infa.lt

Rūta Janutienė. Kelkis, inkščianti Lietuva! Priešas prie vartų!

Rūta Janutienė. Kelkis, inkščianti Lietuva! Priešas prie vartų!

02 sausio
19:54 2020

Rūta Janutienė

Žurnalistė Rūta Janutienė savo Facebook paskyroje pasidalino savotišku kvietimu, skatinančiu palaikyti valstiečių ir visos valdančiosios daugumos siekį atmesti prezidento G. Nausėdos veto, kuriuo pastarasis pageidauja, kad Seimas peržiūrėtų savo priimtą sprendimą dėl 3 procentų rinkimų kartelės. Pasak prezidento ir visų (beveik) opozicinių partijų, tokia rinkimų kartelės riba (3%) įneš chaosą valstybėje ir sudarys galimybę į valdžią patekti tiems, kuriems ten nederėtų būti. Tarp eilučių reikėtų skaityti, jog šiandien toje valdžioje yra kaip tik tie, kurie visus 30 metų nešė didžiausią gerovę valstybei. Žurnalistė Rūta Janutienė su tuo nesutinka ir kviečia:

Kelkis, inkščianti Lietuva! Priešas prie vartų. Ramūnas Karbauskis ir Agnė Širinskienė (įsivaizduojate: jie ir 2020 drįsta kvėpuoti tuo pačiu oru su nusivylusia Lietuva ir įžeistu Landsbergynu) vėl pils žibalo į ugnį, kurią jau užgesino pats Gitanas Nausėda. 3 procentai marginalų siųs į Seimą savo atstovus vardan demokratijos?!

Mums, nusivylusiems, tokios demokratijos nereikia!

Mums reikia, kad nebūtų rietenų. Demokratija yra rietenos. Seimas yra rietenos. Jei rytoj būtų referendumas dėl Seimo panaikinimo, tai balsuotume už, nes jie ten geria šampaną prieš šv. Kalėdas, nebūna darbe gruodžio 31. Sėdi prie lovio už nepilnus 2000 eurų „į rankas” ir nieko nedaro, kad nusišypsotų Jakilaitis, ir Miliūtė su Pumprickaite, iš kurių mes ir sužinome, kaip viskas yra blogai. Kam reikia tokios demokratijos?

Mus įspėjo:jeigu nuleis tą kartelę, į Seimą bus išrinktas chaosas. Ateis tie, kurie blogai kalbės ir veiks prieš teisingas demografines tendencijas. Girdėjote? Pernai į Lietuvą įvažiavo daugiau žmonių (baltarusių, ukrainiečių), nei išvažiavo lietuvių.

Kaip parašė Kvietinskas (Užkalnis), jei nepatinka – varyk į Ameriką pasimokyti dirbti nuo 4 ryto užkandinėje! (tik neparašė, kad neuždirbantys 2000 per mėnesį ten turi teisę į socialinį būstą ir visokias socialines paramas). Mums patinka, kai mus pasiunčia tešlius Užkalnis! Mus hipnotizuoja, kai iš pasibjaurėjimo mumis jis sudreba kiekviena pagurklio rinke atskirai…

Mums taip pat paaiškino, kad, nuleidus kartelę, ateis tie, kurie neturės įsipareigojimų verslui. Ką tai reiškia? Tai reiškia, kad „Linava” bus persekiojama už vergų darbo naudojimą. Tai reiškia, kad atsiras tokių, kurie sakys: nereikia nacionalinio stadiono, bet reikia daug pigių ir patogių maniežų, kad paprasti žmonės ir jų vaikai galėtų sportuoti.

Tai reiškia chaosą! Jau ir dėl visų tų pensijų ir algų didinimo keliolika ar keliasdešimt ar keliais šimtai litų mokytojai lipo per langus. O kas bus, jei kažkas, kas perlipęs tą 3 proc. kartelę, dar labiau įsikibs į antklodę ir dar tvirčiau patemps ją ant nuubagėjusios tautos?

Bus chaosas! Verslas užpirks visą žiniasklaidą dar labiau piktintis ir demaskuoti, sekti ir persekioti, meluoti ir tą melą kartoti, kol mes suprasime: taigi čia ne melas, o jau tiesa!
Užteko bankų pelno mokesčio padidinimo 5 procentais: LRT vedėjai purškė nepasitenkinimo putas per visas septynias savo kūnų angas. Mes nenorime, kad jie užsikimštų ir pradėtų kristi kaip musės tiesioginio eterio metu!

Mums reikia tvarkos kaip prieš naujus metus, kai išėjo trys prezidentai kaip koks trigalvis drakonas ir rūgščiais veidais pasveikino mus su šventėmis kiekvienas prie savo eglutės. Niekas nesiginčijo. Chaoso nebuvo.

Kodėl? Todėl, kad valstybei valdyti reikia kompetencijos! Ją Lietuvoje patvirtina verslas, konservatoriai ir politologai, kurie už pinigus rašo mokslinius darbus apie Grybauskaitės gerus darbus.

Lietuvai reikia valdžios, kuri būtų atspari kaip Landsbergis, kurio žmona laiko užgrobusi valstybinę žemę, ir pašvilpk tu jai po uodega. Tokie turi būti mūsų atstovai! Kiaulės akimis ir nepramušama korupcine oda.

Mums reikia valdžioje ponų! Tegul grįžta Uspaskichas, kurio verslas, jam sykį patekus į Seimą gavo 20 proc. SAPARD lėšų, skirtų visai Lietuvai. Mums reikia valdžioje sovietinės biurokratės, kuri „dirbdama Lietuvai” užsidirbo 8000 eurų pensiją. Reikia tokių, kaip Juknevičienė, kurios brolis yra patikimas Rusijos valstybinių geležinkelių partneris, o tie, kuriems neaišku, kad tai – normalu, yra Kremliaus agentai.

Lietuvai reikia ne to berniuko, o drakono, nes jis nekelia sumaišties, jo jėga ir teisė vogti yra nekvestionuojama žiniasklaidos! Kas, kad dėl to vaikai gyvena visur, kur ne Lietuva. Be vaikų ramiau. Vaikai kelia chaosą. Jie nori ateities. O kas ją turi, kai valdžia – Drakono, o mes tenorime vieno – ramybės?

Todėl – šalin Seimą. Tegyvuoja drakonas. Demokratija nervina. Stabdykime Karbauskį su Širinskiene kol nevėlu! Sausio 14 d. jie įžūliai mėgins įveikti Nausėdos veto remdamiesi Europos Tarybos 2007 m. rezoliucija „Dėl žmogaus teisių ir demokratijos Europoje”, priimta Europos Tarybos parlamentinės asamblėjos

 http://assembly.coe.int/nw/xml/XRefL-en.asp – 58 paragrafas, pateikė tokias rekomendacijas Europos Tarybos narėms:

Pažodinis vertimas:

„brandžiose demokratijose parlamento rinkimuose neturi būti aukštesnės nei 3% rinkimų kartelės. Tokiu būdu bus įmanoma išreikšti kiek įmanoma daugiau nuomonių. Tai, kad skaitlingos žmonių grupės netenka teisės būti atstovaujamos, yra žalinga demokratinei sistemai.”

PAREMTI infa.lt         → Naujienlaiškis
žiūrėjo 2 649

Žymos

Atsiliepimų 11

 1. tiek    -  2020-01-03, 12:38

  :))))))))))

  Atsakyti į šį komentarą
 2. sėkmės Rūtai    -  2020-01-03, 15:31

  Sena tiesa, nes lizdas taip sutvertas:
  Juk gera ėsti kur už babkių maišo, –
  Tam ir kapšelis „fondinis“ atvertas,
  Tad mikrofoną, tartum p…į, laižo.
  Pakiš „kolegos“ tau Kalėdoms kiaulę,
  Už tai, kad schemą jų parodei Tautai;
  Matai gerai, kad vietą sau po saule
  Vis perka tie, kieno apskretę p…tai.
  O Lietuvoj – nėra jokios sistemos:
  Anūkas „Stikliuos“ utėles parduoda,
  Bebrynui viskam padeda aferos,
  Na, o darbiečiai turi „Aukso puodą“.
  Ir švilpt banditams, kaip Tauta galvoja,
  (Juk už reklamą irgi brangiai moka),
  Todėl valstybę valdo vis su koja,
  Nes mikrofonai gėjų letkį šoka…
  Bet kas išspardys šungrybius Tėvynėj,
  Jei klanas turi ir po „agentūrą“?
  Kai Lietuva – balaninėj gadynėj, –
  Belieka tik pirštus sukišt į r…rą…
  Tad, keisk, Rūtele, ginklą savo rankoj;
  Kaip priešas kerta, kirsk ir tu taipogi,
  Kad liktų jiems plati skylė barankoj,
  Juk nesustos jie niekad, niekad vogę…

  Atsakyti į šį komentarą
 3. LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS    -  2020-01-03, 17:02

  Pakelkim galvas, Lietuviai
  Nacionalinis susivienijimas
  va čia
  susivienijimas.lt
  _________________________
  Sąjūdis 2

  Atsakyti į šį komentarą
 4. stasys    -  2020-01-03, 18:52

  Niekus tauzija ta boba .Geriau papasakotu kas jos pačios „kūrybą” finansavo . Juk ji pirma ėmėsi knygas ta tema rašyti :)))

  Atsakyti į šį komentarą
  • Rūta    -  2020-01-04, 07:52

   Stasy, knygas leidžiu išskirtinai tik savo lėšomis, kad jokia leidykla nesikištų į turinį.

   Atsakyti į šį komentarą
   • tai    -  2020-01-11, 19:09

    ir leiskit tas savo knygas,kam bandyt dar daugiau gadint gyvenima…

  • vieni    -  2020-01-11, 19:10

   toki labai protingi jau nueme zalias rodykles…

   Atsakyti į šį komentarą
 5. Pro    -  2020-01-04, 10:23

  Rūta kaip visada emocingai ir uždegančiai – tą ji moka 🙂 Galėtų būti partijos vėliavnešys. Jei ta partija turėtų savo vėliavą – tikslą. Bet neturi. Yra tik noras patekti į Seimą ir bandyti pakeisti kažką, ką po to vėl atkeis atgal naujai atėjusi jau kita partija. Taip ir gyvensime, nuo Rūtos iki Butkevičiaus su Landsbergiu, ir vėl atgal.

  Atsakyti į šį komentarą
 6. RM    -  2020-01-04, 12:17

  Linkiu gerbiamai Rūtai būti išrinktai į seimą, nes seime reiktų kuo įvairesnių žmonių, o ne tų pačių nutukusių, nuo vogimo atbukusių bebrų ir lanzberginių prie lovio pagal sąrašus. Dabar tikrai yra mažai žmonių, kurie dar sugeba kalbėti tiesą ir turėti savo nuomonę, nebijoti jos pasakyti. Tik tiek, kad seime atrodo yra labai sunku dirbti, nes tiems kas yra valdžioje specialiai labai trukdoma. Opozicija tokio lygio, kad tik taip supranta savo „misiją” – zyzti, kad jiems trūksta valdžios, kad ne tie išrinkti, regzti intrigas, nieko negalvoti apie Lietuvos gerovę – o tik kaip pagalius į ratus valdntiesiems kaiįioti, nors atlyginimus jiems turi visi mokesčių mokėtojai mokėti. Aišku G. Lanzbergis – geriausias tokios veiklos pavyzdys, lėlininko tatos tampomas..

  Atsakyti į šį komentarą
 7. na,na    -  2020-01-08, 19:00

  ale teisingai šnypšti , gyvate .

  Atsakyti į šį komentarą
 8. Ūtas...    -  2020-04-05, 09:22

  Kam Jūs „vargstate” su tais savo straipsniais, – niekas jų neskaito…
  (Tik pašiepiančius komentarus rašo…)

  Atsakyti į šį komentarą

Rašyti Atsiliepimą


Taip pat skaitykite:

Šeimų Sąjūdis

Naujienlaiškio Prenumerata


Paremti infa.lt per PayPal
infa.lt

Apklausa

Ar jūs pasitikite rinkimais? T.y. tuo, kad jie vyksta sąžiningai?


Rodyti rezultatus

Leidžiama ... Leidžiama ...
    „Ar mes dar šio pasaulio žmonės, ar jau amžinos mirties sapne?..“

„Ar mes dar šio pasaulio žmonės, ar jau amžinos mirties sapne?..“

atsiliepimų 2 Skaityti visą įrašą
    Valdas Vižinis. Naujasis Lietuvos pedofilijos veidas

Valdas Vižinis. Naujasis Lietuvos pedofilijos veidas

atsiliepimų 4 Skaityti visą įrašą
    Prof. Ignas Vėgėlė: „Dar kartą apie Kriminalinę žvalgybą”

Prof. Ignas Vėgėlė: „Dar kartą apie Kriminalinę žvalgybą”

atsiliepimų 6 Skaityti visą įrašą
    Tomas Bartkus. Kai paskaitai produktų sudėtį, malda prieš valgį įgauna visai kitokią prasmę

Tomas Bartkus. Kai paskaitai produktų sudėtį, malda prieš valgį įgauna visai kitokią prasmę

atsiliepimų 2 Skaityti visą įrašą
    Kodėl tiek daug „beprotiškų dešiniųjų sąmokslo teorijų” pasirodė esančios tiesa

Kodėl tiek daug „beprotiškų dešiniųjų sąmokslo teorijų” pasirodė esančios tiesa

atsiliepimų 5 Skaityti visą įrašą
    Ar kairieji sugebės suvokti, ką padarė?

Ar kairieji sugebės suvokti, ką padarė?

atsiliepimų 3 Skaityti visą įrašą
    Dirbtinis intelektas prieš tikrąjį žmogiškumą

Dirbtinis intelektas prieš tikrąjį žmogiškumą

atsiliepimų 2 Skaityti visą įrašą
    Partizaninis informacinis karas

Partizaninis informacinis karas

atsiliepimų 2 Skaityti visą įrašą
    Jolanta Blazytė. Apie Aną Kareniną

Jolanta Blazytė. Apie Aną Kareniną

atsiliepimų 7 Skaityti visą įrašą
    Orwelynas: Čmilytė ir Šimonytė galės gauti žvalgybos duomenis apie politinius oponentus

Orwelynas: Čmilytė ir Šimonytė galės gauti žvalgybos duomenis apie politinius oponentus

atsiliepimų 5 Skaityti visą įrašą
    Mes neturėjome nieko, tik savo rankas, protus ir širdis – ir atsilaikėme!

Mes neturėjome nieko, tik savo rankas, protus ir širdis – ir atsilaikėme!

atsiliepimų 3 Skaityti visą įrašą
    Objektyviai Dievo bausmė

Objektyviai Dievo bausmė

atsiliepimų 7 Skaityti visą įrašą
    Henris Kisindžeris jau nebemano, kad Ukrainai būtina išlaikyti neutralų statusą

Henris Kisindžeris jau nebemano, kad Ukrainai būtina išlaikyti neutralų statusą

atsiliepimų 8 Skaityti visą įrašą
    Ko jums nepasakys vyriausioji Lietuvos buhalterė ir Centrinio banko patarėjai

Ko jums nepasakys vyriausioji Lietuvos buhalterė ir Centrinio banko patarėjai

atsiliepimų 6 Skaityti visą įrašą

Sakot "Garliavos šeima .. labai draugavo su konservatoriais". Įvardinkit kuris šeimos narys su kuriuo konservatoriumi?...

žmonija vis dar nežino, kas iš tikrųjų vyksta aplinkui. Jie gyvena savo gyvenimą nežinodami, kad...

Mielasis, tiki "parsidavusia vyriausybe ir jos papirktais meluojančiais medikais" daugybė būtent jaunų, labai labai edukuotų...

Hm

Infa komanda nustokite tyčiotis iš Ukrainos, gal jūs norėtumėt, kad Lietuva atsidurtų Ukrainos vietoje? Džiaukitės,...

Koronavirusas yra nebaisus, tai jau mušta korta. Visa aferos esmė yra testuose. Kai žmogus miršta...

Sakyčiau tam Chebrahujasosui...

Infa.lt komanda Ačiū jums už tai ką darote Tiktai pirmyn sustoti negalima...

jie ne rūpinasi dėl mirčių, bet trina delnas - mažėja populiacija, o susistiprinus dar labiau....