infa.lt

„Siekė pakilti iki karalienės“: Tailando karalius panaikino savo palydovės titulus

„Siekė pakilti iki karalienės“: Tailando karalius panaikino savo palydovės titulus

21 spalio
20:02 2019

Tailando karalius Maha Vajiralongkornas tik neseniai suteikęs savo palydovei oficialų karališkosios konsortės statusą, panaikino jai visus suteiktus titulus už išdavystę

Sininatė

nuotr. EPA

Tailando karalius Maha Vajiralongkornas, kuris tik neseniai suteikė savo palydovei oficialų karališkosios konsortės statusą, panaikino jai visus suteiktus titulus už išdavystę.

Oficialiame karališkųjų rūmų pranešime teigiama, kad generolas majoras Sininatė Wongwajirapakdi „buvo per daug ambicinga ir bandė pakilti į karalienės pozicijas“ ir „toks karališkosios konsortės elgesys buvo laikomas nepagarbos ženklu“.

Sininatė tapo pirmąja moterimi nuo 1921 m., gavusia karališkosios konsortės titulą (karaliaus žmona be karalienės titulo).

Šis statusas jai buvo suteiktas liepą, praėjus vos dviem mėnesiams po to, kai karalius vedė ketvirtą kartą, karaliene tapusią Sutheed Tijay.

Sininatė yra profesionali karo lakūnė, slaugytoja ir asmens sargybinė, iki šiol ji turėjusi generolo majoro laipsnį.

Rugpjūtį buvo paskelbtos oficialios jos nuotraukos karine uniforma prie kovinio lėktuvo vairalazdės, tuo pačiu paskelbta, kad karalius „liepė sukurti jau karališką biografiją“.

Tuo tarpu karalienė Suthida, buvusi skrydžių palydovė ir karališkosios apsaugos viršininko pavaduotoja, išlieka nuolatine monarcho partnere ir ilgus metus rodosi su juo viešumoje.

Tailando karalius Maha Vachiralongkornas sostą užėmė po tėvo mirties 2016 m.


Žymos

0 Atsiliepimų

Rašyti Atsiliepimą

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.


Taip pat skaitykite:

Naujienų Prenumerata

-

Gauti naujienlaiškį el-paštu

Įrašykite savo pašto adresą:

Paslauga nuo Google FeedBurner

Apklausa

Ar manote, kad karantinas bus atšauktas iki rinkimų spalio mėnesį?


Rodyti rezultatus

Leidžiama ... Leidžiama ...
Domenai ir hostingas
Pasidalinkite su savo draugais
Sveiki, verta dėmesio: *„Siekė pakilti iki karalienės“: Tailando karalius panaikino savo palydovės titulus* - nuoroda: https://infa.lt/37446/sieke-pakilti-iki-karalienes-tailando-karalius-panaikino-savo-palydoves-titulus/