infa.lt

Rūta Janutienė. Kelkis, inkščianti Lietuva! Priešas prie vartų!

Rūta Janutienė. Kelkis, inkščianti Lietuva! Priešas prie vartų!

02 sausio
19:54 2020

Rūta Janutienė

Žurnalistė Rūta Janutienė savo Facebook paskyroje pasidalino savotišku kvietimu, skatinančiu palaikyti valstiečių ir visos valdančiosios daugumos siekį atmesti prezidento G. Nausėdos veto, kuriuo pastarasis pageidauja, kad Seimas peržiūrėtų savo priimtą sprendimą dėl 3 procentų rinkimų kartelės. Pasak prezidento ir visų (beveik) opozicinių partijų, tokia rinkimų kartelės riba (3%) įneš chaosą valstybėje ir sudarys galimybę į valdžią patekti tiems, kuriems ten nederėtų būti. Tarp eilučių reikėtų skaityti, jog šiandien toje valdžioje yra kaip tik tie, kurie visus 30 metų nešė didžiausią gerovę valstybei. Žurnalistė Rūta Janutienė su tuo nesutinka ir kviečia:

Kelkis, inkščianti Lietuva! Priešas prie vartų. Ramūnas Karbauskis ir Agnė Širinskienė (įsivaizduojate: jie ir 2020 drįsta kvėpuoti tuo pačiu oru su nusivylusia Lietuva ir įžeistu Landsbergynu) vėl pils žibalo į ugnį, kurią jau užgesino pats Gitanas Nausėda. 3 procentai marginalų siųs į Seimą savo atstovus vardan demokratijos?!

Mums, nusivylusiems, tokios demokratijos nereikia!

Mums reikia, kad nebūtų rietenų. Demokratija yra rietenos. Seimas yra rietenos. Jei rytoj būtų referendumas dėl Seimo panaikinimo, tai balsuotume už, nes jie ten geria šampaną prieš šv. Kalėdas, nebūna darbe gruodžio 31. Sėdi prie lovio už nepilnus 2000 eurų „į rankas“ ir nieko nedaro, kad nusišypsotų Jakilaitis, ir Miliūtė su Pumprickaite, iš kurių mes ir sužinome, kaip viskas yra blogai. Kam reikia tokios demokratijos?

Mus įspėjo:jeigu nuleis tą kartelę, į Seimą bus išrinktas chaosas. Ateis tie, kurie blogai kalbės ir veiks prieš teisingas demografines tendencijas. Girdėjote? Pernai į Lietuvą įvažiavo daugiau žmonių (baltarusių, ukrainiečių), nei išvažiavo lietuvių.

Kaip parašė Kvietinskas (Užkalnis), jei nepatinka – varyk į Ameriką pasimokyti dirbti nuo 4 ryto užkandinėje! (tik neparašė, kad neuždirbantys 2000 per mėnesį ten turi teisę į socialinį būstą ir visokias socialines paramas). Mums patinka, kai mus pasiunčia tešlius Užkalnis! Mus hipnotizuoja, kai iš pasibjaurėjimo mumis jis sudreba kiekviena pagurklio rinke atskirai…

Mums taip pat paaiškino, kad, nuleidus kartelę, ateis tie, kurie neturės įsipareigojimų verslui. Ką tai reiškia? Tai reiškia, kad „Linava“ bus persekiojama už vergų darbo naudojimą. Tai reiškia, kad atsiras tokių, kurie sakys: nereikia nacionalinio stadiono, bet reikia daug pigių ir patogių maniežų, kad paprasti žmonės ir jų vaikai galėtų sportuoti.

Tai reiškia chaosą! Jau ir dėl visų tų pensijų ir algų didinimo keliolika ar keliasdešimt ar keliais šimtai litų mokytojai lipo per langus. O kas bus, jei kažkas, kas perlipęs tą 3 proc. kartelę, dar labiau įsikibs į antklodę ir dar tvirčiau patemps ją ant nuubagėjusios tautos?

Bus chaosas! Verslas užpirks visą žiniasklaidą dar labiau piktintis ir demaskuoti, sekti ir persekioti, meluoti ir tą melą kartoti, kol mes suprasime: taigi čia ne melas, o jau tiesa!
Užteko bankų pelno mokesčio padidinimo 5 procentais: LRT vedėjai purškė nepasitenkinimo putas per visas septynias savo kūnų angas. Mes nenorime, kad jie užsikimštų ir pradėtų kristi kaip musės tiesioginio eterio metu!

Mums reikia tvarkos kaip prieš naujus metus, kai išėjo trys prezidentai kaip koks trigalvis drakonas ir rūgščiais veidais pasveikino mus su šventėmis kiekvienas prie savo eglutės. Niekas nesiginčijo. Chaoso nebuvo.

Kodėl? Todėl, kad valstybei valdyti reikia kompetencijos! Ją Lietuvoje patvirtina verslas, konservatoriai ir politologai, kurie už pinigus rašo mokslinius darbus apie Grybauskaitės gerus darbus.

Lietuvai reikia valdžios, kuri būtų atspari kaip Landsbergis, kurio žmona laiko užgrobusi valstybinę žemę, ir pašvilpk tu jai po uodega. Tokie turi būti mūsų atstovai! Kiaulės akimis ir nepramušama korupcine oda.

Mums reikia valdžioje ponų! Tegul grįžta Uspaskichas, kurio verslas, jam sykį patekus į Seimą gavo 20 proc. SAPARD lėšų, skirtų visai Lietuvai. Mums reikia valdžioje sovietinės biurokratės, kuri „dirbdama Lietuvai“ užsidirbo 8000 eurų pensiją. Reikia tokių, kaip Juknevičienė, kurios brolis yra patikimas Rusijos valstybinių geležinkelių partneris, o tie, kuriems neaišku, kad tai – normalu, yra Kremliaus agentai.

Lietuvai reikia ne to berniuko, o drakono, nes jis nekelia sumaišties, jo jėga ir teisė vogti yra nekvestionuojama žiniasklaidos! Kas, kad dėl to vaikai gyvena visur, kur ne Lietuva. Be vaikų ramiau. Vaikai kelia chaosą. Jie nori ateities. O kas ją turi, kai valdžia – Drakono, o mes tenorime vieno – ramybės?

Todėl – šalin Seimą. Tegyvuoja drakonas. Demokratija nervina. Stabdykime Karbauskį su Širinskiene kol nevėlu! Sausio 14 d. jie įžūliai mėgins įveikti Nausėdos veto remdamiesi Europos Tarybos 2007 m. rezoliucija „Dėl žmogaus teisių ir demokratijos Europoje“, priimta Europos Tarybos parlamentinės asamblėjos

 http://assembly.coe.int/nw/xml/XRefL-en.asp – 58 paragrafas, pateikė tokias rekomendacijas Europos Tarybos narėms:

Pažodinis vertimas:

„brandžiose demokratijose parlamento rinkimuose neturi būti aukštesnės nei 3% rinkimų kartelės. Tokiu būdu bus įmanoma išreikšti kiek įmanoma daugiau nuomonių. Tai, kad skaitlingos žmonių grupės netenka teisės būti atstovaujamos, yra žalinga demokratinei sistemai.“


Žymos

komentarų 10

 1. tiek    -  2020-01-03, 12:38

  :))))))))))

  Atsakyti į šį komentarą
 2. sėkmės Rūtai    -  2020-01-03, 15:31

  Sena tiesa, nes lizdas taip sutvertas:
  Juk gera ėsti kur už babkių maišo, –
  Tam ir kapšelis „fondinis“ atvertas,
  Tad mikrofoną, tartum p…į, laižo.
  Pakiš „kolegos“ tau Kalėdoms kiaulę,
  Už tai, kad schemą jų parodei Tautai;
  Matai gerai, kad vietą sau po saule
  Vis perka tie, kieno apskretę p…tai.
  O Lietuvoj – nėra jokios sistemos:
  Anūkas „Stikliuos“ utėles parduoda,
  Bebrynui viskam padeda aferos,
  Na, o darbiečiai turi „Aukso puodą“.
  Ir švilpt banditams, kaip Tauta galvoja,
  (Juk už reklamą irgi brangiai moka),
  Todėl valstybę valdo vis su koja,
  Nes mikrofonai gėjų letkį šoka…
  Bet kas išspardys šungrybius Tėvynėj,
  Jei klanas turi ir po „agentūrą“?
  Kai Lietuva – balaninėj gadynėj, –
  Belieka tik pirštus sukišt į r…rą…
  Tad, keisk, Rūtele, ginklą savo rankoj;
  Kaip priešas kerta, kirsk ir tu taipogi,
  Kad liktų jiems plati skylė barankoj,
  Juk nesustos jie niekad, niekad vogę…

  Atsakyti į šį komentarą
 3. LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS    -  2020-01-03, 17:02

  Pakelkim galvas, Lietuviai
  Nacionalinis susivienijimas
  va čia
  susivienijimas.lt
  _________________________
  Sąjūdis 2

  Atsakyti į šį komentarą
 4. stasys    -  2020-01-03, 18:52

  Niekus tauzija ta boba .Geriau papasakotu kas jos pačios „kūrybą“ finansavo . Juk ji pirma ėmėsi knygas ta tema rašyti :)))

  Atsakyti į šį komentarą
  • Rūta    -  2020-01-04, 07:52

   Stasy, knygas leidžiu išskirtinai tik savo lėšomis, kad jokia leidykla nesikištų į turinį.

   Atsakyti į šį komentarą
   • tai    -  2020-01-11, 19:09

    ir leiskit tas savo knygas,kam bandyt dar daugiau gadint gyvenima…

  • vieni    -  2020-01-11, 19:10

   toki labai protingi jau nueme zalias rodykles…

   Atsakyti į šį komentarą
 5. Pro    -  2020-01-04, 10:23

  Rūta kaip visada emocingai ir uždegančiai – tą ji moka :) Galėtų būti partijos vėliavnešys. Jei ta partija turėtų savo vėliavą – tikslą. Bet neturi. Yra tik noras patekti į Seimą ir bandyti pakeisti kažką, ką po to vėl atkeis atgal naujai atėjusi jau kita partija. Taip ir gyvensime, nuo Rūtos iki Butkevičiaus su Landsbergiu, ir vėl atgal.

  Atsakyti į šį komentarą
 6. RM    -  2020-01-04, 12:17

  Linkiu gerbiamai Rūtai būti išrinktai į seimą, nes seime reiktų kuo įvairesnių žmonių, o ne tų pačių nutukusių, nuo vogimo atbukusių bebrų ir lanzberginių prie lovio pagal sąrašus. Dabar tikrai yra mažai žmonių, kurie dar sugeba kalbėti tiesą ir turėti savo nuomonę, nebijoti jos pasakyti. Tik tiek, kad seime atrodo yra labai sunku dirbti, nes tiems kas yra valdžioje specialiai labai trukdoma. Opozicija tokio lygio, kad tik taip supranta savo „misiją“ – zyzti, kad jiems trūksta valdžios, kad ne tie išrinkti, regzti intrigas, nieko negalvoti apie Lietuvos gerovę – o tik kaip pagalius į ratus valdntiesiems kaiįioti, nors atlyginimus jiems turi visi mokesčių mokėtojai mokėti. Aišku G. Lanzbergis – geriausias tokios veiklos pavyzdys, lėlininko tatos tampomas..

  Atsakyti į šį komentarą
 7. na,na    -  2020-01-08, 19:00

  ale teisingai šnypšti , gyvate .

  Atsakyti į šį komentarą

Rašyti Atsiliepimą

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.


Taip pat skaitykite:

Naujienų Prenumerata

-

Gauti naujienlaiškį el-paštu

Įrašykite savo pašto adresą:

Paslauga nuo Google FeedBurner

Apklausa

Ar 2019-ieji atitiko jūsų lūkesčius, ar iš valstiečių to ir tikėjotės?


Rodyti rezultatus

Leidžiama ... Leidžiama ...
Domenai ir hostingas
    Andrius Martinkus. Tezės apie Lietuvos valstybingumą

Andrius Martinkus. Tezės apie Lietuvos valstybingumą

komentarai 2 Skaityti visą įrašą
    Vytautas Landsbergis: KITĄ KARTĄ reikia gramo

Vytautas Landsbergis: KITĄ KARTĄ reikia gramo

komentarai 3 Skaityti visą įrašą
    Moteris vyro akimis

Moteris vyro akimis

komentarai 2 Skaityti visą įrašą
    Algimantas Rusteika: Show Must Go On!

Algimantas Rusteika: Show Must Go On!

komentarai 3 Skaityti visą įrašą
    Agnė Širinskienė. Kas laimės dėl Prezidento veto, civilinio turto konfiskavimo klausimu?

Agnė Širinskienė. Kas laimės dėl Prezidento veto, civilinio turto konfiskavimo klausimu?

1 atsiliepimas Skaityti visą įrašą
    A. Zuokas. Kur turėtų protestuoti švietimo darbuotojai? Atsakymas – prie Landsbergių (anūko) namų

A. Zuokas. Kur turėtų protestuoti švietimo darbuotojai? Atsakymas – prie Landsbergių (anūko) namų

komentarai 2 Skaityti visą įrašą
    Linas Jonauskas. Trys žingsniai ir „Grigeo“ atvejai nesikartotų: visko pradžia – korupcija

Linas Jonauskas. Trys žingsniai ir „Grigeo“ atvejai nesikartotų: visko pradžia – korupcija

komentarai 4 Skaityti visą įrašą
    Lidžita Kolosauskaitė. Bombshell (liet. Skandalas) – ekranizuoti elitinės prostitucijos niuansai

Lidžita Kolosauskaitė. Bombshell (liet. Skandalas) – ekranizuoti elitinės prostitucijos niuansai

komentarai 2 Skaityti visą įrašą
    G. Landsbergis pareiškęs apie nykstančias Vakarų vertybes ragina bendražygius nedalyvauti „valdančiųjų kuriamose dirbtinėse dvikovose“

G. Landsbergis pareiškęs apie nykstančias Vakarų vertybes ragina bendražygius nedalyvauti „valdančiųjų kuriamose dirbtinėse dvikovose“

1 atsiliepimas Skaityti visą įrašą
    Donaldas Trampas savo kalboje Davose paragino Europą imti pavyzdį iš JAV ir rūpintis savo tautomis

Donaldas Trampas savo kalboje Davose paragino Europą imti pavyzdį iš JAV ir rūpintis savo tautomis

0 atsiliepimų Skaityti visą įrašą
    Seimo konservatorius siūlo naują būdą švaistyti mokesčių mokėtojų lėšas – keisti kelio ženklų dizainą

Seimo konservatorius siūlo naują būdą švaistyti mokesčių mokėtojų lėšas – keisti kelio ženklų dizainą

komentarai 6 Skaityti visą įrašą
    Ukrainos prezidentas: „Mes turime atrasti savo didvyrius, kurie visuomenėje neiššauktų prieštarų“

Ukrainos prezidentas: „Mes turime atrasti savo didvyrius, kurie visuomenėje neiššauktų prieštarų“

komentarai 3 Skaityti visą įrašą
    A. Zuokas: brangi Lietuvos gerovės valstybė, arba Vienos pažymos kaina 500 000 eurų

A. Zuokas: brangi Lietuvos gerovės valstybė, arba Vienos pažymos kaina 500 000 eurų

1 atsiliepimas Skaityti visą įrašą
    Milenialai mano, jog Trečiasis pasaulinis karas prasidės dar jiems esant gyviems

Milenialai mano, jog Trečiasis pasaulinis karas prasidės dar jiems esant gyviems

0 atsiliepimų Skaityti visą įrašą
    Kai išeisi iš ribotos Sąmonės krantų

Kai išeisi iš ribotos Sąmonės krantų

0 atsiliepimų Skaityti visą įrašą
    Putinas Brexit proga paaukojo dešimtinę Big Benui

Putinas Brexit proga paaukojo dešimtinę Big Benui

0 atsiliepimų Skaityti visą įrašą
    N. Puteikis ir K. Krupavičienė: „Grigeo“ turi būti nacionalizuota

N. Puteikis ir K. Krupavičienė: „Grigeo“ turi būti nacionalizuota

1 atsiliepimas Skaityti visą įrašą

Šiose tezėse viskas, kas susiję su religija, yra toks falšas ir toks nusišnekėjimas, kad net...

Tegul sumoka uz du karus organizatoriai ir finansistai tie patys kurie ir dabar organizuoja perversmus...

Žydai, uždrausite gojams gerti pieną? Ar pisi-te naują "korona-karvių virusą"?...

STAR-BUCKS yra iškirtinai Izraelio įmonė ir niekas to net neslepia....

Tai, kad moteris-žeme, materija, o vyras - dangus, dieviskumas.....

Lyg Lietuvoje nebūtų rimtesnių problemų......

O kaip su kryziaus zygiais kaip kitaminciu deginimai ant lauzukuo ta ideologija skiriasi nuo bolseviku...

supercia , apie kiaule , Aciu ....

Nu

Nuo žalių rodyklių nesąmonių jau sotūs, čia dar didesnė kvailystė...

Jo

Matosi, kad žmogelis neturi rimtesnių idėjų, tai ir siūlo kaip ištaškyti mokesčių mokėtojų pinigus...

Isrinktosios sektos darbas...

POEMA APIE SOČIĄ KIAULĘ Na, kam gi kiaulei dar ieškoti gilių? Juk rudeniop jos pačios...

Beje,vienas garsiausiai rėkiančių apie coronavirusą-Zhong Nanshan, tas pats kuris "atrado" SARS virusą 2003 metais. Jo...

Šalia Uhanio yra laboratorija kurioje tiriami (kuriami??) tie virusai, įskaitant ir šį. Prisiminkit, jog SARS...

Pasidalinkite su savo draugais

Sveiki, verta dėmesio: *Rūta Janutienė. Kelkis, inkščianti Lietuva! Priešas prie vartų!* - nuoroda: https://infa.lt/39787/ruta-janutiene-kelkis-inkscianti-lietuva-priesas-prie-vartu/