarbą“

R.Karbaukis: „Kai konservatoriams valdžia yra tiesiog „lovys“ ir jos troškimas atima bet kokią savigarbą“

komentarai 3 Skaityti visą įrašą
    Prof. Artūras Razbadauskas: „Užsitęsęs karantinas kelia chaosą sveikatos priežiūros sistemoje…“

Prof. Artūras Razbadauskas: „Užsitęsęs karantinas kelia chaosą sveikatos priežiūros sistemoje…“

1 atsiliepimas Skaityti visą įrašą
    Lidžita Kolosauskaitė. Kreivanomika

Lidžita Kolosauskaitė. Kreivanomika

komentarai 2 Skaityti visą įrašą
    „Taip, kaltinkite PSO už pražūtingą atsaką koronavirusui“, – rašo užsienio spauda

„Taip, kaltinkite PSO už pražūtingą atsaką koronavirusui“, – rašo užsienio spauda

0 atsiliepimų Skaityti visą įrašą
    Gydytoja sako, kad normalūs pacientų aptarnavimo srautai sugrįš tik atsiradus vakcinai nuo COVID-19

Gydytoja sako, kad normalūs pacientų aptarnavimo srautai sugrįš tik atsiradus vakcinai nuo COVID-19

komentarai 8 Skaityti visą įrašą
    Arvydas Juozaitis. Užuot pietavę kukliai vakarieniausime?

Arvydas Juozaitis. Užuot pietavę kukliai vakarieniausime?

1 atsiliepimas Skaityti visą įrašą
    A.Rusteika. Už mūsų ir jūsų sveikatą!

A.Rusteika. Už mūsų ir jūsų sveikatą!

komentarai 2 Skaityti visą įrašą
    2009 metų krizės laikų finansų ministrė I. Šimonytė kritikuoja dabartinės vyriausybės ataskaitą ir finansų politiką

2009 metų krizės laikų finansų ministrė I. Šimonytė kritikuoja dabartinės vyriausybės ataskaitą ir finansų politiką

1 atsiliepimas Skaityti visą įrašą
    Ar pagalba žmonėms ir verslui nėra žlugdoma tyčia?

Ar pagalba žmonėms ir verslui nėra žlugdoma tyčia?

1 atsiliepimas Skaityti visą įrašą
    Karantinas smegenyse, o ne gatvėje

Karantinas smegenyse, o ne gatvėje

komentarai 2 Skaityti visą įrašą
    Lidžita Kolosauskaitė. Covid19: Nelaimės istorijos

Lidžita Kolosauskaitė. Covid19: Nelaimės istorijos

komentarai 2 Skaityti visą įrašą
    Ramūnas Karbauskis: ministro J. Narkevičiaus reputacijos naikinimas buvo gerai suplanuotas ir jame dalyvavo daug skirtingų interesų grupių

Ramūnas Karbauskis: ministro J. Narkevičiaus reputacijos naikinimas buvo gerai suplanuotas ir jame dalyvavo daug skirtingų interesų grupių

0 atsiliepimų Skaityti visą įrašą

Gryna teisybė apie konservatorius. Niekaip nesuprantu, kas juos išrenka.. negi pas mus tiek bukų žmonių...

Kontroliavo saujale socialiniu tinklu savininku, o dabar kontroliuos kita saujale is valdzios, kuri nustatines taisykles....

Ziaurus faktai! 99.9% seimu nors karta gyvenima sauke ant vaiko! Tai gali paveikti vaiko psihika!...

gojai dusinami toliau...

trampas čia valdovas o ne kažkokie 5 G...

Labai protinga,kas nori gyvent tegu svirkscias,o kas norimirt tegu nesisvirkscia😁😁😁...

9 nauji atvejai 600 laikomi pasveikusiais 3 milijonai laikomi idiotais…...

Vaikagrobiu sutvei neužtenka grobti vaikus, jie dar nori tapti neapskundziami. Sodint ta šutve visa....

ZZZ

Demagogas varo propogandą....

Demagogija isvis ne i tema, pritempineja skirtingu saliu paprocius. Ko nerekei Vinokure kai Saudi Arabija...

Hm

Gal prieš kokius 15 metų Maldeikienė prasitarė - ekonomikos mosklas gilioje duobėje - visiems aišku,...

Pasidalinkite su savo draugais
Sveiki, verta dėmesio: *Rūta Janutienė. Kelkis, inkščianti Lietuva! Priešas prie vartų!* - nuoroda: https://infa.lt/39787/ruta-janutiene-kelkis-inkscianti-lietuva-priesas-prie-vartu/