• Naujienos
  • Apie infa.lt
  • Rinkmenos
  • Galerija

infa.lt

Po susišaudymo Paryžiuje buvo sudeginta Kalė pabėgėlių stovykla

Po susišaudymo Paryžiuje buvo sudeginta Kalė pabėgėlių stovykla

15 lapkričio
17:12 2015

Gaisras

Po įvykių Paryžiuje, kurių metu buvo nužudyta 128 gyventojai, ir apie 180 sužeista, naktį buvo sudeginta apie 40 laikinų būstų Kalė (Calais) pabėgėlių stovykloje, kurioje gyvena nuo 4500 iki 6000 laikinų gyventojų.

Manoma, kad gaisro priežastimi gali būti vietinių gyventojų kerštas už tėvynainių mirtis Paryžiuje, nors jie jau ir anksčiau skundėsi pabėgėliais bei reikalavo juos iškeldinti. Tačiau jų iškeldinti ar išsiųsti vietos valdžia tiesiog neturi kur. Pabėgėliai siekia pasinaudoti visais įmanomais būdais ir priemonėmis, kad patekti į Angliją, todėl bet kokios dirbtinės kliūtys trukdančios jiems patekti į uostus ar Eurotunelį tik didina įtampą.

 

Šių įvykių fone galima daryti prielaidą, jog „džiunglių“ gyventojai pabėgėliai likę be pastogės artėjant žiemai gali pasijusti užspeisti į kampą ir tada bus sunku išvengti didesnių neramumų, o galbūt net vidinio karo, kadangi, tikėtina, jog jų gali stoti ginti musulmonai prancūzai. Kuo gali pasibaigti tokia priešprieša – baisu net spėlioti, nors musulmonų Prancūzijoje nėra labai daug, oficialiais skaičiavimais apie 8 procentus, o realias skaičiais vidaus reikalų Ministerija teigia jog jų yra iki 5 milijonų.

Visi šie minėti įvykiai kelia didžiulį galvos skausmą vietos valdžiai, negalinčiai sukontroliuoti pabėgėlių srauto, ir įtampą vietos gyventojams nebenorintiems daugiau gyventi tokiomis sąlygomis, kai net vietos policininkai, kurių ten patruliuoja ne tiek ir mažai (1800) pripažįsta, jog jie nebesuvaldo situacijos.

 

Infa.lt
Parama - Ačiū!  
žiūrėjo 489

Žymos

0 Atsiliepimų

Rašyti Atsiliepimą


Taip pat skaitykite:

Naujienų Prenumerata

-

Gauti naujienlaiškį el-paštu

Įrašykite savo pašto adresą:

Paslauga nuo Google FeedBurner

Šeimų Sąjūdis
Lasvas žodis

Apklausa

Ką manote apie rugsėjo 10 protesto akciją?


  • Ji įvyks net ir be leidimo (68%, 71 balsavo)
  • Leidimas bus gautas iš ji įvyks taikiai (13%, 14 balsavo)
  • Ji įvyks ir pasikartos riaušės (11%, 11 balsavo)
  • Vilnius bus blokuotas ir ji neįvyks (8%, 8 balsavo)

Viso balsavo: 104
Pradėta - 2021-09-04 @ 21:14
Pabaiga - 2021-09-09 @ 21:14

Leidžiama ... Leidžiama ...